Сабақтың тақырыбы:Темірхан Медетбек. «Тәуелсізбін» өлеңі
|
Мектеп |
Қызылқайың ОМ |
|
Бөлім: |
4-бөлім. Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акимбекова Гульдана Саметкызы |
|
Күні: |
3.05.2024ж |
|
Сыныбы: 7 |
Қатысушылар саны: 10 Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Темірхан Медетбек. «Тәуелсізбін» өлеңі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.2.1 Әдеби шығармадағы тұлғалық болмысты гуманистік тұрғыдан талдау. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар әдеби шығармадағы тұлғалық болмысты гуманистік тұрғыдан талдайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру. Өз еркімен 4 оқушы тақтаға шығады. Олардың әрқайсысы кезектесіп бір-бір сөйлемнен айта отырып, картаны және мемлекеттік рәміздерді пайдаланып, «Менің елім Қазақстан» деген тақырыпта сөйлейді. Кері байланыс
|
Мақсаты: 4 оқушы тақтаға шығып, берілген тақырыпта картаны пайдаланып сөйлем айтады. Физикалық картаны пайдалану арқылы сабаққа белсенділігі артады. |
Оқушыларға өзін- өзі бағалау парағы ұсынылады |
|
|
||||||||
|
Сабаққа ортасы |
Оқушыларға интербелсенді тақта арқылы видеоролик көрсетіледі. Оқушыларға бағалау шкаласы таныстырылады.
|
Оқушылар Темірхан Медетбектің «Тәуелсізбін» өлеңін тақтадан видео арқылы тыңдайды. |
|
https://www.instagram.com/tv/B_eUGSDFFJ4/?igsh=MXhvbjB4YndnenE1
|
|||||||||
|
|
Жеке жұмыс «Додекаэдр» әдісі арқылы тәуелсіздікке байланысты сұрақтар беріледі.
|
Оқушылар «Додекаэдр» әдісіндегі өзіне келген бір тапсырманы орындайды |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
|
|||||||||
|
|
Топтық тапсырма «Бәйтерек» әдісі арқылы оқушыларды бәйтерек суреті бар қиықшаларға телефон жарығын түсіру арқылы екі топқа бөлінеді. І топ Қыран ІІ топ Ұлан Топтық тапсырма «Кинолента» әдісі арқылы
|
Оқушылар берілген тапсырманы топ ішінде талқылап орындайды. |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
|
|||||||||
|
|
Жұптық жұмыс Оқушыларды «Менің бұйымым» әдісі арқылы жұптастыру «Wordwall» платформасымен адасқан әріптер тапсырмасын орындату.
«МЕНІҢ ЕЛІМ» әнін хормен орындап жаңа тақырыпты қорытындылау
|
Оқушылар бөлінген жұптарымен «Wordwall» платформасы арқылы берілген минут ішінде әріптерден сөз құрайды.
Оқушылар «ЕЛІМ МЕНІҢ» әнін хормен орындайды. |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
https://wordwall.net/ru/resource/72530913
https://images.app.goo.gl/noYJmgbEsv76w3MeA
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Оқушылардан «Әмиян» әдісі арқылы сабақты қалай түсінгендері туралы кері байланыс алынады.
Үй тапсырмасы:
|
Оқушылар «Әмиян» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
|||||||||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Темірхан Медетбек Тәуелсізбін өлеңі
Темірхан Медетбек Тәуелсізбін өлеңі
Сабақтың тақырыбы:Темірхан Медетбек. «Тәуелсізбін» өлеңі
|
Мектеп |
Қызылқайың ОМ |
|
Бөлім: |
4-бөлім. Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акимбекова Гульдана Саметкызы |
|
Күні: |
3.05.2024ж |
|
Сыныбы: 7 |
Қатысушылар саны: 10 Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Темірхан Медетбек. «Тәуелсізбін» өлеңі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.2.1 Әдеби шығармадағы тұлғалық болмысты гуманистік тұрғыдан талдау. |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар әдеби шығармадағы тұлғалық болмысты гуманистік тұрғыдан талдайды |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру. Өз еркімен 4 оқушы тақтаға шығады. Олардың әрқайсысы кезектесіп бір-бір сөйлемнен айта отырып, картаны және мемлекеттік рәміздерді пайдаланып, «Менің елім Қазақстан» деген тақырыпта сөйлейді. Кері байланыс
|
Мақсаты: 4 оқушы тақтаға шығып, берілген тақырыпта картаны пайдаланып сөйлем айтады. Физикалық картаны пайдалану арқылы сабаққа белсенділігі артады. |
Оқушыларға өзін- өзі бағалау парағы ұсынылады |
|
|
||||||||
|
Сабаққа ортасы |
Оқушыларға интербелсенді тақта арқылы видеоролик көрсетіледі. Оқушыларға бағалау шкаласы таныстырылады.
|
Оқушылар Темірхан Медетбектің «Тәуелсізбін» өлеңін тақтадан видео арқылы тыңдайды. |
|
https://www.instagram.com/tv/B_eUGSDFFJ4/?igsh=MXhvbjB4YndnenE1
|
|||||||||
|
|
Жеке жұмыс «Додекаэдр» әдісі арқылы тәуелсіздікке байланысты сұрақтар беріледі.
|
Оқушылар «Додекаэдр» әдісіндегі өзіне келген бір тапсырманы орындайды |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
|
|||||||||
|
|
Топтық тапсырма «Бәйтерек» әдісі арқылы оқушыларды бәйтерек суреті бар қиықшаларға телефон жарығын түсіру арқылы екі топқа бөлінеді. І топ Қыран ІІ топ Ұлан Топтық тапсырма «Кинолента» әдісі арқылы
|
Оқушылар берілген тапсырманы топ ішінде талқылап орындайды. |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
|
|||||||||
|
|
Жұптық жұмыс Оқушыларды «Менің бұйымым» әдісі арқылы жұптастыру «Wordwall» платформасымен адасқан әріптер тапсырмасын орындату.
«МЕНІҢ ЕЛІМ» әнін хормен орындап жаңа тақырыпты қорытындылау
|
Оқушылар бөлінген жұптарымен «Wordwall» платформасы арқылы берілген минут ішінде әріптерден сөз құрайды.
Оқушылар «ЕЛІМ МЕНІҢ» әнін хормен орындайды. |
Оқушылар берілген шкаладағы теңге арқылы бағаланады. |
https://wordwall.net/ru/resource/72530913
https://images.app.goo.gl/noYJmgbEsv76w3MeA
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Оқушылардан «Әмиян» әдісі арқылы сабақты қалай түсінгендері туралы кері байланыс алынады.
Үй тапсырмасы:
|
Оқушылар «Әмиян» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс береді. |
|
|
|||||||||


шағым қалдыра аласыз






















