|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қайнар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|||||||||
|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Бөлім: |
«Атадан қалған асыл сөз» бөлімі |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нұриахметова Қарлығаш |
|||||||||
|
Күні: |
25.09.2023 |
|||||||||
|
Сынып: |
|
|
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Төле би нақыл сөздерінің берер тағылымы. |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.1.4.1 көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолдану; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады
|
|||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Жоғары
|
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі «Шыңғыс ханның сандары» әдісі арқылы жағымды ынтымақтастық орта орнатамын. Оқушылармен амандасу. Оқу мақсатымен таныстыру |
«Шыңғыс ханның сандары» әдісі арқылы жағымды ынтымақтастық орта орнатамын. Оқу мақсатынан үйренетін әрекеттерді, қол жеткізетін нәтижелерді анықтайды. |
|
Бояу қарындарштары |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Үй тапсырмасын тексеру, алдыңғы білімді еске түсіру.
|
Үй тапсырмасына жауап береді. |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Конверт |
||||||
|
|
Тапсырманың орындалу ретімен таныстырып, орындауға нұсқаулық береді.
|
1-тапсырма .Жеке жұмыс. Шығарма мазмұнына байланысты үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады.
|
-көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады5 балл |
|
||||||
|
|
2-тапсырма. Жұптық жұмыс . «Графикалық органайзер» әдісі арқылы орындалатын тапсырмаға нұсқаулық беремін .
ЕББҚ әдеби жанр түрлерінің даму барысына , жаңашылдығына мұғалімнің қолдауымен заманауи тұрғыдан баға береді |
2-тапсырма .Жұптық жұмыс «Графикалық органайзер» әдісі арқылы әдеби жанр түрлерінің даму барысына , жаңашылдығына заманауи тұрғыдан баға береді
|
-әдеби жанр түрлерінің даму барысына баға береді 2 балл -жаңашылдығына заманауи тұрғыдан баға береді 2 балл |
|
||||||
|
Сабақтың соңы (Бекіту)
|
3-тапсырма Learningapps қосымшасы бойынша бекіту сұрақтарына жауап береді |
3-тапсырма Learningapps қосымшасы бойынша бекіту сұрақтарына жауап береді
|
Берілген 2 сұрақтың әр дұрыс жауабына 1 баллдан беріледі |
https://learningapps.org/watch?v=pjka79ts323 |
||||||
|
(Кері байланыс) |
«Тик-ток» әдісі бойынша кері байланыс береді
|
«Осы сабақ ұнады» «Сабақты досыммен бөлісе аламын» |
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Төле би Ер бақыты әйел
Төле би Ер бақыты әйел
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қайнар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|||||||||
|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Бөлім: |
«Атадан қалған асыл сөз» бөлімі |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нұриахметова Қарлығаш |
|||||||||
|
Күні: |
25.09.2023 |
|||||||||
|
Сынып: |
|
|
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Төле би нақыл сөздерінің берер тағылымы. |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.1.4.1 көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолдану; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады
|
|||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Жоғары
|
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі «Шыңғыс ханның сандары» әдісі арқылы жағымды ынтымақтастық орта орнатамын. Оқушылармен амандасу. Оқу мақсатымен таныстыру |
«Шыңғыс ханның сандары» әдісі арқылы жағымды ынтымақтастық орта орнатамын. Оқу мақсатынан үйренетін әрекеттерді, қол жеткізетін нәтижелерді анықтайды. |
|
Бояу қарындарштары |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Үй тапсырмасын тексеру, алдыңғы білімді еске түсіру.
|
Үй тапсырмасына жауап береді. |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы |
Конверт |
||||||
|
|
Тапсырманың орындалу ретімен таныстырып, орындауға нұсқаулық береді.
|
1-тапсырма .Жеке жұмыс. Шығарма мазмұнына байланысты үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады.
|
-көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады5 балл |
|
||||||
|
|
2-тапсырма. Жұптық жұмыс . «Графикалық органайзер» әдісі арқылы орындалатын тапсырмаға нұсқаулық беремін .
ЕББҚ әдеби жанр түрлерінің даму барысына , жаңашылдығына мұғалімнің қолдауымен заманауи тұрғыдан баға береді |
2-тапсырма .Жұптық жұмыс «Графикалық органайзер» әдісі арқылы әдеби жанр түрлерінің даму барысына , жаңашылдығына заманауи тұрғыдан баға береді
|
-әдеби жанр түрлерінің даму барысына баға береді 2 балл -жаңашылдығына заманауи тұрғыдан баға береді 2 балл |
|
||||||
|
Сабақтың соңы (Бекіту)
|
3-тапсырма Learningapps қосымшасы бойынша бекіту сұрақтарына жауап береді |
3-тапсырма Learningapps қосымшасы бойынша бекіту сұрақтарына жауап береді
|
Берілген 2 сұрақтың әр дұрыс жауабына 1 баллдан беріледі |
https://learningapps.org/watch?v=pjka79ts323 |
||||||
|
(Кері байланыс) |
«Тик-ток» әдісі бойынша кері байланыс береді
|
«Осы сабақ ұнады» «Сабақты досыммен бөлісе аламын» |
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз















