|
Апта күні: Бейсенбі |
Күні: |
Тренер: Аюуш А Даулетхан Р |
Өткізілетін орны: №202 аудитория |
|
Тақырыбы: |
Диалогтік оқытудың мәні. |
||
|
Мақсаты: |
Мұғалімдер тиімді
педагогиканың бөлігі ретінде оқытудың диалогтік |
||
|
Оқу нәтижесі: |
Мұғалімдер жауап алу мен шағын
топтардағы жұмысты қоса алғанда, |
||
|
Түйінді идея: |
Әңгімелесу – мұғалімдер
балалардың оқуға деген ынтасын оята алатын |
||
Сабақ барысы:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
тренинг сабақ "Диалогтік оқытудың мәні."
тренинг сабақ "Диалогтік оқытудың мәні."
|
Апта күні: Бейсенбі |
Күні: |
Тренер: Аюуш А Даулетхан Р |
Өткізілетін орны: №202 аудитория |
|
Тақырыбы: |
Диалогтік оқытудың мәні. |
||
|
Мақсаты: |
Мұғалімдер тиімді
педагогиканың бөлігі ретінде оқытудың диалогтік |
||
|
Оқу нәтижесі: |
Мұғалімдер жауап алу мен шағын
топтардағы жұмысты қоса алғанда, |
||
|
Түйінді идея: |
Әңгімелесу – мұғалімдер
балалардың оқуға деген ынтасын оята алатын |
||
Сабақ барысы:
|
1-сабақ |
Сабақтың мазмұны: |
|||||||||||||||
|
5 мин
|
Амандасу. Топтастыру. \ 1.Шаттық шеңбер : «Ішкі, сыртқы шеңбер» тыңдаушылар өткен тақырып бойынша бір-біріне сұрақ қою арқылы жұптық әңгіме жасайды. 2.Өткен бөлімнің тақрыпшалары: Бірлескен және топтық жұмыс Сыныптағы қауіпсіз және жайлы климат Қысқа мерзімді жоспар 3. «Лото» ойыны
1.Ынтымақтастық оқу 2. Сыныптағы қауіпсіз және жайлы климат 3.Қысқа мерзімді жоспар 4.Жұптық жұмыс 5.Үлкен топ 6.Бірлескен оқу 7.Жиынтық оқу 8.Шағын топ 9.Оқу мақсаты 10.Бағдарламаның мақсаты 11.Бағалау критерийі 12.Кері байланыс 13.Оқу жоспары 14.Орта мерзімді жоспарлау 15.Бағдарламаның модулдері Рефлекция : Рефлекция пирамидасы Зейінді шоғырландыруға арналған жаттығу.
Мақсаты: сүхбаттасу арқылы көңіл күй орнатып, топтастыру. Сонымен бүгінгі сабағымыз диалог жайында болмақ.
|
|||||||||||||||
|
25 мин
20 мин
5 мин
15 мин
15мин
5 мин
10 мин
25 мин
25 мин
25 мин
5 мин
|
1.Тапсырма.Топтық жұмыс. І.Топ.Әңгіме-дебат дегенді қалай түсінесіздер? ІІ.Топ.Кумулятивтік әдіс дегенді қалай түсінесіздер? ІІІ.Топ.Зерттеушілік әңгіме дегенді қалай түсінесіздер? Мақсаты: әңгіменің үш түріне түсінік беру. ҮМ. 141 бет. Бағалау. Бағдаршам
2.Тапсырма. Жұптық жұмыс. Топтық әңгіменің бес үлгісі. ҮМ. 142-143 бет. Әрбір топ өздеріне берілген тапсырма бойынша рольге ене отырып, көрініс көрсету. Қандай әңгіме түріне жататынын анықтау. «Шейн мен Лестер» «Ханна, Дерил және Дебора» «Фритци, Вики және Глория» «Эленор, Джорджи және Кармель «Эммилин,Оливер және Мэдди» Мақсаты: жұптық жұмыс арқылы, рөлдерді сомдау. Бағалау. 2 жұлдыз, 1 тілек
Сергіту сәті . «Музыка әуенімен табиғат әлеміне саяхат» Мақсаты: әуенді сезіну арқылы табиғат аясына серуендеу. Бағалау. Графикалық органайзерлер
3.Тапсырма. Жұптық жұмыс. Белсенді және белсенді емес сынып. Мақсаты: белсенді және белсенді емес сынып жайлы ойлармен бөлісу. ҮМ. 146 бет. Бағалау. Оқушылардың бағалау сызбасы 4.Тапсырма. Жеке жұмыс «Бірге ойлаймыз, сөйлесеміз» кестесі. ҮМ 147 бет. Мақсаты: диалогтық оқытудың мәнін қаншалықты түсінгенін тексеру. Бағалау. Қарым-қатынас
Рефлексия. «Мен үшін бүгін ең құнды болған нәрсе-....., себебі...» Зейінді шоғырландыруға арналған жаттығу. «Моряк биі» Мақсаты: қимыл қозғалыс жасай отырып, топтастыру.
1.Тапсырма.Топтық жұмыс. Топтық жұмыстағы рөлдерді бақылау. (бейнежазбадағы рөл) ҮМ 149-150 бет. Мақсаты: бейнежазбадағы рөлдерді диалогтік тұрғыдан бақылау. Бағалау. Бас бармақ
2.Тапсырма.Жеке жұмыс. Жауап алу. ҮМ 152-153 бет.
Мақсаты: сыныпта тиімді әңгіме жүргізіп, жауап алу қағидаттарын түсіну. Бағалау. «Керемет» деп марапаттау.
3.Тапсырма. Топтық жұмыс (суретпен жұмыс) ҮМ 166-168 бет Әңгіме туралы әңгіме. Мақсаты: баланың әңгімелеудегі сенімдіділгін арттыру Бағалау. Прогресс білдіру
Рефлексия. «Мен үшін бүгін ең құнды болған нәрсе-....., себебі...»
|
шағым қалдыра аласыз













