|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№34 сабақ.Түскі тамақ – күшті тамақ. «Түскі тамақ» Ертай Ашықбаев |
||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 шығарманы дауыстап түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп, теріп оқу; 3.2.1.2 шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіннен негізгі ойды білдіріп тұрған сөзді табады |
||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік
|
Сабақ құндылығы:БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Галареяға саяхат» әдісі «Қысқы кеш» мәтінін түсініп оқып,мазмұнын айт Өзіңнің қыс туралы не ойлайтыныңды жазып, қыстың суретін салып кел
Жаңа тақырып 1-тапсырма ФС тапсырмасы Топтық жұмыс «Топтастыру» әдісі Тағам түрлеріне зер сал. Осы тағамдарды берілген нақыл сөздерге қарай топтастыр. Түсіндір. 1. Таңғы асты тастама. 2. Түскі тамақ – күшті тамақ. 3. Кешкі асқа қарама. 1-топ: Таңғы ас 2-топ: Түскі ас 3-топ: Кешкі ас
ЕҚБ Бір күндік тамақтану ережесін құрастыр. Қай тағамды қай кезде жеген пайдалы екенін атап көрсет
2-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Мәтінді тыңда. «Түскі тамақ» Е.Ашықбаев Мазмұнын айт
3-тапсырма Өлеңде аталған тағам түрлерін атап айт. Әр тағам түріне қатысты 3 сөз ата. Ж/Ы: Сорпа,қуырдақ, салат,палау,құс еті,балық,компот, айран.
Сергіту сәті «Нейрожаттығулар» әдісі
Жұптық жұмыс 4-тапсырма «Асханада» ойыны Ақын сұрағына жауап беріп көр. Түскі асқа не қалайсың? Бір-біріңмен пікір бөлісіңдер. Ас мәзірін құрастыр
Топтық жұмыс 5-тапсырма «Ас – адамның арқауы» деген тақырыпта топ алдында сөйлеуге дайындал және сөйле. «Ас - адамның арқауы» нақыл сөзін қалай түсінесің? 1 топ-«Асханадағы түскі ас» диалог құрастыр
2 топ-Түскі ас мәзірін дайында
3 топ- «Мен түскі асқа не жеймін?» сұрағына жауап бер.
Ұжымдық жұмыс Өлеңдегі негізгі ойды білдіріп тұрған сөйлемді тауып, дәптеріңе жазып ал Жауап: Түскі тамақ-күшті тамақ,татымды
ЕБҚ Өзіңнің сүйікті асың туралы әңгімеле.Оның қандай пайдасы барын айт.
ЕҚБ Кешкі ас мәзірінде не болуы керек деп ойлайсың? Неге кешке жеңіл тамақтану керек? Өз ойыңмен бөліс
Үй тапсырмасы Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып бер Өзіңнің ас мәзірің туралы әңгімеле
Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Жеке жұмыс жасайды
Мәтінді тыңдайды
Ақпаратпен танысады
Жаттығу жасайды
Берілген сұрақтарға жауап береді
Ас мәзірін жасайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырмалар ды орындайды
Жеке жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Банкомат » әдісі
Дескриптор: «Қысқы кеш» мәтінін түсініп оқып,мазмұнын айтады-1б Өзінің қыс туралы не ойлайтынын жазып, қыстың суретін салады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Тағамдарды берілген нақыл сөздерге қарай топтастырады-1б Қай мезгілде қандай ас жеу керек екенін біледі-1б
Сен мықтысың!
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Мәтінді тыңдап, мазмұнын айтады-1б
Керемет!
Дескриптор: Өлеңде аталған тағам түрлерін атап айтады-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Ақын сұрағына жауап береді-1б Ас мәзірін жасайды-1б
Тамаша!
Дескриптор: 1 топ-«Асханадағы түскі ас» диалог құрастырады-1б. 2 топ-Түскі ас мәзірін дайындайды-1б 3 топ- «Мен түскі асқа не жеймін?» сұрағына жауап береді-1б
ДескриптоР: Өлеңдегі негізгі ойды білдіріп тұрған сөйлемді тауып, дәптеріне жазып алады-1б
Тамаша!
«Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кесте
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|||||||||||

|
|
|
|
|
Таңғы тамақ |
Түскі тамақ |
Кешкі тамақ |
|
|
|
|
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№35 сабақ. Күн тәртібі. Жолтай Әлмешов |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 шығарманы дауыстап түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп, теріп оқу; 3.2.1.2 шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндегі негізгі оқиға желісін болжап, жалғастырып әңгімелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Түскі тамақ» өлеңі . Ертай Ашықбаев Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып бер Өзіңнің ас мәзірің туралы әңгімеле
Жаңа тақырып 1-тапсырма «Меніңше,...» әдісі Уақытты дұрыс пайдаланып жүрсің бе? Өзіңнің күн тәртібің туралы әңгімеле Үлгі: Меніңше,мен өз уақытымды тиімді пайдаланып...
2-тапсырма «Автор орындығы» әдісі Күнделікті ісін жоспарламаған Досалы неге тап болды? Мәтінді түсініп оқы. «Күн тәртібі» мәтіні
3-тапсырма Досалының іс-әрекетіне өз көзқарасыңды білдір. Оған күн тәртібін жасауға көмектес. Үлгі бойынша күн тәртібін жаса
Сергіту сәті
4-тапсырма « Өз ойымды айтамын» әдісі Күн тәртібін жазып алғаннан кейін Досалының өмірі қалай өзгереді деп ойлайсың? Мәтіндегі оқиға желісін өз бетіңше жалғастырып әңгімеле.
ЕБҚ Өзіңнің күн тәртібің туралы айт. Күніңді қалай өткізіп жүрсің?
ЕҚБ «Хикая картасы» әдісі Дәптерге суреттегі баланың бір күндік хикаясын жаз.
Үй тапсырмасы «Күн тәртібі» мәтінін түсініп оқып, мазмұнын айт
ҚЖ: ФС тапсырмасы Осы сабақта оқыған мәтінің бойынша ойыңды төрт сөйлеммен жаз. Айтылған пікір қайталанбауы керек, дәлелмен жаз. Ойыңды тұжырымдап, нақты жеткіз. Бірінші сөйлем: «Менің ойымша, ... ». Екінші сөйлем: «Себебі мен оны түсінемін ... ». Үшінші сөйлем: «Оны мен мына фактілермен, мысал- дармен дәлелдей аламын ... ». Соңғы сөйлем: «Осыған байланысты мен мынадай қорытынды шешімге келдім ... ».
Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Мәтінді оқиды
Күн тәртібін жасайды
Жаттығу жасайды
Берілген сұрақтарға жауап береді
Дәптермен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Киіз үй » әдісі
Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып береді-1б Өзінің ас мәзірі туралы әңгімелейді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Өз уақытын қалай пайдаланып жүргенін айтады-1б Өзінің күн тәртібін түсіндіреді-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б
Керемет!
Дескриптор: Досалының іс-әрекетіне өз көзқарасын білдіреді-1б Оған күн тәртібін жасауға көмектеседі-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Досалының өмірі қалай өзгергенін болжайды-1б Мәтіндегі оқиға желісін өз бетінше жалғастырып әңгімелейді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Оқыған мәтіннің мазмұныны бойынша ойын жазады-1б Күн тәртібін сақтаудың маңызын түсінеді-1б
Тамаша!
