|
Бөлім: Үшбұрыштар
|
|
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
Сынып:
|
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Теңбүйірлі үшбұрыш, оның қасиеттері және белгілері |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7. 1. 1. 23 теңбүйірлі үшбұрыштың белгілері мен қасиеттерін қолдану; 7. 1. 1. 24 теңқабырғалы үшбұрыштың қасиеттерін есептер шығаруда қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
- теңбүйірлі үшбұрыштың белгілері мен қасиеттерін қолданады; - теңқабырғалы үшбұрыштың қасиеттерін есептер шығаруда қолданады |
|
Құндылыққа баулу |
бірлік және ынтымақ |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Оқушылармен сәлемдесу тапсырмалары өткен тақырыптар бойынша жаңа сабақты меңгеруге негіз болатын қайталау тапсырмалары Үшбұрыш ұғымына байланысты сұрақтар (білімді жандандыру): |
Топтарға бөлініп болғаннан соң, оқушыларды жігерлендіру мақсатында Абай Құнанбаевтың: «Ақыл, қайрат, жүректі бірдей ұста» деген қанатты сөзін оқушылар хормен айтамыз Сабаққа дайындалады Оқушылар бір біріне жылы лебіз білдіріп,сабақты бастайды |
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады. |
Слайд бұрыш |
|||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 10 минут 12 минут |
Жаңа сабақ
Жеке тапсырма:
Жұптық тапсырма:
Топтық тапсырма: PISA тапсырмасы
|
Оқушылар жаңа тақырыппен танысып, мысалдарды қолдана отырып, есеп шығарады.
Жауаптары:
Жауаптары:
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады. Дескриптор: − бейнесін салады; − теңбүйірлі үшбұрыштарды көрсетеді. 3 балл Дескриптор: -АВ кесіндісін салады; - теңбүйірлі тікбұрышты кескіндейді. 3 балл Дескриптор: -сөзжұмбақты шешеді; 1 балл Дескриптор: - үшбұрыштың бейнесін салады; -теңбүйірлі үшбұрыштарды анықтайды; -жауабын жазады. 3 балл |
|
|||
|
Сабақтың аяғы 5 минут |
Бүгінгі сабақта: РЕФЛЕКСИЯ ББҮ кестесін толтыру
Үйге тапсырма. №10.7 |
. Оқушылар өз пікірлерімен бөліседі |
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Керемет!» сөздерімен марапаттау |
ББҮ кестесін
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Теңбүйірлі үшбұрыш
Теңбүйірлі үшбұрыш
|
Бөлім: Үшбұрыштар
|
|
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|
Сынып:
|
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Теңбүйірлі үшбұрыш, оның қасиеттері және белгілері |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7. 1. 1. 23 теңбүйірлі үшбұрыштың белгілері мен қасиеттерін қолдану; 7. 1. 1. 24 теңқабырғалы үшбұрыштың қасиеттерін есептер шығаруда қолдану |
|
Сабақтың мақсаты |
- теңбүйірлі үшбұрыштың белгілері мен қасиеттерін қолданады; - теңқабырғалы үшбұрыштың қасиеттерін есептер шығаруда қолданады |
|
Құндылыққа баулу |
бірлік және ынтымақ |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Оқушылармен сәлемдесу тапсырмалары өткен тақырыптар бойынша жаңа сабақты меңгеруге негіз болатын қайталау тапсырмалары Үшбұрыш ұғымына байланысты сұрақтар (білімді жандандыру): |
Топтарға бөлініп болғаннан соң, оқушыларды жігерлендіру мақсатында Абай Құнанбаевтың: «Ақыл, қайрат, жүректі бірдей ұста» деген қанатты сөзін оқушылар хормен айтамыз Сабаққа дайындалады Оқушылар бір біріне жылы лебіз білдіріп,сабақты бастайды |
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады. |
Слайд бұрыш |
|||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 10 минут 12 минут |
Жаңа сабақ
Жеке тапсырма:
Жұптық тапсырма:
Топтық тапсырма: PISA тапсырмасы
|
Оқушылар жаңа тақырыппен танысып, мысалдарды қолдана отырып, есеп шығарады.
Жауаптары:
Жауаптары:
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады. Дескриптор: − бейнесін салады; − теңбүйірлі үшбұрыштарды көрсетеді. 3 балл Дескриптор: -АВ кесіндісін салады; - теңбүйірлі тікбұрышты кескіндейді. 3 балл Дескриптор: -сөзжұмбақты шешеді; 1 балл Дескриптор: - үшбұрыштың бейнесін салады; -теңбүйірлі үшбұрыштарды анықтайды; -жауабын жазады. 3 балл |
|
|||
|
Сабақтың аяғы 5 минут |
Бүгінгі сабақта: РЕФЛЕКСИЯ ББҮ кестесін толтыру
Үйге тапсырма. №10.7 |
. Оқушылар өз пікірлерімен бөліседі |
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Керемет!» сөздерімен марапаттау |
ББҮ кестесін
|
шағым қалдыра аласыз





















