Материалдар / презентация " Глобус. Глобустан картаға көшу"

презентация " Глобус. Глобустан картаға көшу"

Материал туралы қысқаша түсінік
тәжірибе алмасу үшін
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
22 Мамыр 2019
1140
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материалдың қысқаша түсінігі
________________ орта мектебі________________ орта мектебі Пәні: ГеографияПәні: География Сынып: 6 АСынып: 6 А Сабақтың тақырыбы

1 слайд
________________ орта мектебі________________ орта мектебі Пәні: ГеографияПәні: География Сынып: 6 АСынып: 6 А Сабақтың тақырыбы: Сабақтың тақырыбы: “ “ Глобус. Глобустан картаға Глобус. Глобустан картаға көшу ”көшу ”

1 слайд

________________ орта мектебі________________ орта мектебі Пәні: ГеографияПәні: География Сынып: 6 АСынып: 6 А Сабақтың тақырыбы: Сабақтың тақырыбы: “ “ Глобус. Глобустан картаға Глобус. Глобустан картаға көшу ”көшу ”

Сабақтың тақырыбыСабақтың тақырыбы : : Глобус. Глобустан Глобус. Глобустан картаға көшу.картаға көшу.

2 слайд
Сабақтың тақырыбыСабақтың тақырыбы : : Глобус. Глобустан Глобус. Глобустан картаға көшу.картаға көшу.

2 слайд

Сабақтың тақырыбыСабақтың тақырыбы : : Глобус. Глобустан Глобус. Глобустан картаға көшу.картаға көшу.

Сабақтың мақсатыСабақтың мақсаты • Білімділігі:Білімділігі: Оқушыларға глобус тарихы, шығу мәліметтері, Оқушыларға глобус

3 слайд
Сабақтың мақсатыСабақтың мақсаты • Білімділігі:Білімділігі: Оқушыларға глобус тарихы, шығу мәліметтері, Оқушыларға глобус тарихы, шығу мәліметтері, глобустың негізгі түрлері, глобус жердің шар тәріздес пішінінің глобустың негізгі түрлері, глобус жердің шар тәріздес пішінінің бұрмалаусыз дәл бейнеленетіндігі жөнінде жан – жақты терең бұрмалаусыз дәл бейнеленетіндігі жөнінде жан – жақты терең білім беру.білім беру. • Дамытушылығы:Дамытушылығы: Карталардағы бұрмалануды бейнеленген Карталардағы бұрмалануды бейнеленген аумақтың көлеміне байланысты және экватордан полюстерге аумақтың көлеміне байланысты және экватордан полюстерге қарай бұрмаланудың болу себебін ажырата білу іскерлігін дамыту.қарай бұрмаланудың болу себебін ажырата білу іскерлігін дамыту. • Тәрбиелілігі:Тәрбиелілігі: Глобус пен карта бойынша жаттығулар жасай білуге Глобус пен карта бойынша жаттығулар жасай білуге үйрету, географиялық білімдерін арттыру.үйрету, географиялық білімдерін арттыру. • Сабақ түрі:Сабақ түрі: Аралас сабақ. Аралас сабақ. • Сабақтың әдісі:Сабақтың әдісі: Сұрақ – жауап, іздендіру, салыстыру.Сұрақ – жауап, іздендіру, салыстыру. • Пән аралық байланыс:Пән аралық байланыс: тарих, математика. тарих, математика. • Сабақтың көрнекілігіСабақтың көрнекілігі :: интерактивті тақта, компьютер, глобус, интерактивті тақта, компьютер, глобус, физикалық картасы, материктер картасы, географиялық атлас.физикалық картасы, материктер картасы, географиялық атлас.

