|
САБАҚ: |
Мектеп: «Н.Баймұратов атындағы орта мектеп» КММ |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тезірек. Биігірек. Күштірек ! |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Кунгазина Мира Мырзагельдыевна |
||
|
СЫНЫП:6 |
Қатысқандар: 6 |
Қатыспағандар: 0 |
|
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; 6.4.4.2 етістіктің етіс түрлерін, тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Мәтіннің мазмұнын түсінеді Көпшілігі: детальді ақпаратты анықтайды Кейбірі: мәтіннен анықтаған детальді ақпаратты ауызша сұхбат пен жазба жұмыстарында қолдана алады |
||
|
Тілдік мақсат |
Негізгі сөздер мен сөз тіркестер: баскетбол,волейбол,футбол,кабадди, херлинг,бейсбол,хоккей,ирландықтар,гандбол т.б |
||
|
Бағалау критерийі |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді .Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарға жауап береді. Детальді ақпаратты анықтайды |
||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер,кеспе қағаздар және әр түрлі заттар,кері байланыс, АКТ |
||
|
Құндылықтар |
Салауатты өмір салтына баулу |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Спорт тарихы |
||
|
Алдыңғы оқу |
Олимпиада ойындары. |
||
|
Сабақтың жоспары |
|||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысы: Бағалау түрлері |
||
|
Басталуы. 5 минут |
«Қағып ал»әдісі бойынша алдыңғы оқуды қайталау. |
||
|
Жаңа білім 15минут |
Білу және түсіну. Ой қозғау. Видео көрсету. Сәйкестендіру әдісі. Өзгеше спорт түрлері. Каббади ойынының басты шарты: қарсыластардың шекарасына өтіп, сол жақтың адамдарының бірін түртіп, кері қайтып кету керек. Ұсталып қалған жағдайда немесе қарсыластың қолы бірінші тиген болса, онда арғы бетке ұпай беріледі. Херлинг-футбол, бейсбол және хоккейдің бір арнаға тоғысқан түрі. Ирландықтар футбол жейдесі мен хоккейдің қорғаныш бас киімін киіп, қолдарына таяқ ұстап, өнер көрсетуге дағдыланған. Ойынның басты шарты –қарсыластың қақпасына доп соғып, көбірек ұпай жинау. Джай –алай- бадмитон мен гандбол ойынының қосындысы сияқты ойын. Басты шарты-шөмішке келіңкірейтін ракеткамен қарсылас жақтың қабырғасына доп соғу. Өз кезегінде қарсылас допты жерге жеткізбей қағып алуы тиіс. Боссабол-Бразилядағы жағалау волейболы. Айырмасы- бутуттың үстінде секіріп ойнайды. Кәсіби ойынша былай тұрсын, жай адамның өзі де шырқау биікке көтеріліп, керемет соққы жасай алады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Өздік етіс . Тарақ, фудболка, орамал Қолдану Деңгейлік тапсырмалармен жұмыс. 1.LearningApps.org әдісі. 2. Бес қадам әдісі 3. Репортаж жасау 4. Жарық әдісі Дескриптор: -мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтай алады, түсінеді - етістіктің етіс түрлерін, тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдана алады |
|
|
|
Сабақтың соңы . 8минут |
Бағалау: Баскетбол (Әр дұрыс жауапқа 1 жауап) Үйге тапсырма 6-тапсырма. 127-бет |
|
|
|
Кері байланыс 2 минут |
Кері байланыс: «Табыс сатысы»әдісі |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тезірек.Биігірек.Күштірек.
Тезірек.Биігірек.Күштірек.
|
САБАҚ: |
Мектеп: «Н.Баймұратов атындағы орта мектеп» КММ |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тезірек. Биігірек. Күштірек ! |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Кунгазина Мира Мырзагельдыевна |
||
|
СЫНЫП:6 |
Қатысқандар: 6 |
Қатыспағандар: 0 |
|
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
6.2.1.1 мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру; 6.4.4.2 етістіктің етіс түрлерін, тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Мәтіннің мазмұнын түсінеді Көпшілігі: детальді ақпаратты анықтайды Кейбірі: мәтіннен анықтаған детальді ақпаратты ауызша сұхбат пен жазба жұмыстарында қолдана алады |
||
|
Тілдік мақсат |
Негізгі сөздер мен сөз тіркестер: баскетбол,волейбол,футбол,кабадди, херлинг,бейсбол,хоккей,ирландықтар,гандбол т.б |
||
|
Бағалау критерийі |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді .Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарға жауап береді. Детальді ақпаратты анықтайды |
||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер,кеспе қағаздар және әр түрлі заттар,кері байланыс, АКТ |
||
|
Құндылықтар |
Салауатты өмір салтына баулу |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Спорт тарихы |
||
|
Алдыңғы оқу |
Олимпиада ойындары. |
||
|
Сабақтың жоспары |
|||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақ барысы: Бағалау түрлері |
||
|
Басталуы. 5 минут |
«Қағып ал»әдісі бойынша алдыңғы оқуды қайталау. |
||
|
Жаңа білім 15минут |
Білу және түсіну. Ой қозғау. Видео көрсету. Сәйкестендіру әдісі. Өзгеше спорт түрлері. Каббади ойынының басты шарты: қарсыластардың шекарасына өтіп, сол жақтың адамдарының бірін түртіп, кері қайтып кету керек. Ұсталып қалған жағдайда немесе қарсыластың қолы бірінші тиген болса, онда арғы бетке ұпай беріледі. Херлинг-футбол, бейсбол және хоккейдің бір арнаға тоғысқан түрі. Ирландықтар футбол жейдесі мен хоккейдің қорғаныш бас киімін киіп, қолдарына таяқ ұстап, өнер көрсетуге дағдыланған. Ойынның басты шарты –қарсыластың қақпасына доп соғып, көбірек ұпай жинау. Джай –алай- бадмитон мен гандбол ойынының қосындысы сияқты ойын. Басты шарты-шөмішке келіңкірейтін ракеткамен қарсылас жақтың қабырғасына доп соғу. Өз кезегінде қарсылас допты жерге жеткізбей қағып алуы тиіс. Боссабол-Бразилядағы жағалау волейболы. Айырмасы- бутуттың үстінде секіріп ойнайды. Кәсіби ойынша былай тұрсын, жай адамның өзі де шырқау биікке көтеріліп, керемет соққы жасай алады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Өздік етіс . Тарақ, фудболка, орамал Қолдану Деңгейлік тапсырмалармен жұмыс. 1.LearningApps.org әдісі. 2. Бес қадам әдісі 3. Репортаж жасау 4. Жарық әдісі Дескриптор: -мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтай алады, түсінеді - етістіктің етіс түрлерін, тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдана алады |
|
|
|
Сабақтың соңы . 8минут |
Бағалау: Баскетбол (Әр дұрыс жауапқа 1 жауап) Үйге тапсырма 6-тапсырма. 127-бет |
|
|
|
Кері байланыс 2 минут |
Кері байланыс: «Табыс сатысы»әдісі |
|
|
шағым қалдыра аласыз





















