|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғат және музыка. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды қарсы алып, сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру. Табиғат пен музыка арасындағы байланыс туралы сұрақ қою. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды, сұрақтарға
жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауаптарын тыңдап, оларды қолдайды. |
Интерактивті тақта, музыка тыңдау құрылғысы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Оқушыларға
музыка тыңдату және табиғат дыбыстарын көрсетіп, олардың арасындағы
ұқсастықтарды сұрау. Музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын,
жанрын, көркемдік құралдарын талдау. |
Музыканы тыңдау, табиғат дыбыстарын
тану, сұрақтарға жауап беру және шығарманы талдау. |
Оқушылардың
талдау қабілеттілігіне және сұрақтарға берген жауаптарына қарай
бағалау. |
Музыкалық
жазбалар, табиғат дыбыстарының жазылымдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Оқушылардан бүгінгі сабақ туралы пікірлерін сұрау, сабақты қорытындылау. |
Оқушылар сабақ туралы өз пікірлерін
білдіреді, рефлексия жасайды. |
Оқушылардың рефлексияларын тыңдау арқылы сабақтың нәтижелілігін бағалау. |
Қосымша парақтар немесе жазу құрылғылары. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Табиғат және музыка.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Табиғат және музыка. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды қарсы алып, сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсіндіру. Табиғат пен музыка арасындағы байланыс туралы сұрақ қою. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды, сұрақтарға
жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың жауаптарын тыңдап, оларды қолдайды. |
Интерактивті тақта, музыка тыңдау құрылғысы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Оқушыларға
музыка тыңдату және табиғат дыбыстарын көрсетіп, олардың арасындағы
ұқсастықтарды сұрау. Музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын,
жанрын, көркемдік құралдарын талдау. |
Музыканы тыңдау, табиғат дыбыстарын
тану, сұрақтарға жауап беру және шығарманы талдау. |
Оқушылардың
талдау қабілеттілігіне және сұрақтарға берген жауаптарына қарай
бағалау. |
Музыкалық
жазбалар, табиғат дыбыстарының жазылымдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Оқушылардан бүгінгі сабақ туралы пікірлерін сұрау, сабақты қорытындылау. |
Оқушылар сабақ туралы өз пікірлерін
білдіреді, рефлексия жасайды. |
Оқушылардың рефлексияларын тыңдау арқылы сабақтың нәтижелілігін бағалау. |
Қосымша парақтар немесе жазу құрылғылары. |
шағым қалдыра аласыз






