|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
Ресурстар |
||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
https://www.youtube.com/watch?v=2rxk0TwMiOg
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Оян, ар мен адалдық!» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары:
|
- Сөзіне берік, ісіне адал болуға үйрету; - Оқушылардың бойына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату үшін мейірбан, ақылды, шыншыл, қайырымды т. б адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету; |
|||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Төтенше жағдай туындаған кезде жедел қызметтерге қоңырау шалу скриптері» |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Бейнелер» әдісі Оқушыларға бейнелер көрсетілген қима қағаздарды тарқатып шығады,бір біріне жағымды әсер сыйлауы керектігін түсіндіреді ӨҚН «Төтенше жағдай туындаған кезде жедел қызметтерге қоңырау шалу скриптері» Шұғыл қызмет телефондарының нөмірлері Әңгімелесу. Бүгін біз әдептілік, адалдық, адамгершіліктің асыл қасиет екені туралы пікірлесіп, өз ойларымызды ортаға саламыз. Олай болса АДАМ! Адам баласының бойында жақсы да, жаман да қасиеттер болады екен. Оларға назар аударайық!
Бізге ақылдылықты, адалдықты, қарапайым - кішіпейілділікті, инабаттылықты, шыншылдықты үлкендер үйретеді. Адам болатын адамгершілігі бар бала - барлық жақсы қасиеттерді үйреніп, жаман мінез әдеттерден, ұнамсыз қылықтардан аулақ болуға тырысуы керек. Сергіту сәті. «Кел балақай билейік!»«Адалдықтың өтемі» бейнеролигін тамашалау, талқылау
Жұптық тапсырма. Кластер құру Адам бойындағы жақсы және жаман қасиеттерді өз бетімізше бөліп жазайық
Қорытынды. «Суреттер сөйлейді» әдісі Жақсы деген немене? Жаман деген немене?
|
Берілген қима - қағаздардағы сөздерді оқи отырып,іс әрекетті қайталайды,сабақ- қа деген белсенділігі артады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу Қимыл әрекетті қайталайды Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Оқушылар жұптаса отырып жақсы және жаман қасиеттерді бөліп жазады Берілген екі сурет бойынша түсініктерін жеткізеді |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәрбие сағаты
Тәрбие сағаты
|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
Ресурстар |
||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
https://www.youtube.com/watch?v=2rxk0TwMiOg
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Оян, ар мен адалдық!» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары:
|
- Сөзіне берік, ісіне адал болуға үйрету; - Оқушылардың бойына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату үшін мейірбан, ақылды, шыншыл, қайырымды т. б адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету; |
|||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Төтенше жағдай туындаған кезде жедел қызметтерге қоңырау шалу скриптері» |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Бейнелер» әдісі Оқушыларға бейнелер көрсетілген қима қағаздарды тарқатып шығады,бір біріне жағымды әсер сыйлауы керектігін түсіндіреді ӨҚН «Төтенше жағдай туындаған кезде жедел қызметтерге қоңырау шалу скриптері» Шұғыл қызмет телефондарының нөмірлері Әңгімелесу. Бүгін біз әдептілік, адалдық, адамгершіліктің асыл қасиет екені туралы пікірлесіп, өз ойларымызды ортаға саламыз. Олай болса АДАМ! Адам баласының бойында жақсы да, жаман да қасиеттер болады екен. Оларға назар аударайық!
Бізге ақылдылықты, адалдықты, қарапайым - кішіпейілділікті, инабаттылықты, шыншылдықты үлкендер үйретеді. Адам болатын адамгершілігі бар бала - барлық жақсы қасиеттерді үйреніп, жаман мінез әдеттерден, ұнамсыз қылықтардан аулақ болуға тырысуы керек. Сергіту сәті. «Кел балақай билейік!»«Адалдықтың өтемі» бейнеролигін тамашалау, талқылау
Жұптық тапсырма. Кластер құру Адам бойындағы жақсы және жаман қасиеттерді өз бетімізше бөліп жазайық
Қорытынды. «Суреттер сөйлейді» әдісі Жақсы деген немене? Жаман деген немене?
|
Берілген қима - қағаздардағы сөздерді оқи отырып,іс әрекетті қайталайды,сабақ- қа деген белсенділігі артады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу Қимыл әрекетті қайталайды Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Оқушылар жұптаса отырып жақсы және жаман қасиеттерді бөліп жазады Берілген екі сурет бойынша түсініктерін жеткізеді |
||


шағым қалдыра аласыз























