Презентация. Мектеп алды даярлық сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Білім беру саласы Қатынас
Пән Сауат ашу
Өтпелі тақырып Н дыбысы мен әріпі
Оқу мақсаты Дауысты және дауыссыз дыбыстардың негізгі
ерекшеліктерімен таныстыру.
ҰОҚ мақсаты Н дыбысын таниды, Н дыбысы бар сөздерді атайды.
Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын
суреттер қиындыларын(пазл) құрастырады
Қалыптасатын дағды Үш дыбыстан тұратын сөздерге дыбыстық талдау
жасай алады. Буындарды ажыратады. Жазудың
қарапайым дағдыларын: қарындаш, қалам ұстауды,
сызықтар сызуды, бастырып жазуды меңгереді. Алматы облысы
Панфилов ауданы
Садыр ауылы
«Садыр орта мектебі»КММ
Аты жөні
Нурсагатова Г.ИҰйымдастырылған оқу қызметінің мақсаты
1 слайд
Білім беру саласы Қатынас Пән Сауат ашу Өтпелі тақырып Н дыбысы мен әріпі Оқу мақсаты Дауысты және дауыссыз дыбыстардың негізгі ерекшеліктерімен таныстыру. ҰОҚ мақсаты Н дыбысын таниды, Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын(пазл) құрастырады Қалыптасатын дағды Үш дыбыстан тұратын сөздерге дыбыстық талдау жасай алады. Буындарды ажыратады. Жазудың қарапайым дағдыларын: қарындаш, қалам ұстауды, сызықтар сызуды, бастырып жазуды меңгереді. Алматы облысы Панфилов ауданы Садыр ауылы «Садыр орта мектебі»КММ Аты жөні Нурсагатова Г.ИҰйымдастырылған оқу қызметінің мақсаты
2 слайд
Шаттық шеңбері . Видео көрсетілім. Видео арқылы балалар ширату жаттығуын
орындайды.
Ашық микрафон әдісімен слайдтағы суреттер арқылы тақырыпты ашады.
Ашық сұрақ әдісі . Балалар сұрақтарға жауап береді
Жұптық жұмыс . Балаларды жұптарға біріктіру. Н дыбысынан басталатын суреттер
бойынша бір-біріне сұрақ қойып, жауап береді.
Ойын: Сиқырлы алма . Тақтада ілініп тұрған алма ағашынан алма алады. Артында екі,үш
дыбыстан тұратын сөздер болады. Соны оқып, Н дыбысының орнын табады. Дыбыстық
талдау жасайды.
Топтық жұмыс . Балаларды 3 топқа біріктіру. Н дыбысына келетін суреттерді (пазл)
құрайды.
Галлерея әдісімен презентациялайды.Сабақтың мақсаты: Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға
жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады. Ұйымдастырылған оқу қызметіне тарту тәсілдері
Екі жұлдыз бір тілек әдісімен мадақтайды.
Кері байланыс 4К моделінің креативтік, коммуникативтілік, сыни ойлау
коммандалық жұмыс жасау дағдылары
2 слайд
Шаттық шеңбері . Видео көрсетілім. Видео арқылы балалар ширату жаттығуын орындайды. Ашық микрафон әдісімен слайдтағы суреттер арқылы тақырыпты ашады. Ашық сұрақ әдісі . Балалар сұрақтарға жауап береді Жұптық жұмыс . Балаларды жұптарға біріктіру. Н дыбысынан басталатын суреттер бойынша бір-біріне сұрақ қойып, жауап береді. Ойын: Сиқырлы алма . Тақтада ілініп тұрған алма ағашынан алма алады. Артында екі,үш дыбыстан тұратын сөздер болады. Соны оқып, Н дыбысының орнын табады. Дыбыстық талдау жасайды. Топтық жұмыс . Балаларды 3 топқа біріктіру. Н дыбысына келетін суреттерді (пазл) құрайды. Галлерея әдісімен презентациялайды.Сабақтың мақсаты: Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады. Ұйымдастырылған оқу қызметіне тарту тәсілдері Екі жұлдыз бір тілек әдісімен мадақтайды. Кері байланыс 4К моделінің креативтік, коммуникативтілік, сыни ойлау коммандалық жұмыс жасау дағдылары
3 слайд
Саралау әдістері
Ресурстар арқылы
саралау .Ашық микрафон әдісі.
Слайдтағы суреттерді табу
арқылы тақырыпты ашады.
Ойын: Сиқырлы алма.
Балалар алма ағашында ілініп
тұрған алмалардың артында
жасырынған екі, үш әріптен
тұратын сөзді оқиды. Сөз
арасында келетін Н дыбысын
табады. Дыбыстық талдау
жасайды. Осылайша балада
танымдық қызығушылығы
артады. Және балалардың
қабілеттерін байқауға болады . Диалог/сұрақ
қолдану арқылы
саралау .
Жұптық жұмыс.
Балаларға Н
дыбысынан
басталатын суреттер
таратып беру. Суретке
байланысты бір-біріне
сұрақ қойып ,жауап
береді. Балалардың
қызығушылығы
артып, білім
деңгейінің өсуіне
ықпал етеді .Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап береді. Н
дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады
Топқа біріктіру
арқылы саралау.
Балаларды үш топқа
біріктіру. Топ болып Н
дыбысынан келетін
сурет қиындыларынан
пазл құрастырады.
