Сабақ жоспары
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Үшбұрыштар |
|||||
|
Педагогтің Аты, Тегі, Әкесінің аты |
|
|||||
|
Пән/Сынып: |
7 сынып |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.1.1.21үшбұрыштар теңдігінің белгілерін білу және дәлелдеу; 7.1.1.22үшбұрыштар теңдігінің белгілерін есептер шығару мен дәлелдеулерде қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады. |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Ұйымдастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі тақырыбын қарастырамыз Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады |
|
|
Whatsapp месенжерін қолдану. |
|
|
10 мин |
Жаңа сабақ |
Қайталау сұрақтары. 1.Үшбұрыш дегеніміз не? 2.Үшбұрыштың негізгі элементтері 3.Үшбұрыштың бұрышына байланысты түрлері 4.Үшбұрыштың қабырғаларына байланысты түрлері 5.Үшбұрыш медианасы 6.үшбұрыштың ішкі және сыртқы бұрыштары Жаңа сабақ. Видео сабақ. https://youtu.be/BimOiZ_8a60 } Ендеше ∆ABC=∆A’B’C’ Теорема дәлелденді.
|
Сұрақтарға жауап береді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады |
|
Презентация Слайд Қима қағаз Оқулық Жұмыс дәптео Қалам Сызғыш Транспортир Өшіргіш қаламсап |
|
|
25 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Тапсырмалар. №1.
№2. Оқулықтан № 2.7, №2.8
|
|
. Дескриптор: -Үшбұрыштар теңдігінің белгілері бойынша табады. Дескриптор: - Үшбұрыштар теңдігінің белгілері бойынша үшбұрыштардың тең екенін анықтайды. |
Қима қағаз Оқулық Жұмыс дәптео Қалам Сызғыш Транспортир Өшіргіш қаламсап |
|
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады. Рефлексия (смс әдісі) 1.Біз сабақта не үйрендік? 2.Жаңа сабақтан не үйрендік? 3.Сізге сабақта не ұнады? 4.Сабақтың мақсатына жеттік пе? Үйге тапсырма. №2.9. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі
Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі
Сабақ жоспары
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Үшбұрыштар |
|||||
|
Педагогтің Аты, Тегі, Әкесінің аты |
|
|||||
|
Пән/Сынып: |
7 сынып |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
7.1.1.21үшбұрыштар теңдігінің белгілерін білу және дәлелдеу; 7.1.1.22үшбұрыштар теңдігінің белгілерін есептер шығару мен дәлелдеулерде қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары: |
Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады. |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Ұйымдастыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Үшбұрыштар теңдігінің бірінші белгісі тақырыбын қарастырамыз Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады |
|
|
Whatsapp месенжерін қолдану. |
|
|
10 мин |
Жаңа сабақ |
Қайталау сұрақтары. 1.Үшбұрыш дегеніміз не? 2.Үшбұрыштың негізгі элементтері 3.Үшбұрыштың бұрышына байланысты түрлері 4.Үшбұрыштың қабырғаларына байланысты түрлері 5.Үшбұрыш медианасы 6.үшбұрыштың ішкі және сыртқы бұрыштары Жаңа сабақ. Видео сабақ. https://youtu.be/BimOiZ_8a60 } Ендеше ∆ABC=∆A’B’C’ Теорема дәлелденді.
|
Сұрақтарға жауап береді Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады |
|
Презентация Слайд Қима қағаз Оқулық Жұмыс дәптео Қалам Сызғыш Транспортир Өшіргіш қаламсап |
|
|
25 минут |
Бекіту тапсырмасы |
Тапсырмалар. №1.
№2. Оқулықтан № 2.7, №2.8
|
|
. Дескриптор: -Үшбұрыштар теңдігінің белгілері бойынша табады. Дескриптор: - Үшбұрыштар теңдігінің белгілері бойынша үшбұрыштардың тең екенін анықтайды. |
Қима қағаз Оқулық Жұмыс дәптео Қалам Сызғыш Транспортир Өшіргіш қаламсап |
|
|
5 минут |
|
Бүгінгі сабақта: Үшбұрыштар теңдігінің анықтамасын біледі Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін біледі және дәлелдейді. Үшбұрыштар теңдігінің 1-ші белгісін жаттығулар орындауда қолданады. Рефлексия (смс әдісі) 1.Біз сабақта не үйрендік? 2.Жаңа сабақтан не үйрендік? 3.Сізге сабақта не ұнады? 4.Сабақтың мақсатына жеттік пе? Үйге тапсырма. №2.9. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