3 слайд

Сабақтың мақсатыСабақтың мақсаты • Білімділігі:Білімділігі: Оқушыларға глобус тарихы, шығу мәліметтері, Оқушыларға глобус тарихы, шығу мәліметтері, глобустың негізгі түрлері, глобус жердің шар тәріздес пішінінің глобустың негізгі түрлері, глобус жердің шар тәріздес пішінінің бұрмалаусыз дәл бейнеленетіндігі жөнінде жан – жақты терең бұрмалаусыз дәл бейнеленетіндігі жөнінде жан – жақты терең білім беру.білім беру. • Дамытушылығы:Дамытушылығы: Карталардағы бұрмалануды бейнеленген Карталардағы бұрмалануды бейнеленген аумақтың көлеміне байланысты және экватордан полюстерге аумақтың көлеміне байланысты және экватордан полюстерге қарай бұрмаланудың болу себебін ажырата білу іскерлігін дамыту.қарай бұрмаланудың болу себебін ажырата білу іскерлігін дамыту. • Тәрбиелілігі:Тәрбиелілігі: Глобус пен карта бойынша жаттығулар жасай білуге Глобус пен карта бойынша жаттығулар жасай білуге үйрету, географиялық білімдерін арттыру.үйрету, географиялық білімдерін арттыру. • Сабақ түрі:Сабақ түрі: Аралас сабақ. Аралас сабақ. • Сабақтың әдісі:Сабақтың әдісі: Сұрақ – жауап, іздендіру, салыстыру.Сұрақ – жауап, іздендіру, салыстыру. • Пән аралық байланыс:Пән аралық байланыс: тарих, математика. тарих, математика. • Сабақтың көрнекілігіСабақтың көрнекілігі :: интерактивті тақта, компьютер, глобус, интерактивті тақта, компьютер, глобус, физикалық картасы, материктер картасы, географиялық атлас.физикалық картасы, материктер картасы, географиялық атлас.

Сабақтың барысы:Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру І. Ұйымдастыру оқушыларды түгелдеу, сабаққа қажетті құрал-жабдықтарын тек

4 слайд
Сабақтың барысы:Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру І. Ұйымдастыру оқушыларды түгелдеу, сабаққа қажетті құрал-жабдықтарын тексеру.оқушыларды түгелдеу, сабаққа қажетті құрал-жабдықтарын тексеру. ІІІІ . . Үй тапсырмасын сұрау.Үй тапсырмасын сұрау. Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі?Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі? Планшет қалай бағдарланады ?Планшет қалай бағдарланады ? Жер планға түсіру әдістері қандай ?Жер планға түсіру әдістері қандай ? ІІІ. Жаңа – сабақты оқып – үйрену жоспары.ІІІ. Жаңа – сабақты оқып – үйрену жоспары. Глобустың шығу тарихы.Глобустың шығу тарихы. Глобус – жердің нақты үлгісі.Глобус – жердің нақты үлгісі. Глобус түрлері.Глобус түрлері. Глобустағы меридиандар мен параллельдер.Глобустағы меридиандар мен параллельдер. Географиялық координаттар.Географиялық координаттар. Глобустан қашықтықтарды өлшеу.Глобустан қашықтықтарды өлшеу. Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі.Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі. IVIV . Ойын, тапсырмалар . Ойын, тапсырмалар V.V. Сабақты қорытындылау, бекітуСабақты қорытындылау, бекіту Географиялық диктантГеографиялық диктант VIVI . Үйге тапсырма. Үйге тапсырма

4 слайд

Сабақтың барысы:Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру І. Ұйымдастыру оқушыларды түгелдеу, сабаққа қажетті құрал-жабдықтарын тексеру.оқушыларды түгелдеу, сабаққа қажетті құрал-жабдықтарын тексеру. ІІІІ . . Үй тапсырмасын сұрау.Үй тапсырмасын сұрау. Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі?Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі? Планшет қалай бағдарланады ?Планшет қалай бағдарланады ? Жер планға түсіру әдістері қандай ?Жер планға түсіру әдістері қандай ? ІІІ. Жаңа – сабақты оқып – үйрену жоспары.ІІІ. Жаңа – сабақты оқып – үйрену жоспары. Глобустың шығу тарихы.Глобустың шығу тарихы. Глобус – жердің нақты үлгісі.Глобус – жердің нақты үлгісі. Глобус түрлері.Глобус түрлері. Глобустағы меридиандар мен параллельдер.Глобустағы меридиандар мен параллельдер. Географиялық координаттар.Географиялық координаттар. Глобустан қашықтықтарды өлшеу.Глобустан қашықтықтарды өлшеу. Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі.Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі. IVIV . Ойын, тапсырмалар . Ойын, тапсырмалар V.V. Сабақты қорытындылау, бекітуСабақты қорытындылау, бекіту Географиялық диктантГеографиялық диктант VIVI . Үйге тапсырма. Үйге тапсырма

Үй тапсырмасын сұрауҮй тапсырмасын сұрау  Жер бетін планға түсіру үшін қандай Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұм

5 слайд
Үй тапсырмасын сұрауҮй тапсырмасын сұрау  Жер бетін планға түсіру үшін қандай Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі ?дайындық жұмыстары жүргізіледі ?  Планшет қалай бағдарланады ?Планшет қалай бағдарланады ?  Жерді планға түсіру әдістері қандай ? Жерді планға түсіру әдістері қандай ?

