Сабақтың
тақырыбы: Бозторғай
|
Мұғалімнің аты-жөні: Мамыт
Н.А
Пәні: қазақ
тілі
|
СЫНЫП: 5
|
Қатысқаноқушылар
саны:
|
Қатыспаған оқушылар
саны: 0
|
Сабақ негізделген оқу
мақсаттары
|
5.Ж3.Сюжетті суреттердің
(фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме
құрастыру.
|
Сабақ
нәтижесі:
|
Оқушылардың барлығы мынаны
орындай алады: Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа
жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны
орындай алады: Сюжетті суреттердің
(фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме
құрастыру.
Оқушылардың кейбіреуі
мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс
берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша
мәліметтер мен дәлелдер келтіре
алады.
|
Бағалау
критерийі
|
Жеке, жұптық, топтық
тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын
өзіне аудара алады.
|
Тілдік
құзіреттілік
|
ән мәтіні, хабарлама, жарнама,
хабарландыру
|
Ресурстар
|
Оқулық, суреттер,
топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі
заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс,
стикер.
|
Әдіс-тәсілдер
|
Сұрақ-жауап,
әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік.
Рефлексия.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Музыка, қазақ
тілі.
|
Алдыңғы
оқу
|
Өсімдіктер туралы не
білеміз?
|
Сабақтың
жоспары
|
Жоспарланғануақыт
|
Сабақ барысы
:
|
Бағалау
түрлері
|
Басталуы
5
минут
|
Бағалау парақшасымен
таныстыру
Топтарға
бөлу.
Себетпен фишка
әкелу. Оқушыларға себеттен фтшка алуларын сұраймын.Фишканың
түрлеріне қарай 3 топқа бөлініп
отырады.
|
|
Жаңа
білім
10
минут
|
Білу және
түсіну
Берілген мәтіндерді балалар
оқып алады.
«Сақина салмақ
ойыны»
Балалар біз бүгін сақина
салмақ ойынын ойнаймыз. Бұл ойынның бүгіінгі ерекшелігі кімнің
қолында сақина қалса менің сұрағыма жауап
береді?
|
|
Ортасы
10
минут
|
Қолдану
Сюжетті суреттердің
(фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме
құрастыру.
|
Суреттер желісі бойынша мәтін
құрау.
|
Сергіту
сәті
2
минут
|
«Қыдырып
қайтайық!»
би
билеу
|
Оқушылар би билеп сергіп
қалады.
|
Аяқталуы
Сабақты
бекіту
10
минут
|
«Бозторғай»
әні
|
|
Бағалау
5
минут
Кері
байланыс
3
минут
Үйге
тапсырма
|
Смайлик беру арқылы
бағалау
-не
білдім?
-не
үйрендім
Бозторғай құсы
туралы іздену
|
Кері байланыс
кемесі
|
Қосымша
ақпарат
|
Саралау – Сіз
қосымша
көмек
көрсетуді қалай
жоспарлайсыз?
Сіз
қабілетіжоғары
оқушыларғатапсырманы
күрделендірудіқалай
жоспарлайсыз?
|
Бағалау -
Оқушылардың
үйренгенінтексеруді
қалайжоспарлайсыз?
|
Пəнаралықбайланыс
Қауіпсіздікжəнееңбекті
қорғауережелері
АКТ-мен
байланыс
Құндылықтардағы
байланыс
|
|
|
|
Рефлексия
Сабақ / оқу
мақсаттары
шынайыма?
Бүгіноқушылар
не
білді?
Сыныптағыахуал
қандайболды?
Мен
жоспарлаған
саралаушаралары
тиімдіболдыма?
Мен
берілген
уақытішінде
үлгердімбе? Мен
өзжоспарыма
қандайтүзетулер
енгіздімжəне
неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ
туралы өз пікіріңізді
жазыңыз.
Сол ұяшықтағы Сіздің
сабағыңыздың тақырыбына
сəйкес
келетінсұрақтарғажауапберіңіз.
|
Қорытындыбағамдау
Қандайекінəрсетабыстыболды (оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1:
2:
Қандайекінəрсесабақтыжақсартаалды (оқытуды да,
оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақбарысында мен
сыныпнемесежекелегеноқушылартуралыменіңкелесісабағымды
жетілдіругекөмектесетін не
білдім?
|