Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Темірхан Медетбек « Тәуелсізбін»
Сабақ барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақы ты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы Рефлекция
|
Сәлемдесу. а) Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу Үй тапсырмасын сұрау
«Гүлмен тілек» әдісі арқылы оқушылардың бір- біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Оқу мақсаты мен сабақ тақырыбы айтылады .Сұрақтар қойылады Өз еркімен 5 оқушы тақтаға шығады. Олардың әрқайсысы кезектесіп бір-бір сөйлемнен айта отырып, картаны пайдаланып, «Менің елім Қазақстан» деген тақырыпта сөйлейді
1-тапсырма.
Автордың өміірбаян мен шығармаларын «Хронологиялық кесте» әдісі арқылы дәптерге жазып алыңыз.
«Топтастыру әдісі» бойынша оқушылар Тәуелсіздік сөзіне жазады
Тәуелсіздік
«Спираль» әдісі арқылы өлеңді бөліп оқу. Мазмұнын түсіну.
2-тапсырма Шығармадан үзінділері келтіре отырып, кестені толтыр
3-тапсырма. «Әдебиет лотосы» әдісі арқылы шығарманы талдаңыз.
4-тапсырма. Рафт әдісі арқылы хат жазайық
Сабақты қорытындылау мақсатында «3Қ» әдісі арқылы сабақтан алған әсерін жазады. «Қызық» «Қиын» «Қажет» ақпарттарын қалдырады.
Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бағдарламадан байқайды. |
Сәлемдеседі. Құралдарын дайындайды.
Сабақ тақырыбы мен мақсаты түсіндіріледі Сұрақтармен сабақ ашылады
Өмірбаяны жазып алады. Хронологиялық кесте жасайды. Дәптерге жазады
Топтастыру әдісі бойынша Тәуелсіздік сөзіне анықтама жазады
Өлеңді оқиды; -Мазмұнын түсінеді.
Шығармадан үзінді келтіре отырып , кестені толтырады
Кейіпкерлерге сипаттама береді; Оқиға желісін сақтап, түйінді ой жасап, қазіргі заманмен салыстырады.
РАФТ әдісін қолданып хат жазады
Оқушылар сабақ туралы кері байланысын «Қызық» «Қиын» «Қажет» ақпарттарын қалдырады. |
Мұғалім бағалауы
Дескриптор: Ауызша бағалау -Сұрақтарға жауап береді -Дұрыс жауапты зерделей жауап береді
Дескриптор: 2 ұпай -Хронологиялық кестені жазады -
Топтастырады -
Ауызша және жазбаша оқу
Дескриптор: 2 ұпай
-Шығармадан үзінді келтіреді -Кестені толтырады
Дескриптор:4 ұ. -Кейіпкерге сипаттама береді; -Оқиға желісін түсінеді; -Түйінді ой жазады; -Бүгінгі күнмен салыстырады.
Дескриптор: 2 ұпай
-Хат жазады -РАФТ әдісін қолданады
Мұғалім оқушылардың 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушыныбағалайды. |
Оқулық Қазақ әдебиеті оқулығы 7-сынып «Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбекова Б
Оқулық Қазақ әдебиеті оқулығы 7-сынып «Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбекова Б
Оқулық Мектеп баспасы
Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімб екова Б Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімб екова Б
Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбеков
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Темірхан Медетбек « Тәуелсізбін»
Темірхан Медетбек « Тәуелсізбін»
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Темірхан Медетбек « Тәуелсізбін»
Сабақ барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақы ты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы Рефлекция
|
Сәлемдесу. а) Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу Үй тапсырмасын сұрау
«Гүлмен тілек» әдісі арқылы оқушылардың бір- біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Оқу мақсаты мен сабақ тақырыбы айтылады .Сұрақтар қойылады Өз еркімен 5 оқушы тақтаға шығады. Олардың әрқайсысы кезектесіп бір-бір сөйлемнен айта отырып, картаны пайдаланып, «Менің елім Қазақстан» деген тақырыпта сөйлейді
1-тапсырма.
Автордың өміірбаян мен шығармаларын «Хронологиялық кесте» әдісі арқылы дәптерге жазып алыңыз.
«Топтастыру әдісі» бойынша оқушылар Тәуелсіздік сөзіне жазады
Тәуелсіздік
«Спираль» әдісі арқылы өлеңді бөліп оқу. Мазмұнын түсіну.
2-тапсырма Шығармадан үзінділері келтіре отырып, кестені толтыр
3-тапсырма. «Әдебиет лотосы» әдісі арқылы шығарманы талдаңыз.
4-тапсырма. Рафт әдісі арқылы хат жазайық
Сабақты қорытындылау мақсатында «3Қ» әдісі арқылы сабақтан алған әсерін жазады. «Қызық» «Қиын» «Қажет» ақпарттарын қалдырады.
Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын бағдарламадан байқайды. |
Сәлемдеседі. Құралдарын дайындайды.
Сабақ тақырыбы мен мақсаты түсіндіріледі Сұрақтармен сабақ ашылады
Өмірбаяны жазып алады. Хронологиялық кесте жасайды. Дәптерге жазады
Топтастыру әдісі бойынша Тәуелсіздік сөзіне анықтама жазады
Өлеңді оқиды; -Мазмұнын түсінеді.
Шығармадан үзінді келтіре отырып , кестені толтырады
Кейіпкерлерге сипаттама береді; Оқиға желісін сақтап, түйінді ой жасап, қазіргі заманмен салыстырады.
РАФТ әдісін қолданып хат жазады
Оқушылар сабақ туралы кері байланысын «Қызық» «Қиын» «Қажет» ақпарттарын қалдырады. |
Мұғалім бағалауы
Дескриптор: Ауызша бағалау -Сұрақтарға жауап береді -Дұрыс жауапты зерделей жауап береді
Дескриптор: 2 ұпай -Хронологиялық кестені жазады -
Топтастырады -
Ауызша және жазбаша оқу
Дескриптор: 2 ұпай
-Шығармадан үзінді келтіреді -Кестені толтырады
Дескриптор:4 ұ. -Кейіпкерге сипаттама береді; -Оқиға желісін түсінеді; -Түйінді ой жазады; -Бүгінгі күнмен салыстырады.
Дескриптор: 2 ұпай
-Хат жазады -РАФТ әдісін қолданады
Мұғалім оқушылардың 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушыныбағалайды. |
Оқулық Қазақ әдебиеті оқулығы 7-сынып «Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбекова Б
Оқулық Қазақ әдебиеті оқулығы 7-сынып «Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбекова Б
Оқулық Мектеп баспасы
Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімб екова Б Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімб екова Б
Қазақ әдебиеті оқулығы7-сынып«Мектеп» баспасы. 2018 ж Керімбеков
|
шағым қалдыра аласыз