5 слайд

Үй тапсырмасын сұрауҮй тапсырмасын сұрау  Жер бетін планға түсіру үшін қандай Жер бетін планға түсіру үшін қандай дайындық жұмыстары жүргізіледі ?дайындық жұмыстары жүргізіледі ?  Планшет қалай бағдарланады ?Планшет қалай бағдарланады ?  Жерді планға түсіру әдістері қандай ? Жерді планға түсіру әдістері қандай ?

Жаңа сабақты оқып-үйрену жоспары Глобустың шығу тарихы. Глобус – жердің нақты үлгісі. Глобус түрлері. Глобустағы меридиандар ме

6 слайд
Жаңа сабақты оқып-үйрену жоспары Глобустың шығу тарихы. Глобус – жердің нақты үлгісі. Глобус түрлері. Глобустағы меридиандар мен параллельдер. Географиялық координаттар. Глобустан қашықтықтарды өлшеу. Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі.

6 слайд

Жаңа сабақты оқып-үйрену жоспары Глобустың шығу тарихы. Глобус – жердің нақты үлгісі. Глобус түрлері. Глобустағы меридиандар мен параллельдер. Географиялық координаттар. Глобустан қашықтықтарды өлшеу. Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігі.

Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға қойылатын сұрақтар:қойылатын сұрақтар: (жер ту

7 слайд
Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға қойылатын сұрақтар:қойылатын сұрақтар: (жер туралы мәліметтерді сұрау) (жер туралы мәліметтерді сұрау)  Жер шеңберінің диаметрі қанша?Жер шеңберінің диаметрі қанша? (6371 км)(6371 км)  Жер шеңберінің ұзындығы қанша? Жер шеңберінің ұзындығы қанша? (40 000 км)(40 000 км)  Жердің полярлық радиусы Жердің полярлық радиусы экваторлық радиустан қанша км. экваторлық радиустан қанша км. кем? (21 км). кем? (21 км).  Полярлық радиус (6357 км).Полярлық радиус (6357 км).

7 слайд

Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға Жаңа сабақты бастамас бұрын оқушыларға қойылатын сұрақтар:қойылатын сұрақтар: (жер туралы мәліметтерді сұрау) (жер туралы мәліметтерді сұрау)  Жер шеңберінің диаметрі қанша?Жер шеңберінің диаметрі қанша? (6371 км)(6371 км)  Жер шеңберінің ұзындығы қанша? Жер шеңберінің ұзындығы қанша? (40 000 км)(40 000 км)  Жердің полярлық радиусы Жердің полярлық радиусы экваторлық радиустан қанша км. экваторлық радиустан қанша км. кем? (21 км). кем? (21 км).  Полярлық радиус (6357 км).Полярлық радиус (6357 км).

Глобустың шығу тарихыГлобустың шығу тарихы

8 слайд
Глобустың шығу тарихыГлобустың шығу тарихы

8 слайд

Глобустың шығу тарихыГлобустың шығу тарихы

Географиялық координата Географиялық координата жүйесін тапқан кім ?жүйесін тапқан кім ?

9 слайд
Географиялық координата Географиялық координата жүйесін тапқан кім ?жүйесін тапқан кім ?

9 слайд

Географиялық координата Географиялық координата жүйесін тапқан кім ?жүйесін тапқан кім ?

Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген болжамды тұ

10 слайд
Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген болжамды тұңғыш рет жүзеге асыруға әрекет жасаған теңіз болжамды тұңғыш рет жүзеге асыруға әрекет жасаған теңіз саяхатшысы кім ? саяхатшысы кім ?

10 слайд

Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген Батысқа қарай жүзу арқылы Үндістанға жетуге болады деген болжамды тұңғыш рет жүзеге асыруға әрекет жасаған теңіз болжамды тұңғыш рет жүзеге асыруға әрекет жасаған теңіз саяхатшысы кім ? саяхатшысы кім ?

Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген кім ?кім ?

11 слайд
Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген кім ?кім ?

11 слайд

Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген Жердің шар тәрізділігін тұңғыш іс жүзінде дәлелдеген кім ?кім ?

Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы кім ?кім ?

12 слайд
Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы кім ?кім ?

12 слайд

Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы Екінші рет жерді айналып шыққан теңіз саяхатшысы кім ?кім ?

Алғаш глобусты жасаған кім ?Алғаш глобусты жасаған кім ?

13 слайд
Алғаш глобусты жасаған кім ?Алғаш глобусты жасаған кім ?

13 слайд

Алғаш глобусты жасаған кім ?Алғаш глобусты жасаған кім ?

Алып глобус “ Мыс белбеу”

14 слайд
Алып глобус “ Мыс белбеу”

14 слайд

Алып глобус “ Мыс белбеу”

Глобус тГлобус т үрлеріүрлері

15 слайд
Глобус тГлобус т үрлеріүрлері

15 слайд

Глобус тГлобус т үрлеріүрлері

ГлобустаГлобуста ғы меридиандар мен ғы меридиандар мен параллельдерпараллельдер

16 слайд
ГлобустаГлобуста ғы меридиандар мен ғы меридиандар мен параллельдерпараллельдер

16 слайд

ГлобустаГлобуста ғы меридиандар мен ғы меридиандар мен параллельдерпараллельдер

ГлобустаГлобуста ғы ғы меридиандармеридиандар мен мен параллельдерпараллельдер

17 слайд
ГлобустаГлобуста ғы ғы меридиандармеридиандар мен мен параллельдерпараллельдер

17 слайд

ГлобустаГлобуста ғы ғы меридиандармеридиандар мен мен параллельдерпараллельдер

Географиялық Географиялық координаталаркоординаталар

18 слайд
Географиялық Географиялық координаталаркоординаталар

18 слайд

Географиялық Географиялық координаталаркоординаталар

Жюль Верннің Жюль Верннің ““ Капитан Гранттың Капитан Гранттың балаларыбалалары ””

19 слайд
Жюль Верннің Жюль Верннің ““ Капитан Гранттың Капитан Гранттың балаларыбалалары ””

19 слайд

Жюль Верннің Жюль Верннің ““ Капитан Гранттың Капитан Гранттың балаларыбалалары ””

Глобустан қашықтықты Глобустан қашықтықты өлшеуөлшеу • 1: 30 000 0001: 30 000 000 • 1 см – 300 км1 см – 300 км • 5 см х 300

20 слайд
Глобустан қашықтықты Глобустан қашықтықты өлшеуөлшеу • 1: 30 000 0001: 30 000 000 • 1 см – 300 км1 см – 300 км • 5 см х 300 км 5 см х 300 км == 1500 км 1500 км

20 слайд

Глобустан қашықтықты Глобустан қашықтықты өлшеуөлшеу • 1: 30 000 0001: 30 000 000 • 1 см – 300 км1 см – 300 км • 5 см х 300 км 5 см х 300 км == 1500 км 1500 км

Жер бетін қағазға жазып бейнелеу Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігіәдістерінің көп түрлілігі

21 слайд
Жер бетін қағазға жазып бейнелеу Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігіәдістерінің көп түрлілігі

21 слайд

Жер бетін қағазға жазып бейнелеу Жер бетін қағазға жазып бейнелеу әдістерінің көп түрлілігіәдістерінің көп түрлілігі

ОО йынйын “ Шартты белгілерді табу ” “ Шартты белгілерді табу ”

22 слайд
ОО йынйын “ Шартты белгілерді табу ” “ Шартты белгілерді табу ”

22 слайд

ОО йынйын “ Шартты белгілерді табу ” “ Шартты белгілерді табу ”

Координатаны табу Координатаны табу қалақала ЕндігіЕндігі бойлығыбойлығы АлматыАлматы КанберраКанберра АстанаАстана Нью- Йор

23 слайд
Координатаны табу Координатаны табу қалақала ЕндігіЕндігі бойлығыбойлығы АлматыАлматы КанберраКанберра АстанаАстана Нью- ЙоркНью- Йорк Географиялық Географиялық объектілердің объектілердің координаталарыкоординаталары ГеографиялыГеографиялы қ қ объектілердің объектілердің атыаты 6 6 °° ш.б- 48 ш.б- 48 °° с.ес.е 73 73 °° ш.б- 49 ш.б- 49 °° с.ес.е 72 72 °° б.б- 32 б.б- 32 °° о.ео.е 60 60 °° б.б- 66 б.б- 66 °° о.ео.е

