Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
||
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ы.Алтынсарин «Дүние қалай етсең табылады». Өмірді өзгерткен кеңес |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау; 5.1.3.1 - көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу;
|
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды. Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
І.Ұйымдастыру |
Оқушылармен амандасу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. |
|
|
|
|||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
|
ІІ. Жаңа білімді игерту |
Үй тапсырмасын пысықтау мақсатында “Бұл кім?”тапсырмасын орындату. |
|
Барлығы дұрыс болса -3ұпай; 1 қате кетсе-2 ұпай: 2қате кетсе-1ұпай |
Оқу лық |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
“Дүние қалай етсең табылады?”әңгімесі бойынша оқиғаларды ретімен орналастырыңыз. |
|
2ұпай Оқиғаларды рет-ретімен орналастырады; Әңгіме мазмұнын біледі; |
Оқулық Кеспе парақша |
|||||||||||||||||
Кейіпкерлер галериясы
|
|
5 ұпай Кейіпкер іс-ірекеті арқылы бейнесін толық ашады; |
Кеспе парақша |
||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
“ҚҚҚ”әдісі |
Қиын тапсырма- Қызық тапсырма- Құнды тапсырма- |
|
|
|||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
Ойыңызды білдіріңіз.
|
Егер сенің досың Антонның орныңда болса ,не істер едің? |
|
|
|||||||||||||||||
2
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ы.Алтырсариннің "Дүние қалай етсең табылады?"әңгімесі бойынша сабақ жоспары ,5-сынып
Ы.Алтырсариннің "Дүние қалай етсең табылады?"әңгімесі бойынша сабақ жоспары ,5-сынып
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
2-бөлім: Тәрбиенің қайнар бұлағы |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
||
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ы.Алтынсарин «Дүние қалай етсең табылады». Өмірді өзгерткен кеңес |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау; 5.1.3.1 - көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу;
|
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды. Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
І.Ұйымдастыру |
Оқушылармен амандасу, психологиялық жағымды ахуал туғызу. |
|
|
|
|||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
|
ІІ. Жаңа білімді игерту |
Үй тапсырмасын пысықтау мақсатында “Бұл кім?”тапсырмасын орындату. |
|
Барлығы дұрыс болса -3ұпай; 1 қате кетсе-2 ұпай: 2қате кетсе-1ұпай |
Оқу лық |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
“Дүние қалай етсең табылады?”әңгімесі бойынша оқиғаларды ретімен орналастырыңыз. |
|
2ұпай Оқиғаларды рет-ретімен орналастырады; Әңгіме мазмұнын біледі; |
Оқулық Кеспе парақша |
|||||||||||||||||
Кейіпкерлер галериясы
|
|
5 ұпай Кейіпкер іс-ірекеті арқылы бейнесін толық ашады; |
Кеспе парақша |
||||||||||||||||||
|
Рефлексия |
“ҚҚҚ”әдісі |
Қиын тапсырма- Қызық тапсырма- Құнды тапсырма- |
|
|
|||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
Ойыңызды білдіріңіз.
|
Егер сенің досың Антонның орныңда болса ,не істер едің? |
|
|
|||||||||||||||||
2
шағым қалдыра аласыз