«Әлеуметтік желі» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Таратпа материалдар
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түскі тамақ – күшті тамақ. Күн тәртібі
Түскі тамақ – күшті тамақ. Күн тәртібі
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
||||||||||||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||
|
Сынып: |
3 |
|
|||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№34 сабақ.Түскі тамақ – күшті тамақ. «Түскі тамақ» Ертай Ашықбаев |
||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 шығарманы дауыстап түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп, теріп оқу; 3.2.1.2 шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіннен негізгі ойды білдіріп тұрған сөзді табады |
||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік
|
Сабақ құндылығы:БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Галареяға саяхат» әдісі «Қысқы кеш» мәтінін түсініп оқып,мазмұнын айт Өзіңнің қыс туралы не ойлайтыныңды жазып, қыстың суретін салып кел
Жаңа тақырып 1-тапсырма ФС тапсырмасы Топтық жұмыс «Топтастыру» әдісі Тағам түрлеріне зер сал. Осы тағамдарды берілген нақыл сөздерге қарай топтастыр. Түсіндір. 1. Таңғы асты тастама. 2. Түскі тамақ – күшті тамақ. 3. Кешкі асқа қарама. 1-топ: Таңғы ас 2-топ: Түскі ас 3-топ: Кешкі ас
ЕҚБ Бір күндік тамақтану ережесін құрастыр. Қай тағамды қай кезде жеген пайдалы екенін атап көрсет
2-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Мәтінді тыңда. «Түскі тамақ» Е.Ашықбаев Мазмұнын айт
3-тапсырма Өлеңде аталған тағам түрлерін атап айт. Әр тағам түріне қатысты 3 сөз ата. Ж/Ы: Сорпа,қуырдақ, салат,палау,құс еті,балық,компот, айран.
Сергіту сәті «Нейрожаттығулар» әдісі
Жұптық жұмыс 4-тапсырма «Асханада» ойыны Ақын сұрағына жауап беріп көр. Түскі асқа не қалайсың? Бір-біріңмен пікір бөлісіңдер. Ас мәзірін құрастыр
Топтық жұмыс 5-тапсырма «Ас – адамның арқауы» деген тақырыпта топ алдында сөйлеуге дайындал және сөйле. «Ас - адамның арқауы» нақыл сөзін қалай түсінесің? 1 топ-«Асханадағы түскі ас» диалог құрастыр
2 топ-Түскі ас мәзірін дайында
3 топ- «Мен түскі асқа не жеймін?» сұрағына жауап бер.
Ұжымдық жұмыс Өлеңдегі негізгі ойды білдіріп тұрған сөйлемді тауып, дәптеріңе жазып ал Жауап: Түскі тамақ-күшті тамақ,татымды
ЕБҚ Өзіңнің сүйікті асың туралы әңгімеле.Оның қандай пайдасы барын айт.
ЕҚБ Кешкі ас мәзірінде не болуы керек деп ойлайсың? Неге кешке жеңіл тамақтану керек? Өз ойыңмен бөліс
Үй тапсырмасы Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып бер Өзіңнің ас мәзірің туралы әңгімеле
Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Жеке жұмыс жасайды
Мәтінді тыңдайды
Ақпаратпен танысады
Жаттығу жасайды
Берілген сұрақтарға жауап береді
Ас мәзірін жасайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырмалар ды орындайды
Жеке жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Банкомат » әдісі
Дескриптор: «Қысқы кеш» мәтінін түсініп оқып,мазмұнын айтады-1б Өзінің қыс туралы не ойлайтынын жазып, қыстың суретін салады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Тағамдарды берілген нақыл сөздерге қарай топтастырады-1б Қай мезгілде қандай ас жеу керек екенін біледі-1б
Сен мықтысың!
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Мәтінді тыңдап, мазмұнын айтады-1б
Керемет!
Дескриптор: Өлеңде аталған тағам түрлерін атап айтады-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Ақын сұрағына жауап береді-1б Ас мәзірін жасайды-1б
Тамаша!
Дескриптор: 1 топ-«Асханадағы түскі ас» диалог құрастырады-1б. 2 топ-Түскі ас мәзірін дайындайды-1б 3 топ- «Мен түскі асқа не жеймін?» сұрағына жауап береді-1б
ДескриптоР: Өлеңдегі негізгі ойды білдіріп тұрған сөйлемді тауып, дәптеріне жазып алады-1б
Тамаша!
«Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кесте
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|||||||||||

|
|
|
|
|
Таңғы тамақ |
Түскі тамақ |
Кешкі тамақ |
|
|
|
|
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№35 сабақ. Күн тәртібі. Жолтай Әлмешов |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.1 шығарманы дауыстап түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп, теріп оқу; 3.2.1.2 шығарманы іштей саналы түрде түсініп, көз жүгіртіп, шолып, түртіп алып, қажетті ақпаратты тауып, белгі қойып, сын тұрғысынан бағалап оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтіндегі негізгі оқиға желісін болжап, жалғастырып әңгімелейді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Түскі тамақ» өлеңі . Ертай Ашықбаев Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып бер Өзіңнің ас мәзірің туралы әңгімеле
Жаңа тақырып 1-тапсырма «Меніңше,...» әдісі Уақытты дұрыс пайдаланып жүрсің бе? Өзіңнің күн тәртібің туралы әңгімеле Үлгі: Меніңше,мен өз уақытымды тиімді пайдаланып...
2-тапсырма «Автор орындығы» әдісі Күнделікті ісін жоспарламаған Досалы неге тап болды? Мәтінді түсініп оқы. «Күн тәртібі» мәтіні
3-тапсырма Досалының іс-әрекетіне өз көзқарасыңды білдір. Оған күн тәртібін жасауға көмектес. Үлгі бойынша күн тәртібін жаса
Сергіту сәті
4-тапсырма « Өз ойымды айтамын» әдісі Күн тәртібін жазып алғаннан кейін Досалының өмірі қалай өзгереді деп ойлайсың? Мәтіндегі оқиға желісін өз бетіңше жалғастырып әңгімеле.
ЕБҚ Өзіңнің күн тәртібің туралы айт. Күніңді қалай өткізіп жүрсің?
ЕҚБ «Хикая картасы» әдісі Дәптерге суреттегі баланың бір күндік хикаясын жаз.
Үй тапсырмасы «Күн тәртібі» мәтінін түсініп оқып, мазмұнын айт
ҚЖ: ФС тапсырмасы Осы сабақта оқыған мәтінің бойынша ойыңды төрт сөйлеммен жаз. Айтылған пікір қайталанбауы керек, дәлелмен жаз. Ойыңды тұжырымдап, нақты жеткіз. Бірінші сөйлем: «Менің ойымша, ... ». Екінші сөйлем: «Себебі мен оны түсінемін ... ». Үшінші сөйлем: «Оны мен мына фактілермен, мысал- дармен дәлелдей аламын ... ». Соңғы сөйлем: «Осыған байланысты мен мынадай қорытынды шешімге келдім ... ».
Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Мәтінді оқиды
Күн тәртібін жасайды
Жаттығу жасайды
Берілген сұрақтарға жауап береді
Дәптермен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Киіз үй » әдісі
Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп,түсініп оқып береді-1б Өзінің ас мәзірі туралы әңгімелейді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Өз уақытын қалай пайдаланып жүргенін айтады-1б Өзінің күн тәртібін түсіндіреді-1б
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б
Керемет!
Дескриптор: Досалының іс-әрекетіне өз көзқарасын білдіреді-1б Оған күн тәртібін жасауға көмектеседі-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Досалының өмірі қалай өзгергенін болжайды-1б Мәтіндегі оқиға желісін өз бетінше жалғастырып әңгімелейді-1б
Тамаша!
Дескриптор: Оқыған мәтіннің мазмұныны бойынша ойын жазады-1б Күн тәртібін сақтаудың маңызын түсінеді-1б
Тамаша!
«Әлеуметтік желі» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Суреттер
Таратпа материалдар
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||



шағым қалдыра аласыз



