23 слайд

Координатаны табу Координатаны табу қалақала ЕндігіЕндігі бойлығыбойлығы АлматыАлматы КанберраКанберра АстанаАстана Нью- ЙоркНью- Йорк Географиялық Географиялық объектілердің объектілердің координаталарыкоординаталары ГеографиялыГеографиялы қ қ объектілердің объектілердің атыаты 6 6 °° ш.б- 48 ш.б- 48 °° с.ес.е 73 73 °° ш.б- 49 ш.б- 49 °° с.ес.е 72 72 °° б.б- 32 б.б- 32 °° о.ео.е 60 60 °° б.б- 66 б.б- 66 °° о.ео.е

Географиялық диктантГеографиялық диктант 1.1. .............. – .............. – Жердің нақты үлгісіЖердің нақты үлгісі 22 .

24 слайд
Географиялық диктантГеографиялық диктант 1.1. .............. – .............. – Жердің нақты үлгісіЖердің нақты үлгісі 22 ....................... деп солтүстік пен оңтүстік полюстерді бастыра жүргізетін ....................... деп солтүстік пен оңтүстік полюстерді бастыра жүргізетін шеңберлер.шеңберлер. 33 .................... - меридиандарға кесе көлденең жүргізілген шеңберлер..................... - меридиандарға кесе көлденең жүргізілген шеңберлер. 4.4. Экватор және меридианның 1 Экватор және меридианның 1 °° доғасының ұзындығы шамамен ............. доғасының ұзындығы шамамен ............. шақырым.шақырым. 5.5. Географиялық координаталар .................... пен .......................... тұрады.Географиялық координаталар .................... пен .......................... тұрады. 6.6. ................... деп нүктенің экватордан градус есебімен алынған қашықтығын ................... деп нүктенің экватордан градус есебімен алынған қашықтығын айтады.айтады. 7 ..................... – деп жер бетіндегі нүктенің бастапқы мериданынан градус7 ..................... – деп жер бетіндегі нүктенің бастапқы мериданынан градус есебімен алынған қашықтығын айтады.есебімен алынған қашықтығын айтады. 88 Экватордан солтүстік полюске дейін ................................., оңтүстік Экватордан солтүстік полюске дейін ................................., оңтүстік полюске дейін ............................................... деп аталады.полюске дейін ............................................... деп аталады.

24 слайд

Географиялық диктантГеографиялық диктант 1.1. .............. – .............. – Жердің нақты үлгісіЖердің нақты үлгісі 22 ....................... деп солтүстік пен оңтүстік полюстерді бастыра жүргізетін ....................... деп солтүстік пен оңтүстік полюстерді бастыра жүргізетін шеңберлер.шеңберлер. 33 .................... - меридиандарға кесе көлденең жүргізілген шеңберлер..................... - меридиандарға кесе көлденең жүргізілген шеңберлер. 4.4. Экватор және меридианның 1 Экватор және меридианның 1 °° доғасының ұзындығы шамамен ............. доғасының ұзындығы шамамен ............. шақырым.шақырым. 5.5. Географиялық координаталар .................... пен .......................... тұрады.Географиялық координаталар .................... пен .......................... тұрады. 6.6. ................... деп нүктенің экватордан градус есебімен алынған қашықтығын ................... деп нүктенің экватордан градус есебімен алынған қашықтығын айтады.айтады. 7 ..................... – деп жер бетіндегі нүктенің бастапқы мериданынан градус7 ..................... – деп жер бетіндегі нүктенің бастапқы мериданынан градус есебімен алынған қашықтығын айтады.есебімен алынған қашықтығын айтады. 88 Экватордан солтүстік полюске дейін ................................., оңтүстік Экватордан солтүстік полюске дейін ................................., оңтүстік полюске дейін ............................................... деп аталады.полюске дейін ............................................... деп аталады.

