Панорамалық сабақ

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Панорамалық сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
Панорамалық сабақ
Материалдың қысқаша нұсқасы
img_page_1
Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Слайдтың жеке беттері
САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ Жойылып бара жатқан сирек кездесетін жануарлар түрлері

#1 слайд
САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ Жойылып бара жатқан сирек кездесетін жануарлар түрлері

1 слайд

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ Жойылып бара жатқан сирек кездесетін жануарлар түрлері

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ Білімділігі Дамытушылығы Студенттерді экология ғылымының дамуымен қоса Қазақстан Республикасының Қызыл кі

#2 слайд
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ Білімділігі Дамытушылығы Студенттерді экология ғылымының дамуымен қоса Қазақстан Республикасының Қызыл кітабы мен Қорықтары туралы мағлұмат беру Студенттердің логикалық ойлау қабілетін арттыруға және тез жылдам арада шешім қабылдап, өз ойын ашық жеткізуге тәрбиелеу

2 слайд

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ Білімділігі Дамытушылығы Студенттерді экология ғылымының дамуымен қоса Қазақстан Республикасының Қызыл кітабы мен Қорықтары туралы мағлұмат беру Студенттердің логикалық ойлау қабілетін арттыруға және тез жылдам арада шешім қабылдап, өз ойын ашық жеткізуге тәрбиелеу

САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ Өткен сабақ бойынша білім деңгейін тексеру (2 мин) Жаңа сабақты түсіндіру (7 мин) Өтілген сабақты бе

#3 слайд
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ Өткен сабақ бойынша білім деңгейін тексеру (2 мин) Жаңа сабақты түсіндіру (7 мин) Өтілген сабақты бекіту (3 мин) Үй тапсырмасы (1мин) Сабақ қорытындысы, Бағалау(1 мин)Ұйымдастыру Кезеңі (1 мин)

3 слайд

САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ Өткен сабақ бойынша білім деңгейін тексеру (2 мин) Жаңа сабақты түсіндіру (7 мин) Өтілген сабақты бекіту (3 мин) Үй тапсырмасы (1мин) Сабақ қорытындысы, Бағалау(1 мин)Ұйымдастыру Кезеңі (1 мин)

САБАҚТЫҢ ӘДІС-ТӘСІЛДЕРІ Сандар сөйлейді “ Топтастыру” әдісі “ Сұрақтарды қағып ал әдісі “ Swot- талдау” әдісі “ Кері байланыс”С

#4 слайд
САБАҚТЫҢ ӘДІС-ТӘСІЛДЕРІ Сандар сөйлейді “ Топтастыру” әдісі “ Сұрақтарды қағып ал әдісі “ Swot- талдау” әдісі “ Кері байланыс”Сергіту сәті

4 слайд

САБАҚТЫҢ ӘДІС-ТӘСІЛДЕРІ Сандар сөйлейді “ Топтастыру” әдісі “ Сұрақтарды қағып ал әдісі “ Swot- талдау” әдісі “ Кері байланыс”Сергіту сәті

ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ миға шабуыл әдісі ……………………………… . — Талас Алатауының (БатысТянь- Шань) солтүстік-батыс бөлігін және Өгем ж

#5 слайд
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ миға шабуыл әдісі ……………………………… . —  Талас Алатауының  (БатысТянь- Шань) солтүстік-батыс бөлігін және Өгем жотасын алып жатқан Қазақстандағы  тұңғыш қорық. ……………………………… . ] - Оңтүстік Қазақстан облысы аумағындағы Қаратау жотасының  орталық бөлігінде,Кентау қаласынан 17 км жерде орналасқан мемлекеттік қорық. Онда өсетін сирек кездесетін және эндемик түрлері саны жағынан Қазақстанда  бірінші орында. Қаратау қорығы ……………  жылы құрылған, аумағы 34,3 мың га. Қазақстанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы заң ………..  және ………..  жылдары қабылданды

