|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№100 сабақ. Не үйрендің? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.1.4 санды бірнеше бірлікке арттыру, кеміту, айырмалық салыстыруға берілген есептерді талдау және шығару, кері есептер құрастыру және шығару |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз білімін қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау «Кім жылдам?» ойыны Тақтаға теңдеу шешуден жарыс ұйымдастыру Жаңа тақырып 1-тапсырма Әлия ертегіні 4 минут оқыды, ал Сырым одан 2 минут артық оқыды. Сұрақ: Сырым ертегіні неше минутта оқыды? Есепте не белгілі? (Әлия ертегіні 4 минутта оқыды. Сырым одан 2 минут артық уақытта оқыды) Есепте не белгісіз? (Сырым ертегіні неше минутта оқыды?) Бұл қандай есептің түрі (санды бірнеше бірлікке арттыруға берілген есеп) Есепті шығарайық. 2-тапсырма Суреттер мен қысқаша жазылуы бойынша есептер құрастыр. Олардың біреуін шығар. Кері есеп құрастыр. Болды - 6 м. Келді – 2 м. ? м. 6+2=8 Ж: Барлығы 8 мысық болды Олардың біреуін шығарады. Кері есеп құрастырады. «Нейрожаттығу» әдісі арқылы демалады 3-тапсырма Суреттер мен қысқаша жазылуы бойынша есептер құрастыр. Олардың біреуін шығар. Кері есеп құрастыр. Қ
Ұлдар – 7 ? кем Олардың біреуін шығарады. Кері есеп құрастырады. 4-тапсырма « Көктемгі жол» ойыны Есепте
Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Теңдеу шешіп жарысады Әлия – 4 мин Сырым - ?, 2 мин артық Шешуі: 4+2=6 мин Жауабы: 6 минут Есепті Шығарады Жаттығу жасайды Есепті шығарады Есептеу жүргізеді Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! «Тик ток» әдісі арқылы мадақтап отыру
Дескриптор: Есепке сұрақ қойып, есепті шығарады. Сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор: Суреттер мен сұлбалар бойынша есептер құрастырады. Кері есеп құрастырып, шығарады Тамаша! Дескриптор: Суреттер мен сұлбалар бойынша есептер құрастырады. Кері есеп құрастырып, шығарады
Дескриптор: Есептеу жүргізеді Ойынды өз бетінше ойнай отырып, жауаптарын жазады «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер Тақта Оқулық
Оқулық
Музыка
Жұмыс дәптері Қима парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№100 сабақ. Не үйрендің? 1 сынып математика
№100 сабақ. Не үйрендің? 1 сынып математика
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№100 сабақ. Не үйрендің? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.1.4 санды бірнеше бірлікке арттыру, кеміту, айырмалық салыстыруға берілген есептерді талдау және шығару, кері есептер құрастыру және шығару |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз білімін қорытындылайды |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау «Кім жылдам?» ойыны Тақтаға теңдеу шешуден жарыс ұйымдастыру Жаңа тақырып 1-тапсырма Әлия ертегіні 4 минут оқыды, ал Сырым одан 2 минут артық оқыды. Сұрақ: Сырым ертегіні неше минутта оқыды? Есепте не белгілі? (Әлия ертегіні 4 минутта оқыды. Сырым одан 2 минут артық уақытта оқыды) Есепте не белгісіз? (Сырым ертегіні неше минутта оқыды?) Бұл қандай есептің түрі (санды бірнеше бірлікке арттыруға берілген есеп) Есепті шығарайық. 2-тапсырма Суреттер мен қысқаша жазылуы бойынша есептер құрастыр. Олардың біреуін шығар. Кері есеп құрастыр. Болды - 6 м. Келді – 2 м. ? м. 6+2=8 Ж: Барлығы 8 мысық болды Олардың біреуін шығарады. Кері есеп құрастырады. «Нейрожаттығу» әдісі арқылы демалады 3-тапсырма Суреттер мен қысқаша жазылуы бойынша есептер құрастыр. Олардың біреуін шығар. Кері есеп құрастыр. Қ
Ұлдар – 7 ? кем Олардың біреуін шығарады. Кері есеп құрастырады. 4-тапсырма « Көктемгі жол» ойыны Есепте
Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Теңдеу шешіп жарысады Әлия – 4 мин Сырым - ?, 2 мин артық Шешуі: 4+2=6 мин Жауабы: 6 минут Есепті Шығарады Жаттығу жасайды Есепті шығарады Есептеу жүргізеді Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! «Тик ток» әдісі арқылы мадақтап отыру
Дескриптор: Есепке сұрақ қойып, есепті шығарады. Сұрақтарға жауап береді.
Дескриптор: Суреттер мен сұлбалар бойынша есептер құрастырады. Кері есеп құрастырып, шығарады Тамаша! Дескриптор: Суреттер мен сұлбалар бойынша есептер құрастырады. Кері есеп құрастырып, шығарады
Дескриптор: Есептеу жүргізеді Ойынды өз бетінше ойнай отырып, жауаптарын жазады «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер Тақта Оқулық
Оқулық
Музыка
Жұмыс дәптері Қима парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз






















