ҚМЖ 7 всынып толық жыл




1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
7 сынып
«Ойын техникасын жетілдіру»
1 слайд
Сабақтың тақырыбы: 7 сынып «Ойын техникасын жетілдіру»

2 слайд
Сабақтың мақсаты
7.1.1.1. Кең ауқымдағы арнайы
спорттық қимыл-қозғалыс
әрекеттерінің дәлдігін, бақылауды
және икемділікті дамытуға
арналған қимыл-қозғалыс
дағдыларын жетілдіру
2 слайд
Сабақтың мақсаты 7.1.1.1. Кең ауқымдағы арнайы спорттық қимыл-қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін, бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын жетілдіру

3 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: «Тұрғын және үй» ойыны
3 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: «Тұрғын және үй» ойыны

4 слайд
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа
сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау
сұрақтарын ұжымдық талқылау үшін қолданамын.
Саптағы жаттығулар:
Оңға,солға,айналып бұрылу.
Секіріп бұрылу.
Жүру:
Аяқтың ұшымен, өкшемен,
Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен.
Отырып, жартылай отырып жүру.
Назар аудару жаттығулар:
- жүріс
- жүгіріс
4 слайд
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау үшін қолданамын. Саптағы жаттығулар: Оңға,солға,айналып бұрылу. Секіріп бұрылу. Жүру: Аяқтың ұшымен, өкшемен, Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен. Отырып, жартылай отырып жүру. Назар аудару жаттығулар: - жүріс - жүгіріс

5 слайд
Допты жоғарыдан беру ойыншының
тұрысын көрсетеді.Екі оқушы жақын
арақашықтықта бір-біріне қарама –қарсы
тұрып, допты жоғарыданберу әдісі,
қимылы арқылы екі қолмен бір-біріне
допты береді.
5 слайд
Допты жоғарыдан беру ойыншының тұрысын көрсетеді.Екі оқушы жақын арақашықтықта бір-біріне қарама –қарсы тұрып, допты жоғарыданберу әдісі, қимылы арқылы екі қолмен бір-біріне допты береді.

6 слайд
6 слайд

7 слайд
Топтық жұмыс.«Ойлан, топтас, бөліс» әдісі.
Мақсаты: Дене тәрбиесін жүзеге асыру – денсаулықты
нығайту, білім беру, дамыту, тәрбиелеу міндеттерін шешуге
арналған. Жеке тұлғаның денсаулық деңгейін арттыру,
табиғи күш-қуатын нығайту, дене мүшелерін гигиеналық
негіздері мен дене- қозғалыс қабілеті мүмкіндіктеріне сай,
өз бетінше қимыл-қозғалыс жаттығуларын орындап, өзін-
өзі үнемі дамытып, көңілді де сергек жүруге баулиды.
https://www.youtube.com/watch?v=z3Hvt8l2YSU
7 слайд
Топтық жұмыс.«Ойлан, топтас, бөліс» әдісі. Мақсаты: Дене тәрбиесін жүзеге асыру – денсаулықты нығайту, білім беру, дамыту, тәрбиелеу міндеттерін шешуге арналған. Жеке тұлғаның денсаулық деңгейін арттыру, табиғи күш-қуатын нығайту, дене мүшелерін гигиеналық негіздері мен дене- қозғалыс қабілеті мүмкіндіктеріне сай, өз бетінше қимыл-қозғалыс жаттығуларын орындап, өзін- өзі үнемі дамытып, көңілді де сергек жүруге баулиды. https://www.youtube.com/watch?v=z3Hvt8l2YSU

8 слайд
Сапта тұрған кезде ара-қашықтықты
сақтап тұрыңыз. «Түзел!» деген бұйрықта
оң жаққа қарай басты бұрып, түзеліңіз.
«Тік тұр!» командасын орындау кезінде
бастапқы қалыпқа түсіңіз. Саптағы
жаттығуды жасаңыз.
8 слайд
Сапта тұрған кезде ара-қашықтықты сақтап тұрыңыз. «Түзел!» деген бұйрықта оң жаққа қарай басты бұрып, түзеліңіз. «Тік тұр!» командасын орындау кезінде бастапқы қалыпқа түсіңіз. Саптағы жаттығуды жасаңыз.