Балалар бір-бірімен
мейлінше араласады. Сабақтың мақсаты:
3 слайд
Саралау әдістері Ресурстар арқылы саралау .Ашық микрафон әдісі. Слайдтағы суреттерді табу арқылы тақырыпты ашады. Ойын: Сиқырлы алма. Балалар алма ағашында ілініп тұрған алмалардың артында жасырынған екі, үш әріптен тұратын сөзді оқиды. Сөз арасында келетін Н дыбысын табады. Дыбыстық талдау жасайды. Осылайша балада танымдық қызығушылығы артады. Және балалардың қабілеттерін байқауға болады . Диалог/сұрақ қолдану арқылы саралау . Жұптық жұмыс. Балаларға Н дыбысынан басталатын суреттер таратып беру. Суретке байланысты бір-біріне сұрақ қойып ,жауап береді. Балалардың қызығушылығы артып, білім деңгейінің өсуіне ықпал етеді .Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады Топқа біріктіру арқылы саралау. Балаларды үш топқа біріктіру. Топ болып Н дыбысынан келетін сурет қиындыларынан пазл құрастырады. Балалар бір-бірімен мейлінше араласады. Сабақтың мақсаты:
4 слайд
Сабақ мақсаты: Н дыбысын таниды. Н
дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап
береді. Н дыбысынан басталатын суреттер
қиындыларын құрастырады
Бақылау формасы»
№ Аты Н дыбысын таниды. Н
дыбысы бар сөздерді
атайды Сұрақтарға жауап
береді. Н дыбысынан
басталатын суреттер
қиындыларын
құрастырады.
1
2 .. Ашық микрафон әдісі .
Слайдтағы суреттерді табу арқылы
тақырыпты ашады.
Ойын: Сиқырлы алма.
Балалар алма ағашында ілініп
тұрған алмалардың артында
жасырынған екі, үш әріптен
тұратын сөзді оқиды. Дыбыстық
талдау жасайды. Ашық микрафон әдісі .
Слайдтағы суреттерді табу арқылы
тақырыпты ашады.
Ойын: Сиқырлы алма.
Балалар алма ағашында ілініп
тұрған алмалардың артында
жасырынған екі, үш әріптен
тұратын сөзді оқиды. Сөз арасында
келетін Н дыбысын
табады.Дыбыстық талдау жасайды Балаларды үш
топқа біріктіру.
Топ болып Н
дыбысынан
келетін сурет
қиындыларынан
пазл құрастыру пЖұптық жұмыс.
Балаларға Н дыбысынан
басталатын суреттер
таратып беру. Суретке
байланысты бір-біріне
сұрақ қойып ,жауап
береді.
4 слайд
Сабақ мақсаты: Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды. Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады Бақылау формасы» № Аты Н дыбысын таниды. Н дыбысы бар сөздерді атайды Сұрақтарға жауап береді. Н дыбысынан басталатын суреттер қиындыларын құрастырады. 1 2 .. Ашық микрафон әдісі . Слайдтағы суреттерді табу арқылы тақырыпты ашады. Ойын: Сиқырлы алма. Балалар алма ағашында ілініп тұрған алмалардың артында жасырынған екі, үш әріптен тұратын сөзді оқиды. Дыбыстық талдау жасайды. Ашық микрафон әдісі . Слайдтағы суреттерді табу арқылы тақырыпты ашады. Ойын: Сиқырлы алма. Балалар алма ағашында ілініп тұрған алмалардың артында жасырынған екі, үш әріптен тұратын сөзді оқиды. Сөз арасында келетін Н дыбысын табады.Дыбыстық талдау жасайды Балаларды үш топқа біріктіру. Топ болып Н дыбысынан келетін сурет қиындыларынан пазл құрастыру пЖұптық жұмыс. Балаларға Н дыбысынан басталатын суреттер таратып беру. Суретке байланысты бір-біріне сұрақ қойып ,жауап береді.
5 слайд
Не қиын болды?Үйрендім: Болашаққа
жоспарым:
Смарт мақсатты
құруда,Саралау әдістерін
қолдану кезінде қиындықтар
болды. Және әдіс-тәсілдерді
пайдалануда көп шатастым.
Тренердің және
әріптестерімнің берген кері
байланыстары арқылы
үйрендім.Курс барысында 4К моделі
дегеніміз не екенін, смарт
мақсат құруды үйрендім.
ҰОҚ дұрыс
ұйымдастырсақ сыныптағы
балалардың барлығын
қамти алады екенбіз. Түрлі
дамыту ойындары арқылы
балалардың белсенділігін,
шығармашылығын
арттыруға болады екен. Алдағы уақытта жаңа
тәсілдерді қолдана
отырып, өз жоспарыма
балалардың барлығы
қамтылатын ойын
түрлерін алып, міндетті
түрде 4к моделімен
смарт мақсат құрып,
тәжірибеме
пайдаланамын.
.Ұйымдастырылған оқу қызметін
жоспарлау бойынша қорытындылар
5 слайд
Не қиын болды?Үйрендім: Болашаққа жоспарым: Смарт мақсатты құруда,Саралау әдістерін қолдану кезінде қиындықтар болды. Және әдіс-тәсілдерді пайдалануда көп шатастым. Тренердің және әріптестерімнің берген кері байланыстары арқылы үйрендім.Курс барысында 4К моделі дегеніміз не екенін, смарт мақсат құруды үйрендім. ҰОҚ дұрыс ұйымдастырсақ сыныптағы балалардың барлығын қамти алады екенбіз. Түрлі дамыту ойындары арқылы балалардың белсенділігін, шығармашылығын арттыруға болады екен. Алдағы уақытта жаңа тәсілдерді қолдана отырып, өз жоспарыма балалардың барлығы қамтылатын ойын түрлерін алып, міндетті түрде 4к моделімен смарт мақсат құрып, тәжірибеме пайдаланамын. .Ұйымдастырылған оқу қызметін жоспарлау бойынша қорытындылар