Қол өнер-зор өнер
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Бөлім :Ғылым мен технология
жетістіктері.Пунктуация
Тақырып:Бүкіләлемдік көрме тарихынан
1 слайд
Бөлім :Ғылым мен технология жетістіктері.Пунктуация Тақырып:Бүкіләлемдік көрме тарихынан
2 слайд
6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және
қосымша, детальді ақпаратты
анықтау, түсіндіру.
6.4.5.1.Қазақ тіліндегі тыныс
белгілерінің түрлері мен
қызметін (даралаушы) түсіну,
дұрыс қолдану .Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты:
Барлық оқушылар
мәтінді түсініп оқиды,
негізгі және қосымша
ақпаратты
анықтайды.Қазақ
тіліндегі тыныс
белгілерінің
түрлері мен қызметін
дұрыс қолданады.
Мектепішілік іс-
шараларды
ұйымдастыруда
хабарлама жазуды
меңгереді.
Пунктуацияларды
дұрыс қолдануды
үйренеді.
2 слайд
6.2.1.1.Мәтіннен негізгі және қосымша, детальді ақпаратты анықтау, түсіндіру. 6.4.5.1.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін (даралаушы) түсіну, дұрыс қолдану .Оқу мақсаты: Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар мәтінді түсініп оқиды, негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды.Қазақ тіліндегі тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады. Мектепішілік іс- шараларды ұйымдастыруда хабарлама жазуды меңгереді. Пунктуацияларды дұрыс қолдануды үйренеді.
3 слайд
Белсенді әдіс-тәсілдер:
“ Шынжыр” әдісі
“ Елші”әдісі.
“ Қатені тап”әдісі
3 слайд
Белсенді әдіс-тәсілдер: “ Шынжыр” әдісі “ Елші”әдісі. “ Қатені тап”әдісі
4 слайд
Саралау
Саралап оқыту тәсілі оқушылардың әр түрлі топтарына , яғни
жеке қабілеттерін ескере отырып түрлі тапсырмаларды
ұйымдастыруды көздейді. Қабіл
еті
жоға
ры
оқуш
ыға
тапс
ырма:
“ Бүкі
ләлем
дік
көрме
тари
хына
н”
тақы
рыбы
на
ойто
лғау
жаза
ды .Мә
тінг
е
тын
ыс
белг
ілері
н
қояд
ы
4 слайд
Саралау Саралап оқыту тәсілі оқушылардың әр түрлі топтарына , яғни жеке қабілеттерін ескере отырып түрлі тапсырмаларды ұйымдастыруды көздейді. Қабіл еті жоға ры оқуш ыға тапс ырма: “ Бүкі ләлем дік көрме тари хына н” тақы рыбы на ойто лғау жаза ды .Мә тінг е тын ыс белг ілері н қояд ы
5 слайд
Критериалды бағалау
Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты
анықтайды;
Тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс
қолданады
Қосымша ғаламтор дереккөзерін жүйелі қолданады.
5 слайд
Критериалды бағалау Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды; Тыныс белгілерінің түрлері мен қызметін дұрыс қолданады Қосымша ғаламтор дереккөзерін жүйелі қолданады.
6 слайд
Қалыптастырушы бағалау нәтижесінде:
6 слайд
Қалыптастырушы бағалау нәтижесінде:
7 слайд
Ықшам сабақтың қысқа мерзімді
жоспарлауға ықпалы
Ықшамсабақтың барысында
әріптестер тарапынан оқу мақсатын
дұрыс анықтау.Саралау деңгейін іске
асыру.Тапсырмалар санын көбейту
жөнінде кері байланыс алдым.Топпен
жұмыс істеу барысында жоспарлау
саралау,бағалау әдістерін өзімнің
тәжірибеме түртіп алдым. Келешекте мен өз тәжірибемде белсенді
оқыту әдісін,тиімді оқытуды басты
назарда ұстана отырып,сараланған
тапсырмалар арқылы оқушылардың
таным қабілетін арттыруға және сапалы
білім беруге мақсат қойдым.Әріптестер
тарапынан Келешекте
7 слайд
Ықшам сабақтың қысқа мерзімді жоспарлауға ықпалы Ықшамсабақтың барысында әріптестер тарапынан оқу мақсатын дұрыс анықтау.Саралау деңгейін іске асыру.Тапсырмалар санын көбейту жөнінде кері байланыс алдым.Топпен жұмыс істеу барысында жоспарлау саралау,бағалау әдістерін өзімнің тәжірибеме түртіп алдым. Келешекте мен өз тәжірибемде белсенді оқыту әдісін,тиімді оқытуды басты назарда ұстана отырып,сараланған тапсырмалар арқылы оқушылардың таным қабілетін арттыруға және сапалы білім беруге мақсат қойдым.Әріптестер тарапынан Келешекте