|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Тұқым қуалаушылық пен өзгергіштік заңдылықтары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тұқым қуалаушылық пен өзгергіштікті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты: |
8.2.4.1 тұқым қуалаушылық пен өзгергіштіктің эволюциядағы ролін дәйектеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
тұқым қуалаушылық пен өзгергіштіктің эволюциядағы ролін түсіну |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 мин 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі
Мұғалім:Бүгінгі сабағымыз ерекше болмақ! Себебі, біз бүгін саяхат жасаймыз, ел аралаймыз. Ол үшін бізге кемеге отыру үшін билет керек. Ал билетті сатып алу үшін мына ақша купюроларын таңдап алыңыздар? Купюролар арқылы топқа бөлінесіздер.
Топқа бөлу. Ақша купюросы арқылы топқа бөлу.
Мұғалім: Кассадан келіп билет сатып аласыздар? Ұшақ билеттерінің бетінде өз-өздерін бағалау ретінің нөмірі бар. Сол арқылы өз білімдеріңді өздерің бағалап отырасыңдар.
ІІ. Өткен сабаққа шолу. Кемеге отырғызу. «Фонарик» әдісі бойынша артында берілген сұрақтарға жауап беру.
|
Оқушылар сабаққа дайындалады. Ұстаздармен амандасады. Оқушылар ақша купюроларын алып топқа бөлінеді. Алған ақша купюролары арқылы кемеге билет сатып алады. Сабақ барысында оқушы өзін бағалап отыруы үшін, билеттің бетінде өз-өзін бағалау реті көрсетілген. Билет бойынша өз білімдерін сабақ барысында бағалап отырады. Оқушылар алдыңғы білімді еске түсіру үшін ұшақ билетінің артында жасырылған сұрақтарға жауап беру. Жасырылған сұрақтарды «Фонарик» әдісі бойынша көреді. |
«Кеме билеті» әдісі арқылы өз-өздерін бағалап отырады ҚБ «Өте жақсы», «жақсы» «Талпын» мұғалім тарапынан бағалау |
Бағалау парақтары
Ақша купюролары
КЕМЕ билеттері Ұялы телефондары
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30мин (4 мин) (14 мин) |
Таныстырылым. Саяхат туралы кеме қызметкері таныстырылым жасайды. Таныстырылымда бүгінгі сабақ туралы бейнематериал көрсетіледі. «Ой қозғау» әдісі Бейнекөрсетілімді көреді. Тақырыпты, мақсатты анықтай отырып, бейнематериалдан көргендерін талқылайды. Мұғалім: Бейне көрсетілім не туралы? Бейне көрсетілімнің мақсаты қандай? Бүгінгі тақырыбымыз қандай деп ойлайсыздар? Қадам
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Каденова Зухра АнуарбековнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Тұқым қуалаушылық пен өзгергіштікті
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Тұқым қуалаушылық пен өзгергіштіктіМатериал туралы қысқаша түсінік
8
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