9 слайд
РЕФЛЕКСИЯ
«Еркін микрофон»
әдісі
Оқушылар бүгінгі сабақтың
мақсатына жеткізетін
тапсырмалар орындауына
қарай, өз түсінгенін, пікірін,
өз ойын айту арқылы
сабаққа қорытынды
жасайды.
9 слайд
РЕФЛЕКСИЯ «Еркін микрофон» әдісі Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.

10 слайд
Үйге тапсырма:
10 слайд
Үйге тапсырма:

11 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА
РАХМЕТ!!!
11 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!!!

12 слайд
2-сабақ
12 слайд
2-сабақ

13 слайд
Сабақтың тақырыбы:
7 сынып
«Ойын техникасын
жетілдіру»
13 слайд
Сабақтың тақырыбы: 7 сынып «Ойын техникасын жетілдіру»

14 слайд
Сабақтың оқу мақсаты:
7.1.1.1. Кең ауқымдағы арнайы
спорттық қимыл-қозғалыс
әрекеттерінің дәлдігін,
бақылауды және икемділікті
дамытуға арналған қимыл-
қозғалыс дағдыларын жетілдіру
14 слайд
Сабақтың оқу мақсаты: 7.1.1.1. Кең ауқымдағы арнайы спорттық қимыл-қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін, бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл- қозғалыс дағдыларын жетілдіру

15 слайд
Ұйымдастыру кезеңі:
Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын
реттілікпен саналу арқылы екі топқа
бірігеді.
І-топ:
ІІ-топ:
Топтың ережесі:
1.ТҚЕ сақтау.
2.Топ басшысына бағыну.
3.Белсенді болу.
4.Бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық
бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен
қарау.
5.Уақыт шегінде жұмыс жасау.
15 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын реттілікпен саналу арқылы екі топқа бірігеді. І-топ: ІІ-топ: Топтың ережесі: 1.ТҚЕ сақтау. 2.Топ басшысына бағыну. 3.Белсенді болу. 4.Бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен қарау. 5.Уақыт шегінде жұмыс жасау.

16 слайд
Ширату тапсырмасы.
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар
https://youtu.be/wZdX7LqpEPQ
Берілген сілтеме бойынша гимнастикалық жаттығу жасайды.
Саптағы жаттығулар:
Оңға,солға,айналып бұрылу.
Секіріп бұрылу.
Жүру:
Аяқтың ұшымен, өкшемен,
Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен.
Отырып, жартылай отырып жүру.
Назар аудару жаттығулар:
- жүріс
- жүгіріс
16 слайд
Ширату тапсырмасы. «Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар https://youtu.be/wZdX7LqpEPQ Берілген сілтеме бойынша гимнастикалық жаттығу жасайды. Саптағы жаттығулар: Оңға,солға,айналып бұрылу. Секіріп бұрылу. Жүру: Аяқтың ұшымен, өкшемен, Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен. Отырып, жартылай отырып жүру. Назар аудару жаттығулар: - жүріс - жүгіріс

17 слайд
Екі оқушы белгілі бір
арақашықтықта бір-біріне
қарама –қарсы тұрып, допты
жоғарыдан екі қолмен ұстап,
бастан асыра, тура лақтырып
беру. Оқушылар жерге арқаны
тік ұстап отырып,алақанды
ашып саусақ күштері арқылы
допты жерге соғу
Әр оқушы бір волейбол
добын алып, допты
қабырғаға бір орында соғу
білектің қимыл қозғалысын
жетілдіруге арналған
жаттығуды орындайды.
Допты жоғарыдан бір
орындатүсірмей қағу.
Допты оқушы өз басынан асыра көтеріп,
қарсы тұрған ойыншыға жоғарыдан екі
қолменбереді. Оқушы допты екі қолмен
жоғарыдан беру әдісін орындау үшін,
қарсы тұрған оқушыға допты биікке
лақтырып береді. Торға дейін допты
жерге екі қолмен соғып, тордың арғы
жағындығы оқушыға жеткізу, ал қарсы
тұрған оқушы допты серіктесіне
жоғарыдан екі қолмен беру әдісі
арқылы қайтарады.
17 слайд
Екі оқушы белгілі бір арақашықтықта бір-біріне қарама –қарсы тұрып, допты жоғарыдан екі қолмен ұстап, бастан асыра, тура лақтырып беру. Оқушылар жерге арқаны тік ұстап отырып,алақанды ашып саусақ күштері арқылы допты жерге соғу Әр оқушы бір волейбол добын алып, допты қабырғаға бір орында соғу білектің қимыл қозғалысын жетілдіруге арналған жаттығуды орындайды. Допты жоғарыдан бір орындатүсірмей қағу. Допты оқушы өз басынан асыра көтеріп, қарсы тұрған ойыншыға жоғарыдан екі қолменбереді. Оқушы допты екі қолмен жоғарыдан беру әдісін орындау үшін, қарсы тұрған оқушыға допты биікке лақтырып береді. Торға дейін допты жерге екі қолмен соғып, тордың арғы жағындығы оқушыға жеткізу, ал қарсы тұрған оқушы допты серіктесіне жоғарыдан екі қолмен беру әдісі арқылы қайтарады.

