|
Іс шараның тақырыптары: |
«Табиғатқа қамқорлық жасаймыз!» «Желідегі жас шектеулері және олар не үшін қажет» |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
8 «» |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
- Оқушыларды табиғатқа деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу. -Табиғатты қорғаудың маңыздылығын түсіндіру. - интернеттегі жас шектеулерінің маңыздылығын және оның балалардың қауіпсіздігіне әсерін түсіну. |
||||
|
Құндылық: |
5-апта дәйексөзі: Бірлігі күшті ел озады Бірлік және ынтымақ
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
|
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
35 мин |
Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңі
2. Кіріспе әңгіме Мұғалім оқушыларға сұрақ қояды:
Оқушылар өз ойларымен бөліседі. Мұғалім олардың жауаптарын толықтырады. 3. Негізгі бөлім Тақырып бойынша әңгіме: 1. Табиғатты қорғаудың маңызы
2. Табиғатты қорғау жолдары
Мысал келтіру: Әлемде және Қазақстанда табиғатты қорғау бойынша жүргізіліп жатқан шаралар туралы қысқаша ақпарат. Мысалы: «Киелі Қазақстан» жобасы, орманды қорғау бағдарламалары. Топтық жұмыс: Оқушыларды бірнеше топқа бөліп, табиғатты қорғау тақырыбына постер немесе сурет салуды ұсыну. Әр топ өз жұмыстарын таныстырады. 4. Сергіту сәті Экологиялық тақырыптағы ойын немесе жұмбақтар. Мысалы: табиғатқа байланысты мақал-мәтелдер айту. 5. Қорытынды бөлім
Сабақты аяқтау Мұғалім оқушыларға табиғатты қорғаудың әр адамның міндеті екенін еске салады. Табиғатты аялау – болашаққа қамқорлық. Қосымша: Оқушыларды мектептің аумағын тазалауға немесе ағаш отырғызу акциясына қатысуға ынталандыру. |
|
|
|
|
|
ҚС 10 мин |
Сабақтың мақсаты: интернеттегі жас шектеулерінің маңыздылығын және оның балалардың қауіпсіздігіне әсерін түсіну. Негізгі міндеттер:
Мектеп оқушыларына сынып сағатының ұсынылған тақырыбының өзектілігін көрсетуге бағытталған балалар сауалнамасы:
Педагог балаларға сауалнама жүргізеді: сіздердің біреулеріңіз интернетте осындай жағдайларға тап болдыңыздар ма және қалай әрекет еттіңіздер? ЕСІҢІЗДЕ БОЛСЫН!
фотосуреттер жібермеңіз.
3. Қорытынды Сабақты қорытындылау Карточкалар
Жадынама. Жас шектеулерін сақтау және интернеттегі қауіпсіз мінез-құлық бойынша кеңестер.
фотосуреттер жібермеңіз.
3. Қорытынды Сабақты қорытындылау Карточкалар
Жадынама. Жас шектеулерін сақтау және интернеттегі қауіпсіз мінез-құлық бойынша кеңестер.
https://drive.google.com/file/d/1QhtZO8sQxyrDgM4Q6YhuhN9dHZ_5OPK1/view https://youtu.be/9-2FDWjemLY?si=k3hCv2yT-jLKGDfR |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Табиғатқа қамқорлық жасаймыз!» «Желідегі жас шектеулері және олар не үшін қажет»
«Табиғатқа қамқорлық жасаймыз!» «Желідегі жас шектеулері және олар не үшін қажет»
|
Іс шараның тақырыптары: |
«Табиғатқа қамқорлық жасаймыз!» «Желідегі жас шектеулері және олар не үшін қажет» |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
8 «» |
||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
- Оқушыларды табиғатқа деген сүйіспеншілікке тәрбиелеу. -Табиғатты қорғаудың маңыздылығын түсіндіру. - интернеттегі жас шектеулерінің маңыздылығын және оның балалардың қауіпсіздігіне әсерін түсіну. |
||||
|
Құндылық: |
5-апта дәйексөзі: Бірлігі күшті ел озады Бірлік және ынтымақ
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
|
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
35 мин |
Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңі
2. Кіріспе әңгіме Мұғалім оқушыларға сұрақ қояды:
Оқушылар өз ойларымен бөліседі. Мұғалім олардың жауаптарын толықтырады. 3. Негізгі бөлім Тақырып бойынша әңгіме: 1. Табиғатты қорғаудың маңызы
2. Табиғатты қорғау жолдары
Мысал келтіру: Әлемде және Қазақстанда табиғатты қорғау бойынша жүргізіліп жатқан шаралар туралы қысқаша ақпарат. Мысалы: «Киелі Қазақстан» жобасы, орманды қорғау бағдарламалары. Топтық жұмыс: Оқушыларды бірнеше топқа бөліп, табиғатты қорғау тақырыбына постер немесе сурет салуды ұсыну. Әр топ өз жұмыстарын таныстырады. 4. Сергіту сәті Экологиялық тақырыптағы ойын немесе жұмбақтар. Мысалы: табиғатқа байланысты мақал-мәтелдер айту. 5. Қорытынды бөлім
Сабақты аяқтау Мұғалім оқушыларға табиғатты қорғаудың әр адамның міндеті екенін еске салады. Табиғатты аялау – болашаққа қамқорлық. Қосымша: Оқушыларды мектептің аумағын тазалауға немесе ағаш отырғызу акциясына қатысуға ынталандыру. |
|
|
|
|
|
ҚС 10 мин |
Сабақтың мақсаты: интернеттегі жас шектеулерінің маңыздылығын және оның балалардың қауіпсіздігіне әсерін түсіну. Негізгі міндеттер:
Мектеп оқушыларына сынып сағатының ұсынылған тақырыбының өзектілігін көрсетуге бағытталған балалар сауалнамасы:
Педагог балаларға сауалнама жүргізеді: сіздердің біреулеріңіз интернетте осындай жағдайларға тап болдыңыздар ма және қалай әрекет еттіңіздер? ЕСІҢІЗДЕ БОЛСЫН!
фотосуреттер жібермеңіз.
3. Қорытынды Сабақты қорытындылау Карточкалар
Жадынама. Жас шектеулерін сақтау және интернеттегі қауіпсіз мінез-құлық бойынша кеңестер.
фотосуреттер жібермеңіз.
3. Қорытынды Сабақты қорытындылау Карточкалар
Жадынама. Жас шектеулерін сақтау және интернеттегі қауіпсіз мінез-құлық бойынша кеңестер.
https://drive.google.com/file/d/1QhtZO8sQxyrDgM4Q6YhuhN9dHZ_5OPK1/view https://youtu.be/9-2FDWjemLY?si=k3hCv2yT-jLKGDfR |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













