|
Бөлім: |
«Уақыт», «Сәулет» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Алимбекова М.М |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 3 «Г» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
Сабақтың мақсаты: |
программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді; программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут 6 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Жағымды психологиялық ахуал. Сыныптағы оқушылар «Сағат тілі» әдісі арқылы бір-бірлеріне сабаққа сәттілік тілегін білдіреді. Оқушыларды «Wordwall платформа» арқылы үш топқа бөлу 1-топ: Facebook
2-топ: Instagram
3-топ: Google
«Кім жылдам» әдісі мен «Wordwall платформа» арқылы үй тапсырмасын сұрау. 1.Көрініс дегеніміз не? 2.Кейіпкер латын тілінен аударғанда қандай мағынаны білдіреді? 3. Тізім дегеніміз не? 4.Компьютерде балаларға арналған ойындардың түрлерін ата? |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назар аударады. Жағымды ахуал қалыптастырады. |
|
Интербелсенді тақта
https://wordwall.net/ru/resource/64106134/топқа-бөлу
|
|
Сабақтың ортасы 28 минут |
Жаңа сабақтың мақсатымен «Emza платформасы» арқылы танысады. 1-тапсырма. Топтық жұмыс Scratch-те еліміздегі Ақтау қаласы мен Нұрсұлтан қаласының уақыт белдеуіндегі сағаттардың жұмысын көрсететін жобасының программасын ретімен орналастырады. 2-тапсырма. «Ойлан жұптас» әдісі Жұптық жұмыс
2-3.Берілген программалық блоктардың қызметін сипаттап жазады 3-тапсырма. «Emza платформасы» арқылы Жеке жұмыс 1. «Мектеп кезеңі» жобасын 2. «Сахналық көрініс» жобасын 3. «Адамның белсенді даму кезеңдері» жобасын жасайды Сабақты бекіту. «Emza» платформасы арқылы сұрақ - жауап
|
Дескриптор -бағдарламалық қима қағаздарды ретімен орналастырады; -тұжырымдама жасайды; Дескриптор: - әріптерден сабақ тақырыбына байланысты сөздер құрайды; - анықтамасын айтады; - түстерге байланысты анықтама береді; Дескриптор: - Scratch бағдарламасы бойынша сурет салады; - 3 кезең бойынша жоба жасайды; Дескриптор: - сұрақтарға жауап береді; - дәлелдеп келтіреді; |
|
Қима қағаз
https://scratch.mit.edu/download/scratch2
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылар «Куәлік» әдісі бойынша өзін-өзі бағалаудың қорытындысын жасау 2. Кері байланыс «Ватсап» әдісі
|
Әр тапсырмада смайлик пен бағалау. Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 11 Кейіпкерлер тақырыбын оқу. |
Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы: Кейіпкерлер
Тақырыбы: Кейіпкерлер
|
Бөлім: |
«Уақыт», «Сәулет» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Алимбекова М.М |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: 3 «Г» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
Сабақтың мақсаты: |
программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді; программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 минут 6 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылар түгенделіп, назары сабаққа аударылады. Жағымды психологиялық ахуал. Сыныптағы оқушылар «Сағат тілі» әдісі арқылы бір-бірлеріне сабаққа сәттілік тілегін білдіреді. Оқушыларды «Wordwall платформа» арқылы үш топқа бөлу 1-топ: Facebook
2-топ: Instagram
3-топ: Google
«Кім жылдам» әдісі мен «Wordwall платформа» арқылы үй тапсырмасын сұрау. 1.Көрініс дегеніміз не? 2.Кейіпкер латын тілінен аударғанда қандай мағынаны білдіреді? 3. Тізім дегеніміз не? 4.Компьютерде балаларға арналған ойындардың түрлерін ата? |
Оқушылар түгенделіп, сабаққа назар аударады. Жағымды ахуал қалыптастырады. |
|
Интербелсенді тақта
https://wordwall.net/ru/resource/64106134/топқа-бөлу
|
|
Сабақтың ортасы 28 минут |
Жаңа сабақтың мақсатымен «Emza платформасы» арқылы танысады. 1-тапсырма. Топтық жұмыс Scratch-те еліміздегі Ақтау қаласы мен Нұрсұлтан қаласының уақыт белдеуіндегі сағаттардың жұмысын көрсететін жобасының программасын ретімен орналастырады. 2-тапсырма. «Ойлан жұптас» әдісі Жұптық жұмыс
2-3.Берілген программалық блоктардың қызметін сипаттап жазады 3-тапсырма. «Emza платформасы» арқылы Жеке жұмыс 1. «Мектеп кезеңі» жобасын 2. «Сахналық көрініс» жобасын 3. «Адамның белсенді даму кезеңдері» жобасын жасайды Сабақты бекіту. «Emza» платформасы арқылы сұрақ - жауап
|
Дескриптор -бағдарламалық қима қағаздарды ретімен орналастырады; -тұжырымдама жасайды; Дескриптор: - әріптерден сабақ тақырыбына байланысты сөздер құрайды; - анықтамасын айтады; - түстерге байланысты анықтама береді; Дескриптор: - Scratch бағдарламасы бойынша сурет салады; - 3 кезең бойынша жоба жасайды; Дескриптор: - сұрақтарға жауап береді; - дәлелдеп келтіреді; |
|
Қима қағаз
https://scratch.mit.edu/download/scratch2
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылар «Куәлік» әдісі бойынша өзін-өзі бағалаудың қорытындысын жасау 2. Кері байланыс «Ватсап» әдісі
|
Әр тапсырмада смайлик пен бағалау. Өзін-өзі бағалау. |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
§ 11 Кейіпкерлер тақырыбын оқу. |
Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады |
|
|
шағым қалдыра аласыз
















