Бекітемін:_________ Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі 17-сабақ
|
Бөлім: |
5. Бос уақыт және хобби. Морфология |
||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты: К.М.Хамзина |
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 11.12.24 |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Хобби еріккеннің ермегі емес |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 5. 1 тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіру; 5. 4. 4. 1 жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беріп, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіре алады. Күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдана алады. |
||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Құндылық: бірлік және ынтымақ -басқалармен жағымды қарым-қатынас орната білу және қоғамдық өмірге үлес қосу. Құндылық: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік - өз уақытын тиімді жоспарлай білу және кез келген қызметтің нәтижелеріне қол жеткізу үшін күш салу |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 10 минут 13 минут 10 минут Сабақтың ортасы 7 минут Сабақтың соңы 5 минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру «Арқаға массаж жасау» 2.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ойтүрткі 1.«Хобби» деген сөздің мағынасын білесің бе? 2.Ұлы адамдардың хоббимен айналысқанын естіп пе едің? 1-тапсырма Мәтінді мұқият тыңда. 2 ашық сұрақ құрастыр. Сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолдан. Жұбыңның сұрақтарына өз пікіріңді білдіре отырып, жауап бер.
2-тапсырма Мәтіннен күрделі сөздерді тауып, жасалу жолын түсіндіріңдер.
ЕББҚ оқушыға тапсырма Күрделі сөздерді қатыстырып, сөйлемдер құра. Ашу-ыза,жан-жақты, өзін-өзі, телеграф, телефон, киноаппарат.
4-тапсырма (оқулықтан) 85-бет Хоббидің пайдасы туралы кластер жаса. Ойыңды дәлелдеп жаз.
Хоббидің пайдасы
Үйге тапсырма: 10-тапсырма 87-бет Рефлексия
|
Психологиялық ахуал «Арқаға массаж жасау» Оқушылар шеңбер құрып тұрады да, мұғалімнің айтуы бойынша оңға бұрылып, ілгері қарай жүреді. Әр оқушы алдында тұрған жолдасының арқасына массаж жасауы керек. Бір минуттан кейін шеңбер теріс айналып, қайтадан алдында тұрған сыныптастарына массаж жасайды. Сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді мұқият тыңдайды. 2 ашық сұрақ құрастырады. Сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолданады. Жұбының сұрақтарына өз пікірін білдіре отырып, жауап береді.
Мәтіннен күрделі сөздерді тауып, жасалу жолын түсіндіреді.
Хоббидің пайдасы туралы кластер жасайды. Ойларын дәлелдеп жазады.
|
Ауызша мадақтау арқылы бағалау Жарайсың! Тамаша! Керемет!
Дескриптор Білім алушы - мәтін бойынша 2 ашық сұрақ құрастырады; -сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолданады; -күтпеген сұрақтарға жауабы тез, әрі орынды жауап береді.
Дескриптор Білім алушы -күрделі сөздерді анықтайды, -жасалу жолдарын түсіндіреді.
|
Оқулық 5-сынып «Атамұра» баспасы 2017жыл
Қалыптастырушы бағалауға арналған
тапсырма лар жинағы 5-сынып
Оқулық 5-сынып «Атамұра» баспасы 2018жыл
|
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы: Хобби еріккеннің ермегі емес
Тақырыбы: Хобби еріккеннің ермегі емес
Бекітемін:_________ Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі 17-сабақ
|
Бөлім: |
5. Бос уақыт және хобби. Морфология |
||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты: К.М.Хамзина |
|||||||||||||||||||||||||
|
Күні: 11.12.24 |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Хобби еріккеннің ермегі емес |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5. 1. 5. 1 тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беру, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіру; 5. 4. 4. 1 жұрнақ арқылы жасалған туынды сөздерді және күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтін мазмұны негізінде сұрақтарға жауап беріп, көтерілген мәселе бойынша өз ойын білдіре алады. Күрделі сөздерді ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдана алады. |
||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Құндылық: бірлік және ынтымақ -басқалармен жағымды қарым-қатынас орната білу және қоғамдық өмірге үлес қосу. Құндылық: еңбекқорлық және кәсіби біліктілік - өз уақытын тиімді жоспарлай білу және кез келген қызметтің нәтижелеріне қол жеткізу үшін күш салу |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 10 минут 13 минут 10 минут Сабақтың ортасы 7 минут Сабақтың соңы 5 минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру «Арқаға массаж жасау» 2.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ойтүрткі 1.«Хобби» деген сөздің мағынасын білесің бе? 2.Ұлы адамдардың хоббимен айналысқанын естіп пе едің? 1-тапсырма Мәтінді мұқият тыңда. 2 ашық сұрақ құрастыр. Сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолдан. Жұбыңның сұрақтарына өз пікіріңді білдіре отырып, жауап бер.
2-тапсырма Мәтіннен күрделі сөздерді тауып, жасалу жолын түсіндіріңдер.
ЕББҚ оқушыға тапсырма Күрделі сөздерді қатыстырып, сөйлемдер құра. Ашу-ыза,жан-жақты, өзін-өзі, телеграф, телефон, киноаппарат.
4-тапсырма (оқулықтан) 85-бет Хоббидің пайдасы туралы кластер жаса. Ойыңды дәлелдеп жаз.
Хоббидің пайдасы
Үйге тапсырма: 10-тапсырма 87-бет Рефлексия
|
Психологиялық ахуал «Арқаға массаж жасау» Оқушылар шеңбер құрып тұрады да, мұғалімнің айтуы бойынша оңға бұрылып, ілгері қарай жүреді. Әр оқушы алдында тұрған жолдасының арқасына массаж жасауы керек. Бір минуттан кейін шеңбер теріс айналып, қайтадан алдында тұрған сыныптастарына массаж жасайды. Сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді мұқият тыңдайды. 2 ашық сұрақ құрастырады. Сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолданады. Жұбының сұрақтарына өз пікірін білдіре отырып, жауап береді.
Мәтіннен күрделі сөздерді тауып, жасалу жолын түсіндіреді.
Хоббидің пайдасы туралы кластер жасайды. Ойларын дәлелдеп жазады.
|
Ауызша мадақтау арқылы бағалау Жарайсың! Тамаша! Керемет!
Дескриптор Білім алушы - мәтін бойынша 2 ашық сұрақ құрастырады; -сұрақ мазмұнында күрделі сөздерді қолданады; -күтпеген сұрақтарға жауабы тез, әрі орынды жауап береді.
Дескриптор Білім алушы -күрделі сөздерді анықтайды, -жасалу жолдарын түсіндіреді.
|
Оқулық 5-сынып «Атамұра» баспасы 2017жыл
Қалыптастырушы бағалауға арналған
тапсырма лар жинағы 5-сынып
Оқулық 5-сынып «Атамұра» баспасы 2018жыл
|
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


















