Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Қазақ әдебиеті
13-сабақ
|
Бөлім: |
1-бөлім: «Дананың сөзі- ақылдың көзі» |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
||
|
Күні: |
||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Толғаудың тақырыбы мен идеясы. №2 БЖБ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1 - автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдау; 8.3.1.1 - шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдай алады; Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 5 минут Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал Амандасу. Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық ахуал «Амандасып алайық»
2. Сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийі таныстырылады. 1-тапсырма 1.Шалкиіз туралы не білдіңдер? 2.Жыраулың Темір биге арнаған қандай толғаулары бар? 3. «Би Темірге айтқан бірінші толғауында» жырау биді қалай сиапаттайды, қандай нәрселерге теңейді? 4.Жыраудың Темір биге толғаулар арнауының себебі неде? Шалкиіз поэзиясындағы ойлылықтың, ақылдылықтың, кемеңгерліктің сипаты қандай? 2-тапсырма Төменде берілген сұрақтарға жауап бере отырып, автор бейнесін анықтаңдар.
ЕББҚ оқушыға тапсырма «Бес саусақ» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріңіз.
Үйге тапсырма –тапсырма Рефлексия
|
Психологиялық ахуал «Амандасып алайық» Оқушылар бірі-бірімен суреттерді таңдау арқылы амандасады.
Сұрақтарға жауап береді.
Ықтимал жауап
Өзіңді тексер
«Дананың сөзі- ақылдың көзі» бөлімі бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды.
Оқушылар бүгін сабақтан сабақтан пайдалы не алғанын, не қиын болғанын, не үйренгенін айтып, рефлексия жасайды.
|
Ауызша мадақтау арқылы бағалау Жарайсың! Тамаша! Керемет!
Дескриптор: - автор бейнесін анықтайды; -сұраққа жауа береді; -өз ойын дәлелдейді.
|
Оқулық 8-сынып «Атамұра» баспасы 2018жыл
Қалыптас тырушы бағалауға арналған тапсырма лар жинағы 8-сынып
Оқытуда ғы жаңа әдіс-тәсілдер қоржынынан Есбосын Нағиша Қожаққызы
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Толғаудың тақырыбы мен идеясы. №2 БЖБ
Толғаудың тақырыбы мен идеясы. №2 БЖБ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Қазақ әдебиеті
13-сабақ
|
Бөлім: |
1-бөлім: «Дананың сөзі- ақылдың көзі» |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
||
|
Күні: |
||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Толғаудың тақырыбы мен идеясы. №2 БЖБ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.1 - автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдау; 8.3.1.1 - шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Автор бейнесі мен кейіпкерлер қарым-қатынасының тілдік көрінісін талдай алады; Шығарманың тақырыбы мен идеясын осы тектес басқа шығармалармен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 5 минут Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут Сабақтың соңы 5 минут |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал Амандасу. Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық ахуал «Амандасып алайық»
2. Сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийі таныстырылады. 1-тапсырма 1.Шалкиіз туралы не білдіңдер? 2.Жыраулың Темір биге арнаған қандай толғаулары бар? 3. «Би Темірге айтқан бірінші толғауында» жырау биді қалай сиапаттайды, қандай нәрселерге теңейді? 4.Жыраудың Темір биге толғаулар арнауының себебі неде? Шалкиіз поэзиясындағы ойлылықтың, ақылдылықтың, кемеңгерліктің сипаты қандай? 2-тапсырма Төменде берілген сұрақтарға жауап бере отырып, автор бейнесін анықтаңдар.
ЕББҚ оқушыға тапсырма «Бес саусақ» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріңіз.
Үйге тапсырма –тапсырма Рефлексия
|
Психологиялық ахуал «Амандасып алайық» Оқушылар бірі-бірімен суреттерді таңдау арқылы амандасады.
Сұрақтарға жауап береді.
Ықтимал жауап
Өзіңді тексер
«Дананың сөзі- ақылдың көзі» бөлімі бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды.
Оқушылар бүгін сабақтан сабақтан пайдалы не алғанын, не қиын болғанын, не үйренгенін айтып, рефлексия жасайды.
|
Ауызша мадақтау арқылы бағалау Жарайсың! Тамаша! Керемет!
Дескриптор: - автор бейнесін анықтайды; -сұраққа жауа береді; -өз ойын дәлелдейді.
|
Оқулық 8-сынып «Атамұра» баспасы 2018жыл
Қалыптас тырушы бағалауға арналған тапсырма лар жинағы 8-сынып
Оқытуда ғы жаңа әдіс-тәсілдер қоржынынан Есбосын Нағиша Қожаққызы
|
шағым қалдыра аласыз



















