|
Білім беру ұйымының атауы |
№ 25 ЖББМ |
||||
|
Бөлім № 17 |
2 бөлім " Командалық ойынның қозғалыс дағдысы " |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
\Сейтов Қайрат Болатович. |
||||
|
Күні 09.10.2024.ж. |
|
||||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Волейбол. Шабуылдағы топтық және командалық тактикалық әрекеттер. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
11. 2. 2. 2.Бірлескен жұмысты оңтайландыру мақсатында өзінің және өзгенің командалық көшбасшылық дағдысын бағалау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Спорттық ойын түрі арқылы сенімділігі артады Волейбол ойынындағы кейбір техникалық тәсілдерді шебер орындайды |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты 45 минут |
Педагогтың іс- әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 10 минут |
1.Оқушыларды сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2. Қолайлы ортаға талаптау, оқушылар ортаға шығып екі шеңбер құрайды (ұлдар, қыздар), оң және сол жаққа бұрылып бір-біріне иық тұсына ұқалау жасайды. 3. Жүру: Қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен жүру. Қолды жанға созып өкшемен жүру. Жартылай отырып, толық отырып жүру. 4. Жүгіру: Сағат тіліне қарсы үш айналым жеңіл жүгіріс. 5. Еркін жүріп бастапқы қалыпқа келу. 6. Екі қатарға тұрып қозғалыстағы арнайы жаттығуларын жасау: - тізені көтеріп жүгіру - аяқты артқа сермеп жүгіру - аяқтан аяққа секіріп жүгіру - қиғаштап жүгіру - дене артымен жүгіру - жылдам жүгіру 7. Жүріске ауысып, тыныс алу жаттығуларын орындау. 8. Жалпы даму жаттығулары орында орындалады. |
Мұғаліммен сәлемдеседі. Өздері оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтады - оқушылар ойын ережелерін сақтады - ынтымақтастықта қиындықтар болған нің және өзгелердің орындаған жаттығуларын бағалайды, дамыту үшін ақыл кеңес береді |
|
Уақыт өлшеуіш ысқырық |
|
|
Ортасы 30 минут |
Волейбол ойынындағы кейбір тактикалық, стратегиялық, құрылымдық идеялар арқылы сенімділікті бекіту. Шабуылдағы және қорғаныстағы жеке әрекеттер. Шабуылшының және қорғаушының комбинацияларын құру және орындау. Оқушылар топтарда шабуылға және қорғанысқа арналған жеке жаттығулар кешенін құрастырады, одан кейін орындайды. Бірлескен, екі жақты волейбол ойыны.
|
Тапсырмаларды орындайды құрастыра алады Волейбол ойыны техникаларын арнайы терминдерді қолданып, түсіндіріп беру. Пікір-таласқа түсу. |
СМАЙЛИКТЕР АРҚЫЛЫ
|
Волейбол доптары, волейбол торлары, бос ойын кеңістігі, мұғалімге арналған ысқырық |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Оқушыларды сапқа тұрғызып. Сабақтың соңында оқушылардан кері байланыс жасау Оқушылар сабақ бойынша пікір айтып, жетістіктер мен жіберілген кемшіліктерді сараптап, келесі қадамды айқындап, сабақты қорытындылайды. Үйде жалпы дамыту жаттығуларын жасау . |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Волейбол. Шабуылдағы топтық және командалық тактикалық әрекеттер.
Волейбол. Шабуылдағы топтық және командалық тактикалық әрекеттер.
|
Білім беру ұйымының атауы |
№ 25 ЖББМ |
||||
|
Бөлім № 17 |
2 бөлім " Командалық ойынның қозғалыс дағдысы " |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
\Сейтов Қайрат Болатович. |
||||
|
Күні 09.10.2024.ж. |
|
||||
|
Сынып 11 Б |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Волейбол. Шабуылдағы топтық және командалық тактикалық әрекеттер. |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
11. 2. 2. 2.Бірлескен жұмысты оңтайландыру мақсатында өзінің және өзгенің командалық көшбасшылық дағдысын бағалау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Спорттық ойын түрі арқылы сенімділігі артады Волейбол ойынындағы кейбір техникалық тәсілдерді шебер орындайды |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты 45 минут |
Педагогтың іс- әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 10 минут |
1.Оқушыларды сапқа тұрғызу, сәлемдесу. Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2. Қолайлы ортаға талаптау, оқушылар ортаға шығып екі шеңбер құрайды (ұлдар, қыздар), оң және сол жаққа бұрылып бір-біріне иық тұсына ұқалау жасайды. 3. Жүру: Қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен жүру. Қолды жанға созып өкшемен жүру. Жартылай отырып, толық отырып жүру. 4. Жүгіру: Сағат тіліне қарсы үш айналым жеңіл жүгіріс. 5. Еркін жүріп бастапқы қалыпқа келу. 6. Екі қатарға тұрып қозғалыстағы арнайы жаттығуларын жасау: - тізені көтеріп жүгіру - аяқты артқа сермеп жүгіру - аяқтан аяққа секіріп жүгіру - қиғаштап жүгіру - дене артымен жүгіру - жылдам жүгіру 7. Жүріске ауысып, тыныс алу жаттығуларын орындау. 8. Жалпы даму жаттығулары орында орындалады. |
Мұғаліммен сәлемдеседі. Өздері оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтады - оқушылар ойын ережелерін сақтады - ынтымақтастықта қиындықтар болған нің және өзгелердің орындаған жаттығуларын бағалайды, дамыту үшін ақыл кеңес береді |
|
Уақыт өлшеуіш ысқырық |
|
|
Ортасы 30 минут |
Волейбол ойынындағы кейбір тактикалық, стратегиялық, құрылымдық идеялар арқылы сенімділікті бекіту. Шабуылдағы және қорғаныстағы жеке әрекеттер. Шабуылшының және қорғаушының комбинацияларын құру және орындау. Оқушылар топтарда шабуылға және қорғанысқа арналған жеке жаттығулар кешенін құрастырады, одан кейін орындайды. Бірлескен, екі жақты волейбол ойыны.
|
Тапсырмаларды орындайды құрастыра алады Волейбол ойыны техникаларын арнайы терминдерді қолданып, түсіндіріп беру. Пікір-таласқа түсу. |
СМАЙЛИКТЕР АРҚЫЛЫ
|
Волейбол доптары, волейбол торлары, бос ойын кеңістігі, мұғалімге арналған ысқырық |
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Оқушыларды сапқа тұрғызып. Сабақтың соңында оқушылардан кері байланыс жасау Оқушылар сабақ бойынша пікір айтып, жетістіктер мен жіберілген кемшіліктерді сараптап, келесі қадамды айқындап, сабақты қорытындылайды. Үйде жалпы дамыту жаттығуларын жасау . |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


















