Қазақтың бас ақыны. Әдебиеттік оқу
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Алматы қаласы Әуезов ауданы
№ 133 жалпы білім беретін мектеп
Бастауыш сынып мұғалімі
Бекбергенова Толғанай Манасбаевна
1 слайд
Алматы қаласы Әуезов ауданы № 133 жалпы білім беретін мектеп Бастауыш сынып мұғалімі Бекбергенова Толғанай Манасбаевна
2 слайд
Сынып:3
Сабақтың тақырыбы:
Қазақтың бас ақыны Әдебиеттік оқу
2 слайд
Сынып:3 Сабақтың тақырыбы: Қазақтың бас ақыны Әдебиеттік оқу
3 слайд
• 3.2.2.1
Шыға
рма
мазмұ
ны
бойын
ша
қолдан
уға
(практ
икалы
қ)бағ а
лауға
жә не
шы ғар
м а ш ы
лы қ қа
нег ізде
лген
сұрақ т
ар қою
және
жауап
беруОсы сабақ сабақ
арқылы қол
жеткізетін оқу
мақсаты
• 2
.
Т
ы
ң
д
а
л
ы
м
ж
ә
н
е
о
қ
ы
л
ы
м
Бөлім
• 2.2
Ш
ығ
ар
ма
ма
зм
ұн
ы
бо
й
ы
н
ша
сұ
ра
қ
қо
ю
жә
не
жа
уа
п
бе
ру
Бөлімше
• А
т
а
қ
т
ы
т
ұ
л
ғ
а
л
а
р
Ортақ
тақырыбы
3 слайд
• 3.2.2.1 Шыға рма мазмұ ны бойын ша қолдан уға (практ икалы қ)бағ а лауға жә не шы ғар м а ш ы лы қ қа нег ізде лген сұрақ т ар қою және жауап беруОсы сабақ сабақ арқылы қол жеткізетін оқу мақсаты • 2 . Т ы ң д а л ы м ж ә н е о қ ы л ы м Бөлім • 2.2 Ш ығ ар ма ма зм ұн ы бо й ы н ша сұ ра қ қо ю жә не жа уа п бе ру Бөлімше • А т а қ т ы т ұ л ғ а л а р Ортақ тақырыбы
4 слайд
Бағалау критерийлері• Шығарман
ы түсініп
оқиды,
жаңа
мәліметтер
ді сұрақ
қою
арқылы
талқылайд
ы, жауап
береді.
• Абай
туралы
мағлұматт
ы есте
сақта йды.
• Автор лар
жа йлы
біл етін
м а ғл ұ м атт а
ры н
айт ады .
Барлық
оқушылар
• Мәті
нің
мазм
ұны
бойы
нша
сұра
қтар
құра
стыр
ады.
• Суре
т
бойы
нша
шығ
арма
шыл
ыққа
негіз
делге
н
диал
ог
құра
йды
Көптеген
оқушылар
• Шығ
арма
шыл
ық
тапс
ырма
лар
арқы
лы
қорт
ынды
жаса
п
дәлел
дейді
Кейбір
оқушылар
4 слайд
Бағалау критерийлері• Шығарман ы түсініп оқиды, жаңа мәліметтер ді сұрақ қою арқылы талқылайд ы, жауап береді. • Абай туралы мағлұматт ы есте сақта йды. • Автор лар жа йлы біл етін м а ғл ұ м атт а ры н айт ады . Барлық оқушылар • Мәті нің мазм ұны бойы нша сұра қтар құра стыр ады. • Суре т бойы нша шығ арма шыл ыққа негіз делге н диал ог құра йды Көптеген оқушылар • Шығ арма шыл ық тапс ырма лар арқы лы қорт ынды жаса п дәлел дейді Кейбір оқушылар
5 слайд
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
“ Ой
түрткі ” «Бинго»
әдісімен
топқа
бөлу “ Сұрақ
жауапқа
құрылған
хат” әдісі “ Ақындар
мен
жазушылар
”
“ Бұл кім?”
әдісі
Тапсырма
дәптермен
жұмыс Топтық
жұмыс
“философия
әдісі”
5 слайд
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет “ Ой түрткі ” «Бинго» әдісімен топқа бөлу “ Сұрақ жауапқа құрылған хат” әдісі “ Ақындар мен жазушылар ” “ Бұл кім?” әдісі Тапсырма дәптермен жұмыс Топтық жұмыс “философия әдісі”
6 слайд
Критерий
Дескриптор
Мәтін мазмұны бойынша
ашық және жабық
сұрақтар қолданады Тапсырманы оқиды
айтады .Сұрақтар
талқылайды .
