Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: 5 |
Спорт және денсаулық күтімі |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Танабаева Алия Кадрбековна |
|
|
Күні: 05.12.2024жыл |
|
|
|
Сынып: 7 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Футбол ойнаймыз |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.Т2. Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпарат алу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі \уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (3 мин) (3 минут) (4 минут) (6 минут) |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу: 1.Оқушылармен сәлемдесіп, сабақта белсенді болуын айтады. 2. «Шаттық шеңбер» Орындалу тәртібі: егер Отанымыздың тағдыры бізді ойландырса шапалақ ұрайық. Өзімізді Отанымыздың патриоты деп санасақ, екі қолымызды аспанға созайық. Еліміздің болашағы біздің қолымызда десек, бір-біріміздің қолымызды ұстайық! Рақмет! 3. «Болжау» әдісі Суреттерге мұқият қарап бүгінгі тақырыпты болжаңыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. 4. Жаңа сөздермен жұмыс Қақпаға тұру-стоять в воротах Ұпай алу- получать очки Денсаулық кепілі- залог здоровья 5. Бейнеролик көрсетеді |
Мұғаліммен сәлемдесіп, кезекші мәлімет береді. Тақтаға ай күнді жазады. Қолымен іс-қимылдар жасайды. Оқушылар суретке қарап, жаңа тақырыпты болжап айтады. Сөздік дәптерлеріне жазады. Сұрақтарға жауап беред. |
Ауызша мадақтау: Жарайсыңдар! Ауызша мадақтау: Жарайсыңдар!Өте тамаша! Керемет! Жұлдызшалар беріледі. |
Білім класс Суреттер
Интерактивті тақта gamma.app |
|
Сабақтың ортасы 3 минут 10 минут |
1-тапсырма. «Менен сұрақ, сізден жауап» әдісі 2-тапсырма Тыңдалым. |
Сұрақтарға жауап береді. Футбол тақырыбында мәтін тыңдап, жазады. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор: -Футбол қандай ойын екендігін жазады- 1 балл -Ойынға қанша ойыншы қатысқанын біледі-1 балл -Жеңіске қалай жетуге болатынын біледі-1 балл |
Оқулық Жасанды интеллект d-id.com/share |
|
5 минут |
3-тапсырма «Таңдамалы тест» әдісі Оқушыларға тест көрсетеді |
Ұялы телефондары арқылы тест белгілейді |
Дескриптор: 1.Қазақстанға футболдың келген жылын табады -1 балл 2. Футбол ойыншылары қалай аталатынын табады -1 балл 3. Қазақстанның футбол командаларын табады -1 балл 4. Футболдың қандай тілден қандай тілден енгенін табады -1балл 5. Футбол ойыны қайда өткізілетінін табады -1 балл |
Lesson Up |
|
Сабақтың соңы 10 минут |
Сабақтың мақсатын тағы бір қайталап өтеді. Кері байланыс: «ҚҚҚ» әдісі Үй тапсырмасы: 9-тапсырма |
Ұялы телефон арқылы көрсетеді. Ұпай санын санайды. «Спорт-денсаулық кепілі» деген тақырыпта эссе жазып келеді. |
Ауызша мадақтау |
Lesson Up |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы: Футбол ойнаймыз 7-сынып
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: 5 |
Спорт және денсаулық күтімі |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Танабаева Алия Кадрбековна |
|
|
Күні: 05.12.2024жыл |
|
|
|
Сынып: 7 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Футбол ойнаймыз |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.Т2. Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың өзектілігін анықтау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпарат алу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі \уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (3 мин) (3 минут) (4 минут) (6 минут) |
Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу: 1.Оқушылармен сәлемдесіп, сабақта белсенді болуын айтады. 2. «Шаттық шеңбер» Орындалу тәртібі: егер Отанымыздың тағдыры бізді ойландырса шапалақ ұрайық. Өзімізді Отанымыздың патриоты деп санасақ, екі қолымызды аспанға созайық. Еліміздің болашағы біздің қолымызда десек, бір-біріміздің қолымызды ұстайық! Рақмет! 3. «Болжау» әдісі Суреттерге мұқият қарап бүгінгі тақырыпты болжаңыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлайды. 4. Жаңа сөздермен жұмыс Қақпаға тұру-стоять в воротах Ұпай алу- получать очки Денсаулық кепілі- залог здоровья 5. Бейнеролик көрсетеді |
Мұғаліммен сәлемдесіп, кезекші мәлімет береді. Тақтаға ай күнді жазады. Қолымен іс-қимылдар жасайды. Оқушылар суретке қарап, жаңа тақырыпты болжап айтады. Сөздік дәптерлеріне жазады. Сұрақтарға жауап беред. |
Ауызша мадақтау: Жарайсыңдар! Ауызша мадақтау: Жарайсыңдар!Өте тамаша! Керемет! Жұлдызшалар беріледі. |
Білім класс Суреттер
Интерактивті тақта gamma.app |
|
Сабақтың ортасы 3 минут 10 минут |
1-тапсырма. «Менен сұрақ, сізден жауап» әдісі 2-тапсырма Тыңдалым. |
Сұрақтарға жауап береді. Футбол тақырыбында мәтін тыңдап, жазады. |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор: -Футбол қандай ойын екендігін жазады- 1 балл -Ойынға қанша ойыншы қатысқанын біледі-1 балл -Жеңіске қалай жетуге болатынын біледі-1 балл |
Оқулық Жасанды интеллект d-id.com/share |
|
5 минут |
3-тапсырма «Таңдамалы тест» әдісі Оқушыларға тест көрсетеді |
Ұялы телефондары арқылы тест белгілейді |
Дескриптор: 1.Қазақстанға футболдың келген жылын табады -1 балл 2. Футбол ойыншылары қалай аталатынын табады -1 балл 3. Қазақстанның футбол командаларын табады -1 балл 4. Футболдың қандай тілден қандай тілден енгенін табады -1балл 5. Футбол ойыны қайда өткізілетінін табады -1 балл |
Lesson Up |
|
Сабақтың соңы 10 минут |
Сабақтың мақсатын тағы бір қайталап өтеді. Кері байланыс: «ҚҚҚ» әдісі Үй тапсырмасы: 9-тапсырма |
Ұялы телефон арқылы көрсетеді. Ұпай санын санайды. «Спорт-денсаулық кепілі» деген тақырыпта эссе жазып келеді. |
Ауызша мадақтау |
Lesson Up |
шағым қалдыра аласыз