18 слайд
2-тапсырма
1.«Топтық жұмыс»!
2.https://
www.youtube.com
/watch?v=z3Hvt8l2YSU
18 слайд
2-тапсырма 1.«Топтық жұмыс»! 2.https:// www.youtube.com /watch?v=z3Hvt8l2YSU

19 слайд
Сапта тұрған кезде ара-қашықтықты
сақтап тұрыңыз. «Түзел!» деген бұйрықта
оң жаққа қарай басты бұрып, түзеліңіз.
«Тік тұр!» командасын орындау кезінде
бастапқы қалыпқа түсіңіз. Саптағы
жаттығуды жасаңыз.Сапатағы
жаттығулар: тұрып бұрылу, жүру, жүріп
келіп бұрылу және орнында тұрып бұрылу
әдістерін көрсету.
19 слайд
Сапта тұрған кезде ара-қашықтықты сақтап тұрыңыз. «Түзел!» деген бұйрықта оң жаққа қарай басты бұрып, түзеліңіз. «Тік тұр!» командасын орындау кезінде бастапқы қалыпқа түсіңіз. Саптағы жаттығуды жасаңыз.Сапатағы жаттығулар: тұрып бұрылу, жүру, жүріп келіп бұрылу және орнында тұрып бұрылу әдістерін көрсету.

20 слайд
РЕФЛЕКСИЯ
«Бір ауыз сөз» әдісі.
Жеке жұмыс:
Оқушылар бір ауыз сөзбен
сабақ туралы өз ойларын
айтыңдар:
•Ұнады
•Пайдалы
•Үйрендім
•Ұмтылдым
•Жасай аламын. т.б.
«Қошеметтеу» әдісі арқылы бағаланады.
20 слайд
РЕФЛЕКСИЯ «Бір ауыз сөз» әдісі. Жеке жұмыс: Оқушылар бір ауыз сөзбен сабақ туралы өз ойларын айтыңдар: •Ұнады •Пайдалы •Үйрендім •Ұмтылдым •Жасай аламын. т.б. «Қошеметтеу» әдісі арқылы бағаланады.

21 слайд
Үйге тапсырма:
21 слайд
Үйге тапсырма:

22 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА
РАХМЕТ!!!
22 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!!!

23 слайд
Сабақ №3
23 слайд
Сабақ №3

24 слайд
Сабақтың тақырыбы:
7 сынып
«Ойын техникасын жетілдіру»
24 слайд
Сабақтың тақырыбы: 7 сынып «Ойын техникасын жетілдіру»

25 слайд
Сабақтың мақсаттары:
7.1.3.3. Арнайы спорттық
техникаларды орындау кезіндегі
дағдылар мен реттілікті жетілдіру
және жинақтау
25 слайд
Сабақтың мақсаттары: 7.1.3.3. Арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті жетілдіру және жинақтау

26 слайд
Ұйымдастыру кезеңі:
“Гүлмен
тілек” әдісі
.
26 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: “Гүлмен тілек” әдісі .

27 слайд
I –
Үшбұрышта
р тобы
Ұйымда
стыру
кезеңі
II –
Дөңгелекте
р тобы
Оқушылард
ы топтарға
біріктіруді
ұйымдастыр
у
III –
Төртбұрышт
ар тобы
Фигуралар
көмегімен
оқушыларды
3 топқа
біріктіру.
27 слайд
I – Үшбұрышта р тобы Ұйымда стыру кезеңі II – Дөңгелекте р тобы Оқушылард ы топтарға біріктіруді ұйымдастыр у III – Төртбұрышт ар тобы Фигуралар көмегімен оқушыларды 3 топқа біріктіру.

