|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Терме-нақыл, өсиет. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында:музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыка әуенін тыңдату, сабақтың мақсатымен таныстыру. |
Әуенді тыңдау, сабаққа қызығушылықтарын
білдіру. |
Бақылау арқылы оқушылардың назарын аудару. |
Әуен ойнатуға арналған құрылғы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығарма терминдері мен түсініктерін түсіндіру. |
Терминдерді жазу, шығарманы талдау. |
Оқушылардың
сұрақтарына жауап беру арқылы білімдерін тексеру. |
Терминдерді
көрсететін слайдтар, жазу материалдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қортындылау, оқушыларды сұрақ-жауап арқылы рефлексия жасауға ынталандыру. |
Сабақта үйренгендерін рефлексия түрінде
жеткізу. |
Оқушылардың жауаптарын тыңдай отырып, кері байланыс беру. |
Флипчарт немесе тақта. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Терме-нақыл, өсиет.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Терме-нақыл, өсиет. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.3.3 музыкалық шығармаларды талдау барысында:музыкалық бейне, музыкалық көркемдеуші құралдар, интонация, әуен, гармония, лад, сал, сері, термеші, күйші-композитор, күй тартыс, ақындар айтысы түсініктемелерін анықтау және ажырату; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыка әуенін тыңдату, сабақтың мақсатымен таныстыру. |
Әуенді тыңдау, сабаққа қызығушылықтарын
білдіру. |
Бақылау арқылы оқушылардың назарын аудару. |
Әуен ойнатуға арналған құрылғы. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығарма терминдері мен түсініктерін түсіндіру. |
Терминдерді жазу, шығарманы талдау. |
Оқушылардың
сұрақтарына жауап беру арқылы білімдерін тексеру. |
Терминдерді
көрсететін слайдтар, жазу материалдары. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қортындылау, оқушыларды сұрақ-жауап арқылы рефлексия жасауға ынталандыру. |
Сабақта үйренгендерін рефлексия түрінде
жеткізу. |
Оқушылардың жауаптарын тыңдай отырып, кері байланыс беру. |
Флипчарт немесе тақта. |
шағым қалдыра аласыз