Шығарманы түсініп
оқиды жаңа
мәліметтерді сұрақ қою
арқылы талқылайды . Мәтінді тізбектеп
дауыстап іштей
оқиды.Мәтін мазмұнын
айтады.•
: .
Автор жайлы білетін
мағұлматтарын
айтады.Сызбаны
пайдаланып автор
жайлы мәліметтерді
ұсынады әңгімелейді . Автор жайында өз білетінін
айтады.Өмірімен
шығармашылығын айтады .
Сурет бойынша
шығармашылыққа
негізделген диалог
құрайды. Шағын әнгімені сауатты
жазады айтады . ҚБ
Сиқырлы шар
От шашу
Жүректен
жүрекке
Мадақтау
6 слайд
Критерий Дескриптор Мәтін мазмұны бойынша ашық және жабық сұрақтар қолданады Тапсырманы оқиды айтады .Сұрақтар талқылайды . Шығарманы түсініп оқиды жаңа мәліметтерді сұрақ қою арқылы талқылайды . Мәтінді тізбектеп дауыстап іштей оқиды.Мәтін мазмұнын айтады.• : . Автор жайлы білетін мағұлматтарын айтады.Сызбаны пайдаланып автор жайлы мәліметтерді ұсынады әңгімелейді . Автор жайында өз білетінін айтады.Өмірімен шығармашылығын айтады . Сурет бойынша шығармашылыққа негізделген диалог құрайды. Шағын әнгімені сауатты жазады айтады . ҚБ Сиқырлы шар От шашу Жүректен жүрекке Мадақтау
7 слайд
Рефлексия
Кері байланыс
7 слайд
Рефлексия Кері байланыс
8 слайд
Саралау: Сабақ барысында саралау жұмыстары жүргізіліп
отырамын. Мыс: тапсырма, дереккөз,бағалау, жіктеу т.б.
- Тапсырмаларды орындау барысында көмек қажет ететін
әрбір оқушылыарға жеке барып қолдау көрсетіп, қосымша
уақыт беремін.
- Топтық жұмыс барысында барлық оқушылар берілген
тапсырманы,бірлесіп қорғайды орындайды,оқушыны
тапсырманы орындауға қатысады толықтырады.
Оқушылардың қызығушылықтарын арттырады.Қолданған
әдістерім:
ой түрткі,бинго ,сұрақ-жауап,ақындар жазушылар,
бұл кім, философия .
8 слайд
Саралау: Сабақ барысында саралау жұмыстары жүргізіліп отырамын. Мыс: тапсырма, дереккөз,бағалау, жіктеу т.б. - Тапсырмаларды орындау барысында көмек қажет ететін әрбір оқушылыарға жеке барып қолдау көрсетіп, қосымша уақыт беремін. - Топтық жұмыс барысында барлық оқушылар берілген тапсырманы,бірлесіп қорғайды орындайды,оқушыны тапсырманы орындауға қатысады толықтырады. Оқушылардың қызығушылықтарын арттырады.Қолданған әдістерім: ой түрткі,бинго ,сұрақ-жауап,ақындар жазушылар, бұл кім, философия .
9 слайд
Ықшам сабақтың сабақты
жоспарлауға ықпалыКурсқа дейін
Мен курсқа дейін жа ңа бағдарлама
бойынша ҚМЖ, ОМ Ж жоспарлары
туралы түсінігім
болды.Қалыптастыр ушы бағалау
әдістерін білдім.
Курс барысында
білгенім:
Кері байланыстың ти імді әдістерін
жүзеге асыруды. Тақ ырыпқа сәйкес
ресурстарды тиімді п айдалануды. Оқу
мақсатын зерделеуді үйрендім
Курстан соң
Курс барысында үйр енгенімді оқу
үрдісінде пайдаланам ын және
жетістіктерге жетуге ұмтыламын .
9 слайд
Ықшам сабақтың сабақты жоспарлауға ықпалыКурсқа дейін Мен курсқа дейін жа ңа бағдарлама бойынша ҚМЖ, ОМ Ж жоспарлары туралы түсінігім болды.Қалыптастыр ушы бағалау әдістерін білдім. Курс барысында білгенім: Кері байланыстың ти імді әдістерін жүзеге асыруды. Тақ ырыпқа сәйкес ресурстарды тиімді п айдалануды. Оқу мақсатын зерделеуді үйрендім Курстан соң Курс барысында үйр енгенімді оқу үрдісінде пайдаланам ын және жетістіктерге жетуге ұмтыламын .