Материалдар / Топтық жұмыс
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Топтық жұмыс

Материал туралы қысқаша түсінік
Топтық жұмыс
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Қазан 2020
785
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Мектепалды даярлық тобы

Педагогтің аты-жөні:

Жаббарова Зилиха Раджапбаевна

Ауданы/қаласы,жұмыс орны:

Т.Рысқұлов ауданы,Құлан шағын орталықты мектеп –гимназиясы

Білім беру саласы:

Таным

ҰОҚ:

Жаратылыстану

Тақырыбы:

Нан қайдан келеді?

Оқу мақсаты:

Бидай өсіру туралы балалардың білімін жетілдіру.

ҰОҚ мақсаты:

Нанға деген ұқыпты қатынасқа тәрбиелеу, бидай өсіру мен нан өндіріуге қатынасын адамдардың еңбегіне құрмет көрсету.

Күтілетін нәтиже:

-Нанға ,адамдардың еңбегіне ұқыпты қатынас танытады.

Ресурстар,дамытушы орта

Топтық

ҰОҚ жоспарлау


ҰОҚ жоспарын

Жүзеге асыру кезеңдері

ҰОҚ барысы

Ұйымдастыру кезеңі . Оқушылармен сәлемдесу

Түгендеу сабаққа дайындығын тексеру.




Басталуы 1 минут

КҮНДЕЛІКТІ ІС-ШАРАЛАР

Ұйымдастыру кезеңі. Балалармен сәлемдесу.

Оқу құралдарын түгелдеу.

Балалар сабаққа дайындалады.

2 минут

ШИРАТУ ЖАТТЫҒУЛАР

«Допты қағып ал әдісі»

-Дастарханға бірінші не қоямыз?

-Ұнды қайдан аламыз?

-Неліктен нанды қадірлейміз? Бидайды қалай өсіреміз?


5-мин






















2-мин

4К моделі.

Сыни ойлау: топтық жұмыс.

1-тапсырма

«Джигсо әдісі» «Астықты жинаймыз ?»

суреттер беріледі. Берілген тапсырманы ортаға салып ,ой бөлісіп талқылайды.

  1. топ . «Азық-түліктер арасынан ұннан жасалған тағамдарды жинау.»

  1. топ . «Жемістерің-жидектер

арасынан астықтарды жинау».

Саралаудың қарқынды тәсілі . Берілген тапсырма бойынша берілген уақыт ішінде , қабілеті жоғары балалардың тапсырманы , жылдамдықпен орындауын ескеремін.

«Дамуын тексеру »бақылау парағы .

Қабілеті төмен балаға берілген тапсырманы ой өрісін дамытып ,ерекше ықыласпен орындай алуын бақылаймын.

Сергітіу сәті

Нан атасы бидаймын,

Елге астық сыйлаймын.

Дәнім толып піскенде ,

Қауызыма сыймаймын.



Ресурстар




5-мин




















7-мин

















4-мин






















2.Коммуникация.

2. тапсырма «Ойлан тап әдісі »

«Жұмбақ жасыру».Жұптық жұмыс

Тапсырма қадамдары:

1.Жезге ұқсас сабағы ,

Дәні –халық тамағы . /Бидай


2.Күрең қызыл түсі бар,

Тағамдардың асылы,

Қуат берер күші бар. /Таба нан

2. Мақалды аяқта» ойыны.

1-тапсырма.

  1. .......бар жерде ән де бар.


  1. ........ шашпа, нанды баспа.


  1. Ас атасы ............

Саралау : Диалог сұрақтар қолдану.

Баланың даму деңгейіне байланысты сұрақтар қоямын.

Бақылау. Балаға сұрақ қойғанда сұраққа жауап бергенде , өзінің білетінін, көрсетуін бақылаймын.

Бала үні:

Жұмбақтардың жауабын табады.Мақал-мәтелдердің жалғасын айтады.

Креативтілік :

3-тапсырма .«Жеке жұмыс.» Бұл кім әдісі .

Мамандық иесін тап?.


1-топ. Наубайшы деген кім? Ол туралы әңгімелеу..

2-топ Камбайыншы деген кім? ол туралы әңгімелеу.

.

Бала үні .

Тапсырма барсында баланың қызығушылығы артып ой өрісі шоғырланады.

Командалық жұмыс.

4-тапсырма қадамдары:

«Шаршылар әдісі »«Жапсыру ойыны» .

қағаз қималардан бауырсақ қию.

1-топ : қызғылт түсті қима қағазада ромб бауырсақ жасау.

2-топ- сары түсті қима қағаздан дөңгелек бауырсақ жасау.Жасаған бауырсақтарымызды ыдысқа жапсыру.


Саралау : Қарқынды тәсіл

Балаларға тапсырманы аяқтауға уақыт беремін.Кейбір балалар басқаларға қарағанда жылдам жұмыс істейді.Кейбір балаларға көмек қажет ететін балаға біршама уақыт беремін.

Баланың даму деңгейіне байланысты сұрақтар қоямын.

Бақылау. Үлгермей қалан балаға тәжірибе жүзінде бақылаймын.

Бала үні : Нанның түрлерін біледі, нанның қайдан келетінін айтады.

Кері байланыс. «Табыс ағашы» сабақты қорытындылау балалардың қолдарына алма беліледі.Балалар алмаларды тапсырмаларды орындауына қарай ағашқа алманы іледі.

Сабақ маған қызықты болды.

Маған ұнады, тапсырмаларды өзім орындадым.

Маған сабақ ұнады, бірақ аздап қателіктер болды.

Маған оқушылармен мұғалім көмектесті.


Маған тапсырмалар аздап түсіксіз болды ,мен тапсырмаларды түсінбедім. Picture 16















Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!