|
Білім беру ұйымының атауы |
«Мұхтар Арын атындағы №24 мамандандырылған лицейі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Заттар және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абаева М.А. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Таза заттар және қоспалар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.3.2.1- қоспалар мен таза заттарды ажырату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қоспалар мен таза заттарды ажырату |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен танысады |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
|
Жаңа тақырып бойынша берілген ақпараттарды жазады,тыңдайды |
|
Презентация |
||
|
|
ҚБ тапсырмалары
|
Түсіндірілген ақпарат бойынша тестті орындайды |
Дескриптор: Заттардың қоспасын біледі. Қоспалар мен заттарды ажырата алады |
|
||
|
|
2- тапсырма
|
|
Дескриптор: Табиғи және жасанды заттарды айыр алады |
|
||
|
|
3- тапсырма
|
|
Дескриптор: Қоспалар мен таза заттарды ажырата алады |
|
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Үйге тапсырма |
|
|
|||
|
Рефлексия 3 мин |
|
Сабақтан алған әсерлерімен Активатор әдісі арқылы бөліседі |
|
3 тапсырмадан алған баллдарын 3 ке бөлу |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Мұхтар Арын атындағы №24 мамандандырылған лицейі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
География |
|||||
|
Бөлім: |
3.3 Затта және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абаева М.А. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6а,6ә,6в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейорганикалық және органикалық заттар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
6.3.2.1 - заттарды органикалық және бейорганикалық заттар күйінде жіктеу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: заттарды органикалық және бейорганикалық заттарға жіктеу; Көптеген оқушылар бейорганикалық заттарға мысал келтіру. Кейбір оқушылар: органикалық заттарға мысал келтіру; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен танысады |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 8 мин 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
ҚБ тапсырмалары
2- тапсырма
|
Жаңа тақырып бойынша берілген ақпараттарды жазады,тыңдайды Тест тапсырмасын орындайды Кестені толтырады |
Дескриптор: Тест сұрақтарына жауап береді -10 балл Дескриптор: Бейорганикалық және органикалық заттарды бөліп қарастырады–10 балл |
Презентация Презентация Презентация |
||
|
Сабақтың соңы 1 мин |
|
|
|
|||
|
Рефлексия 2 мин |
|
Сабақтан алған әсерлерімен «Еркін микрофон» әдісі арқылы бөліседі |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Таза заттар және қоспалар 5 сынып
Таза заттар және қоспалар 5 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Мұхтар Арын атындағы №24 мамандандырылған лицейі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
Заттар және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абаева М.А. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Таза заттар және қоспалар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.3.2.1- қоспалар мен таза заттарды ажырату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қоспалар мен таза заттарды ажырату |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен танысады |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
|
Жаңа тақырып бойынша берілген ақпараттарды жазады,тыңдайды |
|
Презентация |
||
|
|
ҚБ тапсырмалары
|
Түсіндірілген ақпарат бойынша тестті орындайды |
Дескриптор: Заттардың қоспасын біледі. Қоспалар мен заттарды ажырата алады |
|
||
|
|
2- тапсырма
|
|
Дескриптор: Табиғи және жасанды заттарды айыр алады |
|
||
|
|
3- тапсырма
|
|
Дескриптор: Қоспалар мен таза заттарды ажырата алады |
|
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Үйге тапсырма |
|
|
|||
|
Рефлексия 3 мин |
|
Сабақтан алған әсерлерімен Активатор әдісі арқылы бөліседі |
|
3 тапсырмадан алған баллдарын 3 ке бөлу |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Мұхтар Арын атындағы №24 мамандандырылған лицейі» КММ |
|||||
|
Пәні: |
География |
|||||
|
Бөлім: |
3.3 Затта және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абаева М.А. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 6а,6ә,6в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бейорганикалық және органикалық заттар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
6.3.2.1 - заттарды органикалық және бейорганикалық заттар күйінде жіктеу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: заттарды органикалық және бейорганикалық заттарға жіктеу; Көптеген оқушылар бейорганикалық заттарға мысал келтіру. Кейбір оқушылар: органикалық заттарға мысал келтіру; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу. Үй тапсырмасын тексеру. Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен танысады |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 8 мин 10 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
ҚБ тапсырмалары
2- тапсырма
|
Жаңа тақырып бойынша берілген ақпараттарды жазады,тыңдайды Тест тапсырмасын орындайды Кестені толтырады |
Дескриптор: Тест сұрақтарына жауап береді -10 балл Дескриптор: Бейорганикалық және органикалық заттарды бөліп қарастырады–10 балл |
Презентация Презентация Презентация |
||
|
Сабақтың соңы 1 мин |
|
|
|
|||
|
Рефлексия 2 мин |
|
Сабақтан алған әсерлерімен «Еркін микрофон» әдісі арқылы бөліседі |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз



