28 слайд
Сапқа тұру. Рапорт тапсыру. Техникалық қауіпсіздік. Оқушылардың денсаулық жағдайын сұрау.
Сабақтың тақырыбын хабарлау. Саптық жаттығулар. Оң-ға сол-ға ай-нал
Жүру, жүгіру жаттығулары
-Секіру жаттығулары
жалпы дене қыздыру жаттығулары
оқушыларды екі топқа бөліп, бірінші топ оқушалары допты кеуде тұстан береді, ал екінші топ
оқушылары тапсырманы дұрыс орындалуын қадағалайды. (3-4 рет)
баскетбол добын серіктесіне оң жақ қолымен айналдырып, сол жақ аяқ астымен беру (10-15 рет).
допты жүргізіп келе жатқан қолын ауыстыру, жылдамдығын өзгерту.
допты сол аяқтың және оң аяқтың астымен «сегіздік» қылып өткізіп пасс (10-15 рет) екі оқушыдан
тұрып допты бір-біріне еденге урып беру және қабылдау (10-15 рет). допты себетке салу (10-15 рет).
оқушыларды екі жақты ойнату.
28 слайд
Сапқа тұру. Рапорт тапсыру. Техникалық қауіпсіздік. Оқушылардың денсаулық жағдайын сұрау. Сабақтың тақырыбын хабарлау. Саптық жаттығулар. Оң-ға сол-ға ай-нал Жүру, жүгіру жаттығулары -Секіру жаттығулары жалпы дене қыздыру жаттығулары оқушыларды екі топқа бөліп, бірінші топ оқушалары допты кеуде тұстан береді, ал екінші топ оқушылары тапсырманы дұрыс орындалуын қадағалайды. (3-4 рет) баскетбол добын серіктесіне оң жақ қолымен айналдырып, сол жақ аяқ астымен беру (10-15 рет). допты жүргізіп келе жатқан қолын ауыстыру, жылдамдығын өзгерту. допты сол аяқтың және оң аяқтың астымен «сегіздік» қылып өткізіп пасс (10-15 рет) екі оқушыдан тұрып допты бір-біріне еденге урып беру және қабылдау (10-15 рет). допты себетке салу (10-15 рет). оқушыларды екі жақты ойнату.

29 слайд
«Ойлан,
топтас, бөліс»
әдісі.
https://
www.youtube.
com/watch?
v=Vh7JNwfsXjA
29 слайд
«Ойлан, топтас, бөліс» әдісі. https:// www.youtube. com/watch? v=Vh7JNwfsXjA

30 слайд
Жүру бағытында орындалатын
жаттығулар жасату.
Алға жүру:
1.Екі қолды жоғары көтеріп, аяқтың
ұшымен жүру
2.Қол белде өкшемен жүру.
3.Қол желкеде жартылай отыр жүру.
4.Қол тізеде, отырып жүру, секіру.
30 слайд
Жүру бағытында орындалатын жаттығулар жасату. Алға жүру: 1.Екі қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен жүру 2.Қол белде өкшемен жүру. 3.Қол желкеде жартылай отыр жүру. 4.Қол тізеде, отырып жүру, секіру.

31 слайд
РЕФЛЕКСИЯ
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі.
Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта
мен
....түсіндім, ...білдім, ....көзімді
жеткіздім.
- бүгін сабақта қуантқаны.....
- мен өзімді.....үшін мақтар едім.
- маған ерекше ұнағаны.....
- сабақтан соң маған........келді
- бүгін маған..........сәті түсті.
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағаланады.
31 слайд
РЕФЛЕКСИЯ «Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Жеке жұмыс: - бүгінгі сабақта мен ....түсіндім, ...білдім, ....көзімді жеткіздім. - бүгін сабақта қуантқаны..... - мен өзімді.....үшін мақтар едім. - маған ерекше ұнағаны..... - сабақтан соң маған........келді - бүгін маған..........сәті түсті. «Бас бармақ» әдісі арқылы бағаланады.

32 слайд
Үйге тапсырма:
32 слайд
Үйге тапсырма:

33 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА
РАХМЕТ!!!
33 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!!!