Б а ғ а л а у п а р а ғ ыБ а ғ а л а у п а р а ғ ы №№ Оқушылардың аты-жөніОқушылардың аты-жөні БағасыБағасы 11 Әбухан Ай

25 слайд
Б а ғ а л а у п а р а ғ ыБ а ғ а л а у п а р а ғ ы №№ Оқушылардың аты-жөніОқушылардың аты-жөні БағасыБағасы 11 Әбухан Айша-бибіӘбухан Айша-бибі 22 Базарбек МейрамханБазарбек Мейрамхан 33 Дүйсенов АбылайханДүйсенов Абылайхан 44 Есен ҒалымжанЕсен Ғалымжан 55 Қазбек Нұрдәулет Қазбек Нұрдәулет 66 Қайсаров Азамат Қайсаров Азамат 77 Қартаңбай Айбек Қартаңбай Айбек 88 Қасымбек Жәудір Қасымбек Жәудір 99 Таңсықбаева АрайлымТаңсықбаева Арайлым 1010 Тәжібаева Ұлмекен Тәжібаева Ұлмекен 1111 Толыбаева ЛәззатТолыбаева Ләззат 1212 Тұрдалы Нұрзила Тұрдалы Нұрзила 1313 Мамырова Сана Мамырова Сана 1414 Мамытов Бақдәулет Мамытов Бақдәулет 1515 Сағындықов Айбек Сағындықов Айбек 1616 Сабыр Гүлайым Сабыр Гүлайым 1717 Сапар Батырбек Сапар Батырбек 1818 Ізмахан Азамат Ізмахан Азамат 1919 Умарова Азиза Умарова Азиза 2020 Пернебаев БақдәулетПернебаев Бақдәулет

25 слайд

Б а ғ а л а у п а р а ғ ыБ а ғ а л а у п а р а ғ ы №№ Оқушылардың аты-жөніОқушылардың аты-жөні БағасыБағасы 11 Әбухан Айша-бибіӘбухан Айша-бибі 22 Базарбек МейрамханБазарбек Мейрамхан 33 Дүйсенов АбылайханДүйсенов Абылайхан 44 Есен ҒалымжанЕсен Ғалымжан 55 Қазбек Нұрдәулет Қазбек Нұрдәулет 66 Қайсаров Азамат Қайсаров Азамат 77 Қартаңбай Айбек Қартаңбай Айбек 88 Қасымбек Жәудір Қасымбек Жәудір 99 Таңсықбаева АрайлымТаңсықбаева Арайлым 1010 Тәжібаева Ұлмекен Тәжібаева Ұлмекен 1111 Толыбаева ЛәззатТолыбаева Ләззат 1212 Тұрдалы Нұрзила Тұрдалы Нұрзила 1313 Мамырова Сана Мамырова Сана 1414 Мамытов Бақдәулет Мамытов Бақдәулет 1515 Сағындықов Айбек Сағындықов Айбек 1616 Сабыр Гүлайым Сабыр Гүлайым 1717 Сапар Батырбек Сапар Батырбек 1818 Ізмахан Азамат Ізмахан Азамат 1919 Умарова Азиза Умарова Азиза 2020 Пернебаев БақдәулетПернебаев Бақдәулет

Үйге тапсырмаҮйге тапсырма §§ 11, 12 оқу 11, 12 оқу Глобус тақырыбында Глобус тақырыбында сөзжұмбақ құрастыру.сөзжұмбақ қ

26 слайд
Үйге тапсырмаҮйге тапсырма §§ 11, 12 оқу 11, 12 оқу Глобус тақырыбында Глобус тақырыбында сөзжұмбақ құрастыру.сөзжұмбақ құрастыру.

26 слайд

Үйге тапсырмаҮйге тапсырма §§ 11, 12 оқу 11, 12 оқу Глобус тақырыбында Глобус тақырыбында сөзжұмбақ құрастыру.сөзжұмбақ құрастыру.

Қош сау болыңыздар !Қош сау болыңыздар ! Зейін қойып Зейін қойып тыңдағандарыңызға тыңдағандарыңызға рахмет !рахмет !

27 слайд
Қош сау болыңыздар !Қош сау болыңыздар ! Зейін қойып Зейін қойып тыңдағандарыңызға тыңдағандарыңызға рахмет !рахмет !

27 слайд

Қош сау болыңыздар !Қош сау болыңыздар ! Зейін қойып Зейін қойып тыңдағандарыңызға тыңдағандарыңызға рахмет !рахмет !

Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