Қысқа мерзімді жоспар
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:
|
Бөлім: |
3 Физикалық география. 3.1 Литосфера |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.6 -тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуына талдау жасайды 8.3.1.7 -тау жыныстары мен минералдардың қасиеттерін анықтайды |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ басы 1-5мин |
Ұйымдастыру-ынталандыру: Оқушыларды түгендеп, жағымды көңіл қалытастастыру. Өткенді қайталау мақсатында географиялық диктант орындайды. Жұптық жұмыс «Географиялық диктант» 1.Тау жыныстары ......және .......тау жыныстары болып бөлінеді. 2.Шөгінді жыныстар ......,.........,............ деп бөлінеді. 3.Қатты жыныстардың үгіліп,ағын су,желдің тасымалдануынан............ пайда болады. 4. Құрлық пен судағы өсімдік пен жануарлар қалдықтарынан п.б................. шөгінділер. 5.Температураның әсерінен өзгерген жыныстар...............деп аталады Оқушыларды жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар жұппен дәптерге диктант жауабын жазады |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Әбілмажінова С., Каймулдина К.,: География. 8-сынып оқулық, А:Мектеп, 2018ж |
|
Сабақ ортасы 6-20мин 21-30 мин 31-40 мин |
Сөздікпен жұмыс: Пайдалы қазбалар- Батолиттер- Лаколиттер- INSERT әдісі арқылы мәтінмен танысады 1-тапсырма. гугл формамен тапсырма орындалады
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJeyRy6ZGKqVVoXN
2-тапсырма. Берілген кестені қосымша ақпарат негізінде толтырыңдар. http://mineral.nsu.ru/educat/article/1/index.html Анықтамалық белгілері малахит мәрмәр графит Түсі мөлдірлігі иілгіштігі қаттылығы салмағы жылтырлығы Пайда болу жолы Дескриптор - Малахитті физикалық қасиеттері бойынша ажыратады - мәрмәрді физикалық қасиеттері бойынша ажыратады - графитті физикалық қасиеттері бойынша ажыратады |
Дәптерлеріне терминдер анықтамасын жазады Оқушылар мәтінмен танысып, гугл форма тапсырмаларын орындайды Қосымша ақпараттарды пайдаланып кесені толтырады |
Баллдық жүйе бойынша бағалау Берілген дескриптор бойынша мұғалімнің ауызша бағалауы |
|
|
Сабақ соңы 40-45 |
Жаңа тақырып бойынша мұғалімнің бекіту сұрақтары
Рефлексия 1-ші баспалдағы: Мен............. БІЛЕМІН 2-ші баспалдағы: Мен ............ ТҮСІНЕМІН 3-ші баспалдағы: Мен ............... ЖАСАЙ АЛАМЫН
Үй жұмысы: §11 оқу, мазмұндау |
Сабақтан меңгерген білімдері негізінде сұрақтарға жауап беріп, сабақтан алған әсерімен бөлісіп, кері байланыс береді |
Мұғалім сабақ барысында белсенді болған, тапсырмаларды дұрыс орындаған оқушыларды 10 баллдық жүйе бойынша бағалайды |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуы
Тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуы
Қысқа мерзімді жоспар
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:
|
Бөлім: |
3 Физикалық география. 3.1 Литосфера |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.6 -тау жыныстары мен минералдардың қалыптасу заңдылықтарына байланысты пайдалы қазбалардың таралуына талдау жасайды 8.3.1.7 -тау жыныстары мен минералдардың қасиеттерін анықтайды |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ басы 1-5мин |
Ұйымдастыру-ынталандыру: Оқушыларды түгендеп, жағымды көңіл қалытастастыру. Өткенді қайталау мақсатында географиялық диктант орындайды. Жұптық жұмыс «Географиялық диктант» 1.Тау жыныстары ......және .......тау жыныстары болып бөлінеді. 2.Шөгінді жыныстар ......,.........,............ деп бөлінеді. 3.Қатты жыныстардың үгіліп,ағын су,желдің тасымалдануынан............ пайда болады. 4. Құрлық пен судағы өсімдік пен жануарлар қалдықтарынан п.б................. шөгінділер. 5.Температураның әсерінен өзгерген жыныстар...............деп аталады Оқушыларды жаңа сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар жұппен дәптерге диктант жауабын жазады |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Әбілмажінова С., Каймулдина К.,: География. 8-сынып оқулық, А:Мектеп, 2018ж |
|
Сабақ ортасы 6-20мин 21-30 мин 31-40 мин |
Сөздікпен жұмыс: Пайдалы қазбалар- Батолиттер- Лаколиттер- INSERT әдісі арқылы мәтінмен танысады 1-тапсырма. гугл формамен тапсырма орындалады
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJeyRy6ZGKqVVoXN
2-тапсырма. Берілген кестені қосымша ақпарат негізінде толтырыңдар. http://mineral.nsu.ru/educat/article/1/index.html Анықтамалық белгілері малахит мәрмәр графит Түсі мөлдірлігі иілгіштігі қаттылығы салмағы жылтырлығы Пайда болу жолы Дескриптор - Малахитті физикалық қасиеттері бойынша ажыратады - мәрмәрді физикалық қасиеттері бойынша ажыратады - графитті физикалық қасиеттері бойынша ажыратады |
Дәптерлеріне терминдер анықтамасын жазады Оқушылар мәтінмен танысып, гугл форма тапсырмаларын орындайды Қосымша ақпараттарды пайдаланып кесені толтырады |
Баллдық жүйе бойынша бағалау Берілген дескриптор бойынша мұғалімнің ауызша бағалауы |
|
|
Сабақ соңы 40-45 |
Жаңа тақырып бойынша мұғалімнің бекіту сұрақтары
Рефлексия 1-ші баспалдағы: Мен............. БІЛЕМІН 2-ші баспалдағы: Мен ............ ТҮСІНЕМІН 3-ші баспалдағы: Мен ............... ЖАСАЙ АЛАМЫН
Үй жұмысы: §11 оқу, мазмұндау |
Сабақтан меңгерген білімдері негізінде сұрақтарға жауап беріп, сабақтан алған әсерімен бөлісіп, кері байланыс береді |
Мұғалім сабақ барысында белсенді болған, тапсырмаларды дұрыс орындаған оқушыларды 10 баллдық жүйе бойынша бағалайды |
|
шағым қалдыра аласыз

















