|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Тағам және сусын |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№117 сабақ. Кестелер мен пиктограммалар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.5.2.5 деректерді жинақтау, жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып, кестелер, пиктограмма мен диаграммалар құрастыру; 1.5.1.6 қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздеу, шығару әдісін түсіндіру. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Пиктограмма құруды үйренеді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Таратпа парақтардағы есептерд шығарту Жүзм-15кг Шие -2 кг Алма-10кг Барлығы -?кг
Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс 1-тапсырма Сырымның отбасын жеміс-жидек жегенд жақсы көреді. Пиктограммаға қарап, кімнің нені жақсы көретінін айт Сырым-алмұрт пен қызанақ Інісі- алмұрт, алма, қызанақ Қарындасы- мандарин, алмұрт, алма, қызанақ. Анасы-мандарин, алмұрт, қараөрік, алма, қызанақ Әкесі- мандарин, алмұрт, қараөрік, алма, қызанақ
ЕБҚ Пиктограммадан жеміс-жидектерді ең көп жейтін кім екенін тап, оны ата Ж: Анасы мен әкесі
ЕҚБ Пикторгамма құрып, өз отбасыңда кімнің нені жақсы көретінін көрсет
Өзіндік жұмыс 2-тапсырма Сурет бойынша пиктограмма құр. Банкаларды фигуралармен алмастыр Алмұрт-дөңгелек Алма-төртбұрыш Өрік- үшбұрыш
Сергіту сәті.
Жұптық жұмыс 3-тапсырма Теңдік пен теңсіздік құр Досыңмен жарысқа түс 4+2=6 3+4=7 5-4=1 7-2=5
Зерттеушілік тапсырма ТОптық жұмыс 4-тапсырма Қандай сандар жасырылған? Дұрыс жауапты таңда 1-топ 2-топ 14+2=16 17-7=10 5+12=17 20-2=18 10-8=2 4+15=19
ҚЖ: Ұжымдық жұмыс «Суретті есеп» ойыны
Кері байланыс
|
Өлеңді хормен оқиды
Есепті шығарады
Пикторгаммамен танысады
Жеке жұмыс жасайды
Есеп шығарады
Жаттығу жасайды
Жарысқа түседі
Зерттеушілік тапсырма орындайды
Қосымша жұмыс орындайды
Кері байланыс жасайды
|
Көңіл күйлерін көтеріп отыру
Тамаша !
«Жеміс пен көгөніс» әдісі арқылы мадақтап отыру
Тамаша!
Дескриптор: Пиктограммаға қарап, кімнің нені жақсы көретінін айтады Пиктограмма туралы ұғым алады
Тамаша!
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Білім беру ұйымының
атауы Пәні: Математика Бөлім: Тағам және
сусын Педагогтің
аты-жөні: Күні: Сынып: 1
сынып Сабақтың
тақырыбы: №117 сабақ. Кестелер мен
пиктограммалар Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты: 1.5.2.5 деректерді жинақтау,
жүйелеу және толықтыру/қолда бар материалдарды пайдаланып,
кестелер, пиктограмма мен диаграммалар
құрастыру; 1.5.1.6 қосу мен азайтуға
берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздеу, шығару
әдісін түсіндіру. Сабақтың
мақсаты Пиктограмма құруды
үйренеді Құндылықтар Талап: ізденімпаз,жасампаз
ұрпақ
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңі//
уақыты
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақ
тың
басы
5
минут
Өткенді
пысықтау
5
минут
Сабақ
тың
ортасы
20
минут
Сергіту
сәті
2
минут
Сабақты
қорыту
6минут
Қосымша
тапсырма
2минут
Кері
байланыс
5
минут
Психологиялық ахуал
қалыптастыру
Өткенді
пысықтау
Таратпа парақтардағы есептерд
шығарту
Жүзм-15кг
Шие -2
кг
Алма-10кг
Барлығы
-?кг
Жаңа
тақырып
Ұжымдық
жұмыс
1-тапсырма
Сырымның отбасын жеміс-жидек
жегенд жақсы көреді. Пиктограммаға қарап, кімнің нені жақсы
көретінін айт
Сырым-алмұрт пен
қызанақ
Інісі- алмұрт, алма,
қызанақ
Қарындасы- мандарин, алмұрт,
алма, қызанақ.
Анасы-мандарин, алмұрт,
қараөрік, алма, қызанақ
Әкесі- мандарин, алмұрт,
қараөрік, алма, қызанақ
ЕБҚ
Пиктограммадан
жеміс-жидектерді ең көп жейтін кім екенін тап, оны
ата
Ж: Анасы мен
әкесі
ЕҚБ
Пикторгамма құрып, өз
отбасыңда кімнің нені жақсы көретінін
көрсет
Өзіндік
жұмыс
2-тапсырма
Сурет бойынша пиктограмма құр.
Банкаларды фигуралармен алмастыр
Алмұрт-дөңгелек
Алма-төртбұрыш
Өрік-
үшбұрыш
Сергіту
сәті.
Жұптық
жұмыс
3-тапсырма
Теңдік пен теңсіздік
құр
Досыңмен жарысқа
түс
4+2=6
3+4=7
5-4=1
7-2=5
Зерттеушілік
тапсырма
ТОптық
жұмыс
4-тапсырма
Қандай сандар
жасырылған?
Дұрыс жауапты
таңда
1-топ
2-топ
14+2=16
17-7=10
5+12=17
20-2=18
10-8=2
4+15=19
ҚЖ:
Ұжымдық
жұмыс
«Суретті есеп»
ойыны
Кері
байланыс
Өлеңді хормен
оқиды
Есепті
шығарады
Пикторгаммамен
танысады
Жеке жұмыс
жасайды
Есеп
шығарады
Жаттығу
жасайды
Жарысқа
түседі
Зерттеушілік тапсырма
орындайды
Қосымша жұмыс
орындайды
Кері байланыс
жасайды
Көңіл күйлерін көтеріп
отыру
Тамаша
!
«Жеміс пен көгөніс» әдісі
арқылы мадақтап отыру
Тамаша!
Дескриптор:
Пиктограммаға қарап, кімнің
нені жақсы көретінін айтады
Пиктограмма туралы ұғым
алады
Тамаша!
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















