|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Өмір қауіпсіздігі негіздері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
29.02.2024 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ядролық қару және оның сипаты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.8.2. Ядролық қарудың не екенін білесіңдер, зақымдаушы факторлар, зақымдану аумағының не екенін білесіңдер. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ядролық қарудың не екенін білесіңдер ; Ядролық қарудың зақымдаушы факторларын оқисыңдар; Зақымдану аймағының не екенін білесіңдер |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сапқа тұрғызу
|
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды. Сабақ ты «Миға шабуыл» әдісі оқушыларға екі үш сұрақ қойылады оқушылар сол сұрақтарға жауап береді 1. Азаматтық қорғаныс
дегеніміз не? |
Взвод командирі баянат жасайды. Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады |
Оқулық |
||
|
Жаңа білім
|
Мәтінмен жұмыс 1. Ядролық жарылыстың зақымдаушы факторлары. 2. Екпінді соққы.
3. Жарықтық сәулелену. |
Тапсырманың критерийі: Азаматтық қорғаныс туралы жалпы мәлімет біледі.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. |
Оқулық
|
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Ядролық қаруға сипаттама бер, суретін салып келу. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ядролық қару және оның сипаты
Ядролық қару және оның сипаты
|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Өмір қауіпсіздігі негіздері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
29.02.2024 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ядролық қару және оның сипаты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.8.2. Ядролық қарудың не екенін білесіңдер, зақымдаушы факторлар, зақымдану аумағының не екенін білесіңдер. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ядролық қарудың не екенін білесіңдер ; Ядролық қарудың зақымдаушы факторларын оқисыңдар; Зақымдану аймағының не екенін білесіңдер |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сапқа тұрғызу
|
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды. Сабақ ты «Миға шабуыл» әдісі оқушыларға екі үш сұрақ қойылады оқушылар сол сұрақтарға жауап береді 1. Азаматтық қорғаныс
дегеніміз не? |
Взвод командирі баянат жасайды. Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады |
Оқулық |
||
|
Жаңа білім
|
Мәтінмен жұмыс 1. Ядролық жарылыстың зақымдаушы факторлары. 2. Екпінді соққы.
3. Жарықтық сәулелену. |
Тапсырманың критерийі: Азаматтық қорғаныс туралы жалпы мәлімет біледі.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. |
Оқулық
|
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Ядролық қаруға сипаттама бер, суретін салып келу. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз













