№17 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Виртуалды машиналар (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Аппараттық қамтамасыз ету |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Бекбатыров Мэлс Калтаевич |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды машиналар (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
"Виртуалды машина" ұғымымен танысу; виртуалды машиналардың түрлерін қарастыру; виртуалды машиналардың мақсатын анықтау |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру үшін "Өрмекші торы" әдісі қолданылады. Оқушылар жақсы тілектерін білдіріп, бір-біріне жіп лақтырады. Көңіл-күйлерін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру Білімді өзектендіру Сұрақ-жауап әдісі – Виртуалды шындық деген не? – Кеңейтілген шындық деген не? – Виртуалды турлар деген не? – 3D-панорама деген не? – 3D-панорама жасау тәсілдері? – Фотопанораманың қарапайым фотадан айырмашылығы неде? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын тұжырымдау |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау Мұғалім ауызша бағалауды қолданады: Керемет! Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
Интербелсенді тақта, оқулық, |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру Жаңа тақырып презентация арқылы тақтада көрсетіледі. Бірінші оқушы тақтаға, екіншісі қарама – қарсы жаққа қарайды. Тақтаға қарап тұрған оқушы көршісіне тақтадағы ақпаратты отыз секунд ішінде түсіндіруі керек. Орындарын ауыстыра отырып олар бұл әрекеттерді қайталайды. Дәптермен жұмыс: Оқушылар тақырып бойынша жаңа терминдер мен анықтамаларды дәптерге жазады. Тапсырма. Дәптерге виртуалды машиналардың қолдану қажеттілігін жазыңдар. Тақырып бойынша білімдерін бекіту
Сергіту сәті
|
Жаңа тақырыпты бір-біріне түсіндіреді
Жаңа терминдер мен анықтамаларды дәптерге жазады, тапсырманы орындайды
- сәйкестікті белгілейді
- дұрыс жауаптарды белгілейді
- дұрыс жауаптарды белгілейді
Көз жаттығуларын орындайды
- дұрыс/дұрыс емес тұжырымдарды анықтайды
- дұрыс жауаптарды белгілейді
- кестені толтырады
- интерактивті тапсырманы орындайды |
ФБ |
Презентация, Оқулық
Жұмыс парағы, оқулық
https://wordwall.net/ru/resource/82752403
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы:
Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Виртуалды машиналар 11 сынып
Виртуалды машиналар 11 сынып
№17 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Виртуалды машиналар (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Аппараттық қамтамасыз ету |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Бекбатыров Мэлс Калтаевич |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды машиналар (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
"Виртуалды машина" ұғымымен танысу; виртуалды машиналардың түрлерін қарастыру; виртуалды машиналардың мақсатын анықтау |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру үшін "Өрмекші торы" әдісі қолданылады. Оқушылар жақсы тілектерін білдіріп, бір-біріне жіп лақтырады. Көңіл-күйлерін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру Білімді өзектендіру Сұрақ-жауап әдісі – Виртуалды шындық деген не? – Кеңейтілген шындық деген не? – Виртуалды турлар деген не? – 3D-панорама деген не? – 3D-панорама жасау тәсілдері? – Фотопанораманың қарапайым фотадан айырмашылығы неде? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын тұжырымдау |
Балалар сабаққа дайындалады, бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау Мұғалім ауызша бағалауды қолданады: Керемет! Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
Интербелсенді тақта, оқулық, |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру Жаңа тақырып презентация арқылы тақтада көрсетіледі. Бірінші оқушы тақтаға, екіншісі қарама – қарсы жаққа қарайды. Тақтаға қарап тұрған оқушы көршісіне тақтадағы ақпаратты отыз секунд ішінде түсіндіруі керек. Орындарын ауыстыра отырып олар бұл әрекеттерді қайталайды. Дәптермен жұмыс: Оқушылар тақырып бойынша жаңа терминдер мен анықтамаларды дәптерге жазады. Тапсырма. Дәптерге виртуалды машиналардың қолдану қажеттілігін жазыңдар. Тақырып бойынша білімдерін бекіту
Сергіту сәті
|
Жаңа тақырыпты бір-біріне түсіндіреді
Жаңа терминдер мен анықтамаларды дәптерге жазады, тапсырманы орындайды
- сәйкестікті белгілейді
- дұрыс жауаптарды белгілейді
- дұрыс жауаптарды белгілейді
Көз жаттығуларын орындайды
- дұрыс/дұрыс емес тұжырымдарды анықтайды
- дұрыс жауаптарды белгілейді
- кестені толтырады
- интерактивті тапсырманы орындайды |
ФБ |
Презентация, Оқулық
Жұмыс парағы, оқулық
https://wordwall.net/ru/resource/82752403
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы:
Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


















