Сабақ
кезеңі/Уақыты
|
Педагогтің
іс-әрекеті
|
Білім алушылардың
іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың
басы
Қызығушылықты
ояту
|
І.Ұйымдастыру
кезеңі:
а)Оқушылармен
сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу
үшін «Жақсы сөз жарым ырыс…» әдісін пайдаланып,
оқушылар бір- біріне жақсы тілектер
айтады;
|
Оқушылар ұстазымен амандасады, бір-біріне жақсы тілектер
айтады;
|
Мақсаты: Оқушылар бір-біріне
тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ
барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі
артады.
Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне
тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және
бауырмалдығын оятады.
|
Оқулық, жұмыс
дәптері,
Бағалау
парақшасы.
|
|
ІІ Үй тапсырмасын
пысықтау.
«Web-жобалау»
викториналық ойын әдісін пайдаланып сұрақтарға жауап
береді.
|
Wordwall платформасы
арқылы сұрақтар беріледі, білім алушылар сол сұрақтар тез жауап
береді
|
Әр бір дұрыс жауапқа- 2
балл
|
https://wordwall.net/ru/resource/81611499/
|
Жаңа сабаққа
кіріспе
|
«Жасанды
интеллект» арқылы жаңа сабақты мақсатын айту,
талқылау.
1 WIX.com сайт
құрастырушысында бетке тізімді қалай
құрамыз?
2.
WIX.com сайт
құрастырушысында кестені қалай
құрамыз?
|
Бейнематериалды мұқият
тыңдайды.
|
Мақсаты: Функционалды түрде сыни ойлануды
дамыту.
Тиімділігі: білім алушының танымдық дағдысы артады. Сонымен қатар
сабақтың өмірмен байланысын көрсетеді және сабақтың тақырыбы мен
мақсатын анықтауға мүмкіндік
береді.
|
Бейнематериал
Презентация
|
Сабақтың ортасы
Мағынаны
ашу.
|
Тапсырма № 1
. Жеке
жұмыс
Интернет
желісімен жұмыс.
Дескриптор:
-Интернет желісі арқылы суреттерді жүктейді
-10
балл
Тапсырма №
2 . Жұптық
жұмыс
WIX.com сайт
құрастырушысында тізім
құрады.
Дескриптор:
- көрнекі орындар бетіне тізім құрады -20
балл
Тапсырма №
3. Жеке
жұмыс
WIX.com сайт
құрастырушысында кесте
құрады.
Дескриптор:
-тағамдар бетіне кестені құрады – 10
балл
-кестенің түсін, қаріпін, фонын өзгертеді-10
балл
-жүктелген суреттерді
кестеге орналастырады-10 балл
|
Білім алушыларға тапсырма
парақтары беріледі, тапсырманы оқып, тізім мен кесте
құрайды.
|
Білімгерлер дескриптор бойынша
бағалау парақшасына өзін – өзі
бағалайды.
|
Таратпа
материалдар, ДК
|
Бекіту.
|
«Кім жылдам
?» Wordwall платформасы
арқылы сұрақтар беріледі.
|
Wordwall платформасы
арқылы сұрақтар беріледі, білім алушылар сол сұрақтар тез жауап
береді
|
Әр бір дұрыс жауапқа- 4
балл
|
https://wordwall.net/ru/resource/81611499/.
|
Сабақтың
соңы
Ой
толғаныс.
Рефлексия
5
мин.
|
Мұғалім сабақты
қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, кері
байланысын тыңдайды.
Тақырыпты өте жақсы
түсіндім
Тақырыпты жақсы
түсіндім
Тақырыпта түсінбей
қалған жерлерім бар
Тақырыпты
түсінбедім
Мақсаты: Оқушы алған білімін
саралай білуге дағдыланады.
Тиімділігі: Тақырып бойынша
оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын
қадағалайды.
|
Сабақтың басында анықталған оқу
мақсатына
_________________________жеттім.
Сабақ барысында болған тапсырмалар мен үшін
________________________ болды.
|
Өзін – өзі бағалау
парақтарын жинақтап, мұғалім білім алушылардың сабаққа қатысқан
белсенділігіне қарай 100 баллдық жүйе бойынша әр білім алушының
өзіне тиісті баллын қойып
бағалайды.
Сонымен қатар,
оқушыларды ынталандыру үшін
«Қошеметтеу» әдісі арқылы
бағалайды.
|
QR
арқылы
|