34 слайд
Сабақ №4
34 слайд
Сабақ №4

35 слайд
Сабақтың тақырыбы:
7 – сынып
Ойын техникасын жетілдіру
35 слайд
Сабақтың тақырыбы: 7 – сынып Ойын техникасын жетілдіру

36 слайд
Сабақтың мақсаты:
7.2.4.4. Дене жаттығулары
аясындағы іс-әрекеттерді
оңтайландыру және
балама түрлерін құруға
қажет ережелер мен
құрылымдық тәсілдерді
көрсете білу
36 слайд
Сабақтың мақсаты: 7.2.4.4. Дене жаттығулары аясындағы іс-әрекеттерді оңтайландыру және балама түрлерін құруға қажет ережелер мен құрылымдық тәсілдерді көрсете білу

37 слайд
Ұйымдастыру кезеңі:
Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын
реттілікпен саналу арқылы екі топқа
бірігеді.
І-топ:
ІІ-топ:
Топтың ережесі:
1.ТҚЕ сақтау.
2.Топ басшысына бағыну.
3.Белсенді болу.
4.Бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық
бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен
қарау.
5.Уақыт шегінде жұмыс жасау.
37 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын реттілікпен саналу арқылы екі топқа бірігеді. І-топ: ІІ-топ: Топтың ережесі: 1.ТҚЕ сақтау. 2.Топ басшысына бағыну. 3.Белсенді болу. 4.Бір-бірін тыңдау, өз пікірімен ашық бөлісу, басқалардың пікіріне құрметпен қарау. 5.Уақыт шегінде жұмыс жасау.

38 слайд
Ширату тапсырмасы.
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар
Саптағы жаттығулар:
Оңға,солға,айналып бұрылу.
Секіріп бұрылу.
Жүру:
Аяқтың ұшымен, өкшемен,
Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен.
Отырып, жартылай отырып жүру.
Назар аудару жаттығулар:
- жүріс
-Жүгіріс
https://youtu.be/4joWqZeUqoo
38 слайд
Ширату тапсырмасы. «Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар Саптағы жаттығулар: Оңға,солға,айналып бұрылу. Секіріп бұрылу. Жүру: Аяқтың ұшымен, өкшемен, Аяқтың ішкі, сыртқы жағымен. Отырып, жартылай отырып жүру. Назар аудару жаттығулар: - жүріс -Жүгіріс https://youtu.be/4joWqZeUqoo

39 слайд
1. Тордың жанында 6-8 м
қарама-қарсы ( 3 – адымнан)
сапқа тұру, қарама-қарсы сапқа
допты жоғарыдан беру
орындалады. Допты берген соң
ойыншы өз тобының артқы
жағына кетеді.
2. 1-жаттығудағыдай, допты
берген соң орын ауыстыру
қарама-қарсы саптың
соңында болады (орын
ауыстыру допты берген соң
жүзеге асады).
39 слайд
1. Тордың жанында 6-8 м қарама-қарсы ( 3 – адымнан) сапқа тұру, қарама-қарсы сапқа допты жоғарыдан беру орындалады. Допты берген соң ойыншы өз тобының артқы жағына кетеді. 2. 1-жаттығудағыдай, допты берген соң орын ауыстыру қарама-қарсы саптың соңында болады (орын ауыстыру допты берген соң жүзеге асады).

40 слайд
3. 1-жаттығудағыдай, тек
қарама-қарсы колонна
тордың екі (ара-
қашықтығы 3-4м)
жаңында орналасады.
4. (Т.К.Ф) Төрт адамнан тұратын волейбол ойнайды.
Ойынның мақсаты допты кейін қарғығанға дейін
қарату опонентке онымен ойнауға азырақ уақыт
беретінін түсіну. Бір ойыншы доптарға орта жақтан
сызық соңынан (егер бұл тым қиын болса,
жақынырақ ара-қашықтықтан) олзалдың қарама-
қарсы бөлігі ол қарғып түсентіндей етіп . Доп оны
ұрғанға дейін қарғып кетуі мүмкін, бірақ
ойыншылардың қалған бөлігі ол қарғып түскенге
дейін келмесе, қарғып түсу кезінде ұруы мүмкін.
Аталған уақыт кезінде ұшу кезінде қанша соққы
жасалғанын есептеңіз.
40 слайд
3. 1-жаттығудағыдай, тек қарама-қарсы колонна тордың екі (ара- қашықтығы 3-4м) жаңында орналасады. 4. (Т.К.Ф) Төрт адамнан тұратын волейбол ойнайды. Ойынның мақсаты допты кейін қарғығанға дейін қарату опонентке онымен ойнауға азырақ уақыт беретінін түсіну. Бір ойыншы доптарға орта жақтан сызық соңынан (егер бұл тым қиын болса, жақынырақ ара-қашықтықтан) олзалдың қарама- қарсы бөлігі ол қарғып түсентіндей етіп . Доп оны ұрғанға дейін қарғып кетуі мүмкін, бірақ ойыншылардың қалған бөлігі ол қарғып түскенге дейін келмесе, қарғып түсу кезінде ұруы мүмкін. Аталған уақыт кезінде ұшу кезінде қанша соққы жасалғанын есептеңіз.

