|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Еликенова Г.Р. |
|||||
|
Пән/Сынып: |
9 сынып |
|||||
|
Күні: |
27.01.2025жыл |
|||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
9.3А Тригонометрия |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері. |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
9.2.4.5 бірлік шеңбердің көмегімен тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндер жиынын табу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттерін білу |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Ұлттық құндылықты дарыту |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
2 минут 8 минут |
Сабақтың басы |
Сәлеметсіздерме! Атмосфералық жағдайды қалыптастыру. Бүгін, Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндерінің жиыны. -бірлік шеңбердің көмегімен тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндерінің жиынын анықтау. Топқа бөлу. Оқушылар 3 топқа бөлінеді: синустар, ксинустар, котангенстар тобы. Geogebra бағдарламасында тригонометриялық функциялардың графиктерін салу. Миға шабуыл
|
|
Бағалау парағын толтырады
|
Презентация Emaze платформасында Gallery copy1 https://emaze.link/@RKTFYMA Geogebra бағдарламасы
|
|
|
28 мин |
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс №21.8 №21.15
Топтық жұмыс 1 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-143⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 135⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз: 2 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-200⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 315⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз: 3 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-96⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 240⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз:
Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» |
Стикері бар оқушы тапсырманы тақтада орындап көрсетеді. Әр топ 6 есептен тұратын тапсырманы орындайды |
Бағалау парағын толтырады Топтар бірін-бірі тексереді |
Оқулық карточка видеоролик |
|
|
5 мин |
Сабақтың соңы |
Тест тапсырмасы Socrative бағдарламасында орындау
|
Тапсырманы орындайды
|
Бағалау парағын толтырады |
https://b.socrative.com/teacher/#results/80822688 |
|
|
2 мин |
|
Бағалау парағына бүгінгі сабақ бойынша баға қояды Рефлексия:
Үйге тапсырма. №21.16 -21.17 |
|
Кері байланыс |
Classroomscreen онлайн тақта |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері. 9 сынып
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері. 9 сынып
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Еликенова Г.Р. |
|||||
|
Пән/Сынып: |
9 сынып |
|||||
|
Күні: |
27.01.2025жыл |
|||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
9.3А Тригонометрия |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері. |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
9.2.4.5 бірлік шеңбердің көмегімен тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндер жиынын табу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттерін білу |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Ұлттық құндылықты дарыту |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
2 минут 8 минут |
Сабақтың басы |
Сәлеметсіздерме! Атмосфералық жағдайды қалыптастыру. Бүгін, Тригонометриялық функциялар және олардың қасиеттері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндерінің жиыны. -бірлік шеңбердің көмегімен тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндерінің жиынын анықтау. Топқа бөлу. Оқушылар 3 топқа бөлінеді: синустар, ксинустар, котангенстар тобы. Geogebra бағдарламасында тригонометриялық функциялардың графиктерін салу. Миға шабуыл
|
|
Бағалау парағын толтырады
|
Презентация Emaze платформасында Gallery copy1 https://emaze.link/@RKTFYMA Geogebra бағдарламасы
|
|
|
28 мин |
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс №21.8 №21.15
Топтық жұмыс 1 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-143⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 135⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз: 2 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-200⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 315⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз: 3 топ Қайсы ширектің бұрышы α=-96⁰ Градус түрінде
жазыңыз: Радиан түрінде жазыңыз: 240⁰ Өрнектің мәнін
табыңыз:
Өрнектің мәнін
табыңыз:
Сергіту сәті «Қазақша оюды қимылмен жаса» |
Стикері бар оқушы тапсырманы тақтада орындап көрсетеді. Әр топ 6 есептен тұратын тапсырманы орындайды |
Бағалау парағын толтырады Топтар бірін-бірі тексереді |
Оқулық карточка видеоролик |
|
|
5 мин |
Сабақтың соңы |
Тест тапсырмасы Socrative бағдарламасында орындау
|
Тапсырманы орындайды
|
Бағалау парағын толтырады |
https://b.socrative.com/teacher/#results/80822688 |
|
|
2 мин |
|
Бағалау парағына бүгінгі сабақ бойынша баға қояды Рефлексия:
Үйге тапсырма. №21.16 -21.17 |
|
Кері байланыс |
Classroomscreen онлайн тақта |
|
шағым қалдыра аласыз

