5 слайд

ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ миға шабуыл әдісі ……………………………… . —  Талас Алатауының  (БатысТянь- Шань) солтүстік-батыс бөлігін және Өгем жотасын алып жатқан Қазақстандағы  тұңғыш қорық. ……………………………… . ] - Оңтүстік Қазақстан облысы аумағындағы Қаратау жотасының  орталық бөлігінде,Кентау қаласынан 17 км жерде орналасқан мемлекеттік қорық. Онда өсетін сирек кездесетін және эндемик түрлері саны жағынан Қазақстанда  бірінші орында. Қаратау қорығы ……………  жылы құрылған, аумағы 34,3 мың га. Қазақстанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы заң ………..  және ………..  жылдары қабылданды

Жаңа сабақты түсіндіру Табиғат — адам баласының тіршілік тынысы әрі таусылмас қазынасы. Адам табиғаттың туындысы ретінде біте

#6 слайд
Жаңа сабақты түсіндіру Табиғат — адам баласының тіршілік тынысы әрі таусылмас қазынасы. Адам табиғаттың туындысы ретінде біте қайнасып, өміріне қажетті азық корын алады. Алғашқы адамдар табиғат ресурстарын тұрпайы күйінде пайдаланып келді. Бертін келе, саналы түрде шаруашылықпен айналысып, өсімдіктерді баптап өсіріп, жануарлардың кейбір түрлерін колға үйретті. Қазақстанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы заң  1997  және  2006  жылдары қабылданды. Мұндай Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтар ұйымдастырылу мақсаттарына және табиғат корғау ережелеріне сәйкес бірнеше топқа бөлінеді.

6 слайд

Жаңа сабақты түсіндіру Табиғат — адам баласының тіршілік тынысы әрі таусылмас қазынасы. Адам табиғаттың туындысы ретінде біте қайнасып, өміріне қажетті азық корын алады. Алғашқы адамдар табиғат ресурстарын тұрпайы күйінде пайдаланып келді. Бертін келе, саналы түрде шаруашылықпен айналысып, өсімдіктерді баптап өсіріп, жануарлардың кейбір түрлерін колға үйретті. Қазақстанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы заң  1997  және  2006  жылдары қабылданды. Мұндай Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтар ұйымдастырылу мақсаттарына және табиғат корғау ережелеріне сәйкес бірнеше топқа бөлінеді.

1 2 3 4 65 7 9 8 Сандар сөйлейді

#7 слайд
1 2 3 4 65 7 9 8 Сандар сөйлейді

7 слайд

1 2 3 4 65 7 9 8 Сандар сөйлейді

ТОПТАСТЫРУ ӘДІСІ Қазақстан Республикасындағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар Табиғи аумақтарда қорғауға алынған өсімдікте

#8 слайд
ТОПТАСТЫРУ ӘДІСІ Қазақстан Республикасындағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар Табиғи аумақтарда қорғауға алынған өсімдіктер Табиғи аумақтарда қорғауға алынған жануарлар

8 слайд

ТОПТАСТЫРУ ӘДІСІ Қазақстан Республикасындағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар Табиғи аумақтарда қорғауға алынған өсімдіктер Табиғи аумақтарда қорғауға алынған жануарлар

СҰРАҚТАРДЫ ҚАҒЫП АЛ

#9 слайд
СҰРАҚТАРДЫ ҚАҒЫП АЛ

9 слайд

СҰРАҚТАРДЫ ҚАҒЫП АЛ

Сергіту сәті

#10 слайд
Сергіту сәті

10 слайд

Сергіту сәті

Сабақты бекіту ТЕСТ ТАПСЫРМАЛАРЫ

#11 слайд
Сабақты бекіту ТЕСТ ТАПСЫРМАЛАРЫ

11 слайд

Сабақты бекіту ТЕСТ ТАПСЫРМАЛАРЫ

БАҒАЛАУ Әр тапсырмаға жауап берген білім алушы смайликтер арқылы,жоғары балмен бағаланады.

#12 слайд
БАҒАЛАУ Әр тапсырмаға жауап берген білім алушы смайликтер арқылы,жоғары балмен бағаланады.

12 слайд

БАҒАЛАУ Әр тапсырмаға жауап берген білім алушы смайликтер арқылы,жоғары балмен бағаланады.

Файл форматы:
pptx
20.02.2019
566
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі