Жылу өткізгіштік Конвекция. Сауле шығару.
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Жылуөткізгіштік.
Конвекция.
Сәуле шығару
1 слайд
Жылуөткізгіштік. Конвекция. Сәуле шығару
2 слайд
Оқу мақсаты:
8.3.2.2. жылу берілу түрлеріне мысалдар
келтіре алады
Сабақ мақсаты:
Барлық
оқушылар:
Жылу берілудің
түрлерін
ажыратып
ай қ ындай алады Көптеген
оқушылар:
Алған теориялық
білімін
пайдаланып,
тәжірибе жасау
арқылы жылу
берілу жолдарын
анықтайды Кейбір
оқушылар: .
Жылуөткізгіш,
конвекция, сәуле
шығару
ұғымдарын
тұрмыстық
техникада
қолдана алады.Жылу берілудің түрлерін ажыратып ай қ ындай алады
2 слайд
Оқу мақсаты: 8.3.2.2. жылу берілу түрлеріне мысалдар келтіре алады Сабақ мақсаты: Барлық оқушылар: Жылу берілудің түрлерін ажыратып ай қ ындай алады Көптеген оқушылар: Алған теориялық білімін пайдаланып, тәжірибе жасау арқылы жылу берілу жолдарын анықтайды Кейбір оқушылар: . Жылуөткізгіш, конвекция, сәуле шығару ұғымдарын тұрмыстық техникада қолдана алады.Жылу берілудің түрлерін ажыратып ай қ ындай алады
3 слайд
Белсенді
оқыту
әдістері«Ұқсас суреттер» әдісі.
Мақсаты: оқушылардың назарын
сабаққа аудару.
« Өкіл» әдісі
Мақсаты: сабақ барысында
орындалған тапсырмалар
жайлы оқушының пікірін
білу.«Сұрақтар
шеңбері» әдісі.
Мақсаты:
оқушыларды
ұйымшылдыққа,
жүйелі ойлауға
баулу. « Б ір ауыз сөз»
әдісі.
Мақсаты:
оқушыларды бірін-
бірін тыңдай
білуге баулу.
« Ақпаратты сүзбе»
Тақырыпты іс жүзінде
көрсету
3 слайд
Белсенді оқыту әдістері«Ұқсас суреттер» әдісі. Мақсаты: оқушылардың назарын сабаққа аудару. « Өкіл» әдісі Мақсаты: сабақ барысында орындалған тапсырмалар жайлы оқушының пікірін білу.«Сұрақтар шеңбері» әдісі. Мақсаты: оқушыларды ұйымшылдыққа, жүйелі ойлауға баулу. « Б ір ауыз сөз» әдісі. Мақсаты: оқушыларды бірін- бірін тыңдай білуге баулу. « Ақпаратты сүзбе» Тақырыпты іс жүзінде көрсету
4 слайд
Қабілеті жоғары
оқушыларға берілетін
тапсырма.
«Ақпаратты сүзбе»
әдісінде топ мүшелер і
Жылуөткізгіштік,
Конвекция, Сәулелену
ұғымын тұрмыстық
техникада қолдана
алады. Саралау тапсырмалары
Оқушылардың қажеттілігін қанағаттандыруға
бағытталған тапсырмалар
Негізгі ерекшеліктері: Оқу тапсырмалары балалар
үшін қызықты, әрі маңызды.
Қолдау көрсетуді қажет
ететін оқушылар «Өкіл»
әдісінде топтағы
оқушылармен бірге
кітаптағы мәтінмен
жұмыс атқарады.
4 слайд
Қабілеті жоғары оқушыларға берілетін тапсырма. «Ақпаратты сүзбе» әдісінде топ мүшелер і Жылуөткізгіштік, Конвекция, Сәулелену ұғымын тұрмыстық техникада қолдана алады. Саралау тапсырмалары Оқушылардың қажеттілігін қанағаттандыруға бағытталған тапсырмалар Негізгі ерекшеліктері: Оқу тапсырмалары балалар үшін қызықты, әрі маңызды. Қолдау көрсетуді қажет ететін оқушылар «Өкіл» әдісінде топтағы оқушылармен бірге кітаптағы мәтінмен жұмыс атқарады.
5 слайд
«Бағалау әдістері»
«Шаттық шеңбері»
Жинаған смайликтермен бағалау.
«Өкіл » әдісінде
«Басбармақ» әдісімен бағалау
жүргізілді, әр тапсырманың
соңында дескриптор қойылды.
5 слайд
«Бағалау әдістері» «Шаттық шеңбері» Жинаған смайликтермен бағалау. «Өкіл » әдісінде «Басбармақ» әдісімен бағалау жүргізілді, әр тапсырманың соңында дескриптор қойылды.
6 слайд
«Блоб» ағашы
-Бұл ағашта Оқушы
бүгінгі сабақ барысыда
ағаштың қай жеріне
көтерілді? Топпен
немесе жұппен бе?
Немесе өзі көтерілді
ме? Өз деңгейін суретті
белгілеу арқылы
көрсетеді.
6 слайд
«Блоб» ағашы -Бұл ағашта Оқушы бүгінгі сабақ барысыда ағаштың қай жеріне көтерілді? Топпен немесе жұппен бе? Немесе өзі көтерілді ме? Өз деңгейін суретті белгілеу арқылы көрсетеді.