|
Апта дәйексөзі |
«Тәуелсіздік – тәтті сөз ғана емес, ұлттық жауапкершілік.» |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Смагул
Багжан |
|
|
Күні: |
12.03.2026 |
|
|
Сынып: 0 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы: |
Эко – ертегі. Тамшының шытырман оқиғасы. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
«Су мен табиғатты қорғаудың алғашқы қадамдары.» |
|
|
Мақсаты : |
|
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Балалар шеңберге
тұрады.
|
Оқушылар шеңберге тұрып, қайталайды. |
Мақтау- мадақтау арқылы бағалау. |
Шаттық шеңберлер картотекасы. |
|
Сабақтың ортасы |
2-кезең: Қызығушылықты
ояту. Мұғалім тамшы суретін
көрсетіп, балаларға сұрақтар қояды:
|
Суреттерге қарап сұрақтарға толық жауап береді.
Оқушылар ертегіні қызыға тыңдайды.
Балалар Тамшыға көмектесу жолдарын айтады. Видеороликті көріп, ойын ойнайды.
Дұрыс дегенге шапалақ соғады, бұрыс дегенге жер тепкілейді.
Пазлдарды құрастырады
Сергіту сәтін орындайды.
Балалар өзен, ағаш, бұлт, гүл немесе су тамшысын бояйды. |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! Өте жақсы, жарайсыңдар! Дұрыс, керемет! жарайсыңдар! Керемет, жарайсыңдар! |
Тақтаға тамшының, судың суреттері ілінеді. Экраннан ертегі қойылады. Экраннан видеоролик көрсетіледі. Дидактикалық ойындар картотекасы Пазл бөлшектері Балаларға бояуға арналған суреттер: Тамшы Өзен |
|
Сабақтың соңы |
III. Қорытынды бөлім Сұрақтар:
Мадақтау, бағалау. |
Қорытындылайды. Сұрақтарға жауап береді.
Кері байланыс жасайды |
Дұрыс айтасыңдар, жарайсыңдар! Мадақтау, смайлик, жұлдызша арқылы бағалау. |
Смайлик, жұлдызша. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тамшының саяхаты
|
Апта дәйексөзі |
«Тәуелсіздік – тәтті сөз ғана емес, ұлттық жауапкершілік.» |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Смагул
Багжан |
|
|
Күні: |
12.03.2026 |
|
|
Сынып: 0 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы: |
Эко – ертегі. Тамшының шытырман оқиғасы. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
«Су мен табиғатты қорғаудың алғашқы қадамдары.» |
|
|
Мақсаты : |
|
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Балалар шеңберге
тұрады.
|
Оқушылар шеңберге тұрып, қайталайды. |
Мақтау- мадақтау арқылы бағалау. |
Шаттық шеңберлер картотекасы. |
|
Сабақтың ортасы |
2-кезең: Қызығушылықты
ояту. Мұғалім тамшы суретін
көрсетіп, балаларға сұрақтар қояды:
|
Суреттерге қарап сұрақтарға толық жауап береді.
Оқушылар ертегіні қызыға тыңдайды.
Балалар Тамшыға көмектесу жолдарын айтады. Видеороликті көріп, ойын ойнайды.
Дұрыс дегенге шапалақ соғады, бұрыс дегенге жер тепкілейді.
Пазлдарды құрастырады
Сергіту сәтін орындайды.
Балалар өзен, ағаш, бұлт, гүл немесе су тамшысын бояйды. |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! Өте жақсы, жарайсыңдар! Дұрыс, керемет! жарайсыңдар! Керемет, жарайсыңдар! |
Тақтаға тамшының, судың суреттері ілінеді. Экраннан ертегі қойылады. Экраннан видеоролик көрсетіледі. Дидактикалық ойындар картотекасы Пазл бөлшектері Балаларға бояуға арналған суреттер: Тамшы Өзен |
|
Сабақтың соңы |
III. Қорытынды бөлім Сұрақтар:
Мадақтау, бағалау. |
Қорытындылайды. Сұрақтарға жауап береді.
Кері байланыс жасайды |
Дұрыс айтасыңдар, жарайсыңдар! Мадақтау, смайлик, жұлдызша арқылы бағалау. |
Смайлик, жұлдызша. |
шағым қалдыра аласыз


