|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Заттар интернеті |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық аспаптар» қосымшасы.Практикум. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.2 кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасайды |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Шаттық шеңберге тұрып бір-біріне әдемі тілектер айтады 3.Топқа бөлу «Мозайка» әдісі бойынша 3-топқа бөлінеді Қағаз қиындысын құрау Өткен сабақты пысықтау «Шеринг» әдісі арқылы үй тапсырманы қайталау Барлығы шеңберде отырады, жүргізуші бастап, кезекпен барлығы тақырып бойынша түйінді ойды қорытындылайды. Идеялар қайталанбау керек. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілектер айтады 3. топқа бөлінеді Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша түйінді ойларын айтады. 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Қағаз қиындылары |
|
Сабақтың ортасы
|
Практикалық саба Топтық жұмыс 1 тапсырма «Ой қозғау » әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас. бөліс» әдісі Берілген тапсырманы жұптасып орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Сергіту сәті: «Заряд алу» Шаттық шеңберге барлығы тұрып, көздерін жұмады. Бастапқы бастаушы қолды 1 рет қысады, екінші айналымда 2 рет қысады, соңында 3 рет қысады, бұл бастапқы бастаушыға барғанда қанша заряд жібергені бойынша қайта келу керек EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сұраққа жауап береді Әрбір экранның эскизінде онда орналасты рылған әрбір компоненттің қандай қызмет атқаратынын жаз ? Компьютермен жұмыс Жеке жұмыс 3-тапсырма
|
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 3- тасырманы орындайды |
Дескриптор - Қосымша құруға қатысты түрлі идеялар ұсынады -«Ұлттық аспаптар» қосымшасының дизайнын құрады 2 балл Дескриптор: -Қосымша компоненттер үшін әрекеттерді жобалайды -MIT App inventor ортасында қосымшаны программалайды 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: -Қосымшаның қалай жұмыс істеп тұрғандығын тексереді -Бағалау парағының көмегімен қосымшаны бағалайды 2 балл |
А-3 парақшасы Маркер, стикер Оқулық , дәптер Таратпа қағаз Компьютер, оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия Менің сабақтан кейінгі әсерім.
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &45-46оқу. 156-157 беттер |
Өзін-өзі бағалайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық аспаптар» қосымшасы.Практикум. 11-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Ұлттық аспаптар» қосымшасы.Практикум. 11-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Заттар интернеті |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық аспаптар» қосымшасы.Практикум. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.2 кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасайды |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Шаттық шеңберге тұрып бір-біріне әдемі тілектер айтады 3.Топқа бөлу «Мозайка» әдісі бойынша 3-топқа бөлінеді Қағаз қиындысын құрау Өткен сабақты пысықтау «Шеринг» әдісі арқылы үй тапсырманы қайталау Барлығы шеңберде отырады, жүргізуші бастап, кезекпен барлығы тақырып бойынша түйінді ойды қорытындылайды. Идеялар қайталанбау керек. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне тілектер айтады 3. топқа бөлінеді Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша түйінді ойларын айтады. 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Қағаз қиындылары |
|
Сабақтың ортасы
|
Практикалық саба Топтық жұмыс 1 тапсырма «Ой қозғау » әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас. бөліс» әдісі Берілген тапсырманы жұптасып орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Сергіту сәті: «Заряд алу» Шаттық шеңберге барлығы тұрып, көздерін жұмады. Бастапқы бастаушы қолды 1 рет қысады, екінші айналымда 2 рет қысады, соңында 3 рет қысады, бұл бастапқы бастаушыға барғанда қанша заряд жібергені бойынша қайта келу керек EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сұраққа жауап береді Әрбір экранның эскизінде онда орналасты рылған әрбір компоненттің қандай қызмет атқаратынын жаз ? Компьютермен жұмыс Жеке жұмыс 3-тапсырма
|
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 3- тасырманы орындайды |
Дескриптор - Қосымша құруға қатысты түрлі идеялар ұсынады -«Ұлттық аспаптар» қосымшасының дизайнын құрады 2 балл Дескриптор: -Қосымша компоненттер үшін әрекеттерді жобалайды -MIT App inventor ортасында қосымшаны программалайды 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: -Қосымшаның қалай жұмыс істеп тұрғандығын тексереді -Бағалау парағының көмегімен қосымшаны бағалайды 2 балл |
А-3 парақшасы Маркер, стикер Оқулық , дәптер Таратпа қағаз Компьютер, оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия Менің сабақтан кейінгі әсерім.
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &45-46оқу. 156-157 беттер |
Өзін-өзі бағалайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз





















