Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Т.Айбергенов «Сағыныш» өлеңінің идеясы
|
Бөлім: |
Адам жанының құпиясы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 9-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Т.Айбергенов «Сағыныш» өлеңінің идеясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.2.1.1 эпикалық, поэтикалық, драмалық мәтіндердегі композициялық амалдарды талдау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Оқушылар бір-біріне сұрақ қойып ақынның шығармашылығы туралы ақпараттарды еске түсіреді. |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
«Сағыныш» өлеңіне сатылай кешенді талдау жүргізеді. Өлеңнің тақырыбы мен идясын анықтау. |
Кестені толтырады. Өлеңнің идеясы мен тақырыбын анықтайды. |
2балл |
оқулық |
|
Өлеңде ақын шығармашылығына қандай баға берілген? Ой толғау жазу. |
Екі өлеңді оқиды, негізгіойын түсінеді. Ой толғау жазады. |
3 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
5 минут |
«Төрт сөйлем» әдісі арқылы тақырыпты қорытындылау. |
Пікір: тақырып бойынша өз пікірінді бір
сөйлеммен жаз. |
3 балл |
Интерактивті тақта |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! «Егер мен ақын болсам...» тақырыбында әдеби эссе жазу. |
|
Интерактивті тақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Төлеген Айбергенов “ Сағыныш өлеңінің идеясы
Төлеген Айбергенов “ Сағыныш өлеңінің идеясы
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақ тақырыбы: Т.Айбергенов «Сағыныш» өлеңінің идеясы
|
Бөлім: |
Адам жанының құпиясы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 9-сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Т.Айбергенов «Сағыныш» өлеңінің идеясы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.2.1.1 эпикалық, поэтикалық, драмалық мәтіндердегі композициялық амалдарды талдау |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу! Үй тапсырмасын тексеру.
|
Оқушылар бір-біріне сұрақ қойып ақынның шығармашылығы туралы ақпараттарды еске түсіреді. |
2 балл |
Интерактив-ті тақта |
|
«Сағыныш» өлеңіне сатылай кешенді талдау жүргізеді. Өлеңнің тақырыбы мен идясын анықтау. |
Кестені толтырады. Өлеңнің идеясы мен тақырыбын анықтайды. |
2балл |
оқулық |
|
Өлеңде ақын шығармашылығына қандай баға берілген? Ой толғау жазу. |
Екі өлеңді оқиды, негізгіойын түсінеді. Ой толғау жазады. |
3 балл |
Интерактивті тақта, оқулық |
|
5 минут |
«Төрт сөйлем» әдісі арқылы тақырыпты қорытындылау. |
Пікір: тақырып бойынша өз пікірінді бір
сөйлеммен жаз. |
3 балл |
Интерактивті тақта |
|
2 минут |
Рефлексия:
Үй тапсырмасы: |
Не қиын болды? Не үйрендім? Менің ұсынысым! «Егер мен ақын болсам...» тақырыбында әдеби эссе жазу. |
|
Интерактивті тақта |
шағым қалдыра аласыз














