Көшпенділік

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Көшпенділік

Материал туралы қысқаша түсінік
Көшпенділер жайлы ақпараттар
Материалдың қысқаша нұсқасы
img_page_1
Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Слайдтың жеке беттері
Бөлім :Ғылым мен технология жетістіктері.Пунктуация Тақырып:Бүкіләлемдік көрме тарихынан

#1 слайд
Бөлім :Ғылым мен технология жетістіктері.Пунктуация Тақырып:Бүкіләлемдік көрме тарихынан

1 слайд

Бөлім :Ғылым мен технология жетістіктері.Пунктуация Тақырып:Бүкіләлемдік көрме тарихынан

6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру. 6.4.5.1.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрл

#2 слайд
6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру. 6.4.5.1.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін (даралаушы) түсіну, дұрыс қолдану .Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар мәтінді түсініп оқиды, негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады. Мектепішілік іс- шараларды ұйымдастыруда хабарлама жазуды меңгереді. Пунктуацияларды дұрыс қолдануды үйренеді.

2 слайд

6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру. 6.4.5.1.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін (даралаушы) түсіну, дұрыс қолдану .Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар мәтінді түсініп оқиды, негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады. Мектепішілік іс- шараларды ұйымдастыруда хабарлама жазуды меңгереді. Пунктуацияларды дұрыс қолдануды үйренеді.

Белсенді әдіс-тәсілдер: “ Шынжыр” әдісі “ Елші”әдісі. “ Қатені тап”әдісі

#3 слайд
Белсенді әдіс-тәсілдер: “ Шынжыр” әдісі “ Елші”әдісі. “ Қатені тап”әдісі

3 слайд

Белсенді әдіс-тәсілдер: “ Шынжыр” әдісі “ Елші”әдісі. “ Қатені тап”әдісі

Саралау Саралап оқыту тәсілі оқушылардың әр түрлі топтарына , яғни жеке қабілеттерін ескере отырып түрлі тапсырма

#4 слайд
Саралау Саралап оқыту тәсілі оқушылардың әр түрлі топтарына , яғни жеке қабілеттерін ескере отырып түрлі тапсырмаларды ұйымдастыруды көздейді. Қабіл еті жоға ры оқуш ыға тапс ырма: “ Бүкі ләлем дік көрме тари хына н” тақы рыбы на ойто лғау жаза ды .Мә тінг е тын ыс белг ілері н қояд ы

4 слайд

Саралау Саралап оқыту тәсілі оқушылардың әр түрлі топтарына , яғни жеке қабілеттерін ескере отырып түрлі тапсырмаларды ұйымдастыруды көздейді. Қабіл еті жоға ры оқуш ыға тапс ырма: “ Бүкі ләлем дік көрме тари хына н” тақы рыбы на ойто лғау жаза ды .Мә тінг е тын ыс белг ілері н қояд ы

Критериалды бағалау  Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды;  Тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұры

#5 слайд
Критериалды бағалау  Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды;  Тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады  Қосымша ғаламтор дереккөзерін жүйелі қолданады.

5 слайд

Критериалды бағалау  Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды;  Тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады  Қосымша ғаламтор дереккөзерін жүйелі қолданады.

Қалыптастырушы бағалау нәтижесінде:

#6 слайд
Қалыптастырушы бағалау нәтижесінде:

6 слайд

Қалыптастырушы бағалау нәтижесінде:

Ықшам сабақтың қысқа мерзімді жоспарлауға ықпалы Ықшамсабақтың барысында әріптестер тарапынан оқу мақсатын дұрыс анықтау.Сар

#7 слайд
Ықшам сабақтың қысқа мерзімді жоспарлауға ықпалы Ықшамсабақтың барысында әріптестер тарапынан оқу мақсатын дұрыс анықтау.Саралау деңгейін іске асыру.Тапсырмалар санын көбейту жөнінде кері байланыс алдым.Топпен жұмыс істеу барысында жоспарлау саралау,бағалау әдістерін өзімнің тәжірибеме түртіп алдым. Келешекте мен өз тәжірибемде белсенді оқыту әдісін,тиімді оқытуды басты назарда ұстана отырып,сараланған тапсырмалар арқылы оқушылардың таным қабілетін арттыруға және сапалы білім беруге мақсат қойдым.Әріптестер тарапынан Келешекте

7 слайд

Ықшам сабақтың қысқа мерзімді жоспарлауға ықпалы Ықшамсабақтың барысында әріптестер тарапынан оқу мақсатын дұрыс анықтау.Саралау деңгейін іске асыру.Тапсырмалар санын көбейту жөнінде кері байланыс алдым.Топпен жұмыс істеу барысында жоспарлау саралау,бағалау әдістерін өзімнің тәжірибеме түртіп алдым. Келешекте мен өз тәжірибемде белсенді оқыту әдісін,тиімді оқытуды басты назарда ұстана отырып,сараланған тапсырмалар арқылы оқушылардың таным қабілетін арттыруға және сапалы білім беруге мақсат қойдым.Әріптестер тарапынан Келешекте

Файл форматы:
pptx
07.12.2019
455
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі