Бекітемін__________ Сабақ жоспары 3
|
Бөлім: 3-бөлім. Тәуелсіздік жылдарындағы Қазақстан. ЭКСПО -2017 |
Мектеп: «Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі» КММ |
Сыныбы: 9 |
||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
3.Тәуелсіз Қазақстаным. Қазақ елінің тұңғыш президенті |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9. 2. 3. 1 мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату; 9.4.4.1 құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажыратады. құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін біледі. |
|||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Әділет пен жауапкершілікке, адалдық пен Отанын құрметтеуге тәрбиелеу |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут Сабақтың ортасы: 25минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. Үй жұмысын оқиды, ереже айтады. Қызығушылықты ояту. 3-тапсырма Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер.62 бет Жи тапсырмасы Gemini платформасы арқылы тест тапсырмасын құрайды.
4-тапсырма. Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтап, кестеге жазыңдар. Олардан аралас сөйлем жасаңдар. мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату;66 бет
6-тапсырма. Екі топқа бөлініп, тапсырмаларды орындаңдар.
|
Оқушылар назарын сабаққа аударады. 1,2,3 сандары бойынша топқа бөлінеді. «Бестармақ» әдісімен Елбасы туралы өз көқарастарын жазады. Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырм а орындайды. Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтайды; кестеге жазады; Олардан аралас сөйлем жасайды; Жасалу жолын түсіндіреді. Оқылым мәтіні бойынша 3 дәйек сөз анықтайды; кестеге жазады; тақырыпқа байланысты аннотация жазады. |
Үй жұмысын оқиды, ереже айтады-1б Дескриптор: Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер-2б жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер-1б
Дескриптор: Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтайды-1б кестеге жазады-1б Олардан аралас сөйлем жасайды-1б Жасалу жолын түсіндіреді-1б Дескриптор: Оқылым мәтіні бойынша 3 дәйек сөз анықтайды кестеге жазады-2б |
ОӘК материалдары Топқа бөліну қағаздары Ойтүрткі сұрақтар жазылған кеспе қағаздар. ОӘК материалдары |
||||||||||
|
Сабақтың соңы: 5 минут
|
Кері байланыс: Ең қиыны .... ... ... Ең жеңілі .... ... ... 7-тапсырма
|
|
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәуелсіз Қазақстаным. Қазақ елінің тұңғыш президенті
Тәуелсіз Қазақстаным. Қазақ елінің тұңғыш президенті
Бекітемін__________ Сабақ жоспары 3
|
Бөлім: 3-бөлім. Тәуелсіздік жылдарындағы Қазақстан. ЭКСПО -2017 |
Мектеп: «Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі» КММ |
Сыныбы: 9 |
||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
3.Тәуелсіз Қазақстаным. Қазақ елінің тұңғыш президенті |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9. 2. 3. 1 мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату; 9.4.4.1 құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажыратады. құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін біледі. |
|||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Әділет пен жауапкершілікке, адалдық пен Отанын құрметтеуге тәрбиелеу |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут Сабақтың ортасы: 25минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. Үй жұмысын оқиды, ереже айтады. Қызығушылықты ояту. 3-тапсырма Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер.62 бет Жи тапсырмасы Gemini платформасы арқылы тест тапсырмасын құрайды.
4-тапсырма. Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтап, кестеге жазыңдар. Олардан аралас сөйлем жасаңдар. мақала, тезистердің құрылымы мен ресімделуі арқылы жанрлық ерекшеліктерін ажырату;66 бет
6-тапсырма. Екі топқа бөлініп, тапсырмаларды орындаңдар.
|
Оқушылар назарын сабаққа аударады. 1,2,3 сандары бойынша топқа бөлінеді. «Бестармақ» әдісімен Елбасы туралы өз көқарастарын жазады. Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Грамматикалық тақырыпты меңгереді. Грамматикалық тапсырм а орындайды. Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтайды; кестеге жазады; Олардан аралас сөйлем жасайды; Жасалу жолын түсіндіреді. Оқылым мәтіні бойынша 3 дәйек сөз анықтайды; кестеге жазады; тақырыпқа байланысты аннотация жазады. |
Үй жұмысын оқиды, ереже айтады-1б Дескриптор: Қазақстаным өлеңінен құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріңдер-2б жасалуындағы ерекшеліктерді түсіндіріңдер-1б
Дескриптор: Оқылым мәтіні бойынша құрмалас сөйлемнің түрлерін анықтайды-1б кестеге жазады-1б Олардан аралас сөйлем жасайды-1б Жасалу жолын түсіндіреді-1б Дескриптор: Оқылым мәтіні бойынша 3 дәйек сөз анықтайды кестеге жазады-2б |
ОӘК материалдары Топқа бөліну қағаздары Ойтүрткі сұрақтар жазылған кеспе қағаздар. ОӘК материалдары |
||||||||||
|
Сабақтың соңы: 5 минут
|
Кері байланыс: Ең қиыны .... ... ... Ең жеңілі .... ... ... 7-тапсырма
|
|
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз















