Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Адамзаттық құндылықтар және әлем мәдениеті. Грамматикалық материал. Фонетика |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
Имашова Қ.С. |
|||||
|
Күні: |
10.10.2025 жыл |
|||||
|
Сынып: 8 “А”, “Е” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық құндылықтар-ел болмысы Қарқындылық |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.4.1 -мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау; 8.4.2.1 - сөйлеу ағымындағы интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Тәуелсіздік және отаншылдық . Қазақстан азаматының міндеттерін орындауға, өз елінің мүдделері мен құндылықтарын қорғауға дайын болу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 7 минут Сабақтың ортасы 26 минут 8 минут Сабақтың аяқталуы 6 минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық ахуал қалыптастыру. “Мен ең жоғары құндылықпын, себебі...” Тақырыпқа қатысты өздерінің білетін ақпараттарын жинақтау, сабақ соңында қорытындылау. Берілген бағалау парақшалары арқылы топқа бөліну. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Өткен тақырыптарды пысықтау. ZIP Grade қосымшасы арқылы тест жұмысын орындау. Нәтижесін панель тақтадан көрсету. 1-тапсырма.Тыңдалым тапсырмасы. Мәтінді тыңдап, мәтінде көтерілген мәселені талдау, негізгі ойын анықтау. І-топ: Мәтінде қандай мәселелер көтеріледі? Ол мәселелер бойынша сіздің көзқарасыңыз қандай? Мәтінде көтерілген мәселелер қазіргі таңда маңызды ма? Мәтіннің негізгі ойы қандай? |
Сәлемдеседі. Мен ең жоғары құндылықпын, себебі... Тақырыпқа қатысты өздерінің білетін ақпараттарын жинақтап, сабақ соңында қорытындылайды. Тест сұрақтарына жауап береді. Мәтінді тыңдап, мәтінде көтерілген мәселені талдайды, негізгі ойын анықтайды. Тілдік бағдарды оқиды. Ой бөліседі, сұраққа жауап береді. Интонацияның құрамдас бөліктерін түсіндіреді. |
ҚБ Дескриптор: 2 балл 1-6 сұрақ - 1 балл 7-10 сұрақ - 2 балл Дескриптор: жалпы балл - 4 балл Көтерілген мәселені анықтайды - 2 балл Негізгі ойды ашады - 2 балл Қ
ҚБ Дескриптор: жалпы балл - 4 балл Өлеңді мәнерлеп оқиды - 2 балл Интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолданады - 2 балл |
Оқулық
ZIP Grade қосымшасы Оқулық 8-сынып |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық құндылықтар-ел болмысы. Қарқындылық
Ұлттық құндылықтар-ел болмысы. Қарқындылық
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Адамзаттық құндылықтар және әлем мәдениеті. Грамматикалық материал. Фонетика |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
Имашова Қ.С. |
|||||
|
Күні: |
10.10.2025 жыл |
|||||
|
Сынып: 8 “А”, “Е” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық құндылықтар-ел болмысы Қарқындылық |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
8.1.4.1 -мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау; 8.4.2.1 - сөйлеу ағымындағы интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолдану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Тәуелсіздік және отаншылдық . Қазақстан азаматының міндеттерін орындауға, өз елінің мүдделері мен құндылықтарын қорғауға дайын болу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 7 минут Сабақтың ортасы 26 минут 8 минут Сабақтың аяқталуы 6 минут |
Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық ахуал қалыптастыру. “Мен ең жоғары құндылықпын, себебі...” Тақырыпқа қатысты өздерінің білетін ақпараттарын жинақтау, сабақ соңында қорытындылау. Берілген бағалау парақшалары арқылы топқа бөліну. Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Өткен тақырыптарды пысықтау. ZIP Grade қосымшасы арқылы тест жұмысын орындау. Нәтижесін панель тақтадан көрсету. 1-тапсырма.Тыңдалым тапсырмасы. Мәтінді тыңдап, мәтінде көтерілген мәселені талдау, негізгі ойын анықтау. І-топ: Мәтінде қандай мәселелер көтеріледі? Ол мәселелер бойынша сіздің көзқарасыңыз қандай? Мәтінде көтерілген мәселелер қазіргі таңда маңызды ма? Мәтіннің негізгі ойы қандай? |
Сәлемдеседі. Мен ең жоғары құндылықпын, себебі... Тақырыпқа қатысты өздерінің білетін ақпараттарын жинақтап, сабақ соңында қорытындылайды. Тест сұрақтарына жауап береді. Мәтінді тыңдап, мәтінде көтерілген мәселені талдайды, негізгі ойын анықтайды. Тілдік бағдарды оқиды. Ой бөліседі, сұраққа жауап береді. Интонацияның құрамдас бөліктерін түсіндіреді. |
ҚБ Дескриптор: 2 балл 1-6 сұрақ - 1 балл 7-10 сұрақ - 2 балл Дескриптор: жалпы балл - 4 балл Көтерілген мәселені анықтайды - 2 балл Негізгі ойды ашады - 2 балл Қ
ҚБ Дескриптор: жалпы балл - 4 балл Өлеңді мәнерлеп оқиды - 2 балл Интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолданады - 2 балл |
Оқулық
ZIP Grade қосымшасы Оқулық 8-сынып |
||
шағым қалдыра аласыз