41 слайд
2-тапсырма
«Ойлан, топтас, бөліс» әдісі.
https://www.youtube.com/watch?v=quwuSLegH10
41 слайд
2-тапсырма «Ойлан, топтас, бөліс» әдісі. https://www.youtube.com/watch?v=quwuSLegH10

42 слайд
Жеке
,
ұжы
мды
қ
жұм
ыс
Жүгі
ру
бағы
тынд
а
орын
дала
тын
жатт
ығул
арын
жаса
тау,
бақы
лау.
Жү
гір
у
жа
тты
ғул
ар
ы:
-жеңіл баяу
жүгіру -оң
қырымен жүгіру -
сол қырымен
жүгіру -тізені
көтеріп жүгіру -
аяқты артқа
сермей жүгіру -
баяу жүгіру -
жүру, терең
демалу
42 слайд
Жеке , ұжы мды қ жұм ыс Жүгі ру бағы тынд а орын дала тын жатт ығул арын жаса тау, бақы лау. Жү гір у жа тты ғул ар ы: -жеңіл баяу жүгіру -оң қырымен жүгіру - сол қырымен жүгіру -тізені көтеріп жүгіру - аяқты артқа сермей жүгіру - баяу жүгіру - жүру, терең демалу

43 слайд
РЕФЛЕКСИЯ
«Еркін микрофон»
әдісі
Оқушылар бүгінгі сабақтың
мақсатына жеткізетін
тапсырмалар орындауына
қарай, өз түсінгенін, пікірін,
өз ойын айту арқылы
сабаққа қорытынды
жасайды.
43 слайд
РЕФЛЕКСИЯ «Еркін микрофон» әдісі Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды.

44 слайд
Үйге тапсырма:
44 слайд
Үйге тапсырма:

45 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА
РАХМЕТ!!!
45 слайд
НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!!!

46 слайд
Сабақ №5
46 слайд
Сабақ №5

47 слайд
Сабақтың тақырыбы:
7 – сынып
Спорт ойындарындағы
тактикалық іс-әрекеттер
47 слайд
Сабақтың тақырыбы: 7 – сынып Спорт ойындарындағы тактикалық іс-әрекеттер

48 слайд
Сабақтың мақсаты:
7.1.2.2. Қимыл-қозғалыс
комбинацияларын және олардың
кейбір дене жаттығуларындағы
реттілігін жетілдіру мен
қорытындылау
48 слайд
Сабақтың мақсаты: 7.1.2.2. Қимыл-қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір дене жаттығуларындағы реттілігін жетілдіру мен қорытындылау

49 слайд
Ұйымдастыру кезеңі:
Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын
реттілікпен саналу арқылы екі топқа
бірігеді.
І-топ: қыран
ІІ-топ: барыс
Доп суретімен екі топқа бөлу. Қағаз
қияндылары мен мозайка әдісі арқылы.
49 слайд
Ұйымдастыру кезеңі: Сап түзеп тұру арқылы 1, 2 санын реттілікпен саналу арқылы екі топқа бірігеді. І-топ: қыран ІІ-топ: барыс Доп суретімен екі топқа бөлу. Қағаз қияндылары мен мозайка әдісі арқылы.

50 слайд
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар
Қандай көрсетілім көрдіңдер?
Б...
50 слайд
«Миға шабуыл» тәсілі арқылы жаңа сабаққа байланысты сұрақтар Қандай көрсетілім көрдіңдер? Б...