|
Сыныбы |
11 күні: 03.03 2017 |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Т.Ахтанов «Шырағың сөнбесін романы» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Жазушының өмірі, шығармашылығы ,романның тақырыбы, көркемдік ерекшелігі туралы түсінік беру |
|
|
Сабақтың түрі: |
Аралас |
|
|
Күтілетін нәтиже: |
Жазушының өмірі, шығармашылығы ,романның тақырыбы, көркемдік ерекшелігі туралы түсінік алады. |
|
|
Керекті жабдықтар: |
Маркер, флипчарт, кесте |
|
|
Сабақ кезеңдері: |
Сабақ барысы |
|
|
Кіріспе |
1. Тұлғааралық байланысты орнату. 2. Сыныппен амандасу. 3.Топқа бөлу |
-мұғаліммен сәлемдесу; - кезекшілік қызметін атқару; - сабаққа зер салу. |
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ.Т.Ахтанов Өмірбаяны, шығармашылығы1923 ж. Ақтөбе, Шалқар ауданында туған. Шығармалары: «Қаһарлы күндер», «Боран», «Көкқұтан», «Шырағың сөнбесін» т,б «Шырағың сөнбесін» романы Негізгі кейіпкер- Назира офицер Қасымбектің жары Майдан және тыл өмірі Назираның әжесін еске алуы |
Кейіпкерлерді талдау: Психологиялық шегініс Ауыл адамдары Әжесінің тәлім-тәрбиесі |
|
1- тапсырма |
Назираның бойындағы қасиеттер |
Мысал келтіреді |
|
2-тапсырма |
Ұлы Отан соғысы туралы мәлімет |
Қосымша түсінік |
|
Қорытынды Үйге тапсырма |
Оқу .Бірін-бірі бағалау |
Жұптар бағалайды |
|
Рефлексия |
Пікір жазу |
Стикерге жазады |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Т.Ахтанов "Шырағың сөнбесін" романы
|
Сыныбы |
11 күні: 03.03 2017 |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Т.Ахтанов «Шырағың сөнбесін романы» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Жазушының өмірі, шығармашылығы ,романның тақырыбы, көркемдік ерекшелігі туралы түсінік беру |
|
|
Сабақтың түрі: |
Аралас |
|
|
Күтілетін нәтиже: |
Жазушының өмірі, шығармашылығы ,романның тақырыбы, көркемдік ерекшелігі туралы түсінік алады. |
|
|
Керекті жабдықтар: |
Маркер, флипчарт, кесте |
|
|
Сабақ кезеңдері: |
Сабақ барысы |
|
|
Кіріспе |
1. Тұлғааралық байланысты орнату. 2. Сыныппен амандасу. 3.Топқа бөлу |
-мұғаліммен сәлемдесу; - кезекшілік қызметін атқару; - сабаққа зер салу. |
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ.Т.Ахтанов Өмірбаяны, шығармашылығы1923 ж. Ақтөбе, Шалқар ауданында туған. Шығармалары: «Қаһарлы күндер», «Боран», «Көкқұтан», «Шырағың сөнбесін» т,б «Шырағың сөнбесін» романы Негізгі кейіпкер- Назира офицер Қасымбектің жары Майдан және тыл өмірі Назираның әжесін еске алуы |
Кейіпкерлерді талдау: Психологиялық шегініс Ауыл адамдары Әжесінің тәлім-тәрбиесі |
|
1- тапсырма |
Назираның бойындағы қасиеттер |
Мысал келтіреді |
|
2-тапсырма |
Ұлы Отан соғысы туралы мәлімет |
Қосымша түсінік |
|
Қорытынды Үйге тапсырма |
Оқу .Бірін-бірі бағалау |
Жұптар бағалайды |
|
Рефлексия |
Пікір жазу |
Стикерге жазады |
шағым қалдыра аласыз













