|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Тағам мен сусын. 20-ға дейін санау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
1 сынып |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№102 сабақ. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.2** 11-ден 20-ға дейінгі сандарды оқу, жазу және салыстыру; 1.5.1.3** қосындыға берілген есептерді талдау және шығару/кері есеп құрастыру және шығару |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
20-ға дейінгі сандарды санауды, салыстыруды үйренеді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жасампаз ұрпақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау « Маймылды тойдыр» әдісі 11+5=16 20-10=10 17-6=11 18+1=19 Жаңа тақырып 1-тапсырма Біртаңбалы сандарды ата. Екітаңбалы сандарды ата. Егер сан сәулесінде сан оң жақта орналасса, онда ол артық болады. 11-ден 20-ға дейінгі сандарды салыстырғанда алдымен ондықтарды салыстырады. Егер ондықтары тең болса, онда бірліктерін салыстырады. Оқушыларға сандық кесіндіні пайдаланып, 14 пен 16 сандарын, 9 бен 13-ті салыстыруды ұсынады.
ЕБҚ Екі таңбалы сандарды тура және кері сана ЕҚБ «Көршісін ата» ойыны Мына сандардың көршісін ата 12,15,17,18,19,20. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Әлия қандай саңырауқұлақтарды терді, ал Сырым ше? Жаз және оқы. Әлия 2,5,6,7,9 сандары жазылған саңырауқұлақтарды терді Сырым 10,11,15,17,20 сандары жазылған саңырауқұлақтарды терді Дәптермен жұмыс Дәптердегі №2 тапсырманы орындауды ұсынады. Сандарды салыстыр.
Өзіндік жұмыс 3-тапсырма Тапсырманы өз бетімен орындайды. 7-5<189+1>10-1 12>2+29-6<13 14>6+420>8+2 Сергіту сәті
Топтық жұмыс 4-тапсырма 1-топ Есепті шығар. Кері есеп құрастыр. Сырым 6 йогурт, ал Әлия 4 йогурт сатып алды. Олар барлығы неше йогурт сатып алды? Сырым-6 йогурт Әлия-4 йогурт Барлығы-? 6+4=10 Ж: Барлығы 10 йогурт сатып алды 2-топ Кері есеп Барлығы-10 йогурт Сырым-6 йогурт Әлия-? Йогурт 10-6=4 Ж: Әлия 4 йогурт сатып алды Жұптық жұмыс 5-тапсырма Бірінші, екінші, соңғы болып жүгіріп келе жатқан жарысқа қатысушылардың нөмірін ата. Сурет бойынша сұрақтар құрастыр. Кім бірінші болып келе жатыр? Оның нөмірі қандай? Кім екінші? Оның нөмірі қандай? Кім соңғы? ҚЖ: Саралау тапсырмалары 1-деңгей Бір таңбалы сандарды тура және кері санап, жаз 2-деңгей Екі таңбалы сандарды тура және кері сана, оларды жаз 3-деңгей Екі таңбалы сандарды салыстыр және жаз Кері байланыс
|
Өлеңді мәнерлеп оқиды Банан суреттеріне жазылған амалдарды орындайды Сандарды атайды, ретімен санайды Сандарды санайды Сандардың көршілерін атайды Сандарды жазады және атайды Дәптермен жұмыс жасайды Тапсырманы өз бетінше орындайды Жаттығу жасайды Есепті шығарады Кері есеп құрастырады Қатысушыларды нөмірімен атайды Саралау тапсырмала рын орындайды Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! «Медаль» әдісімен мадақтап отыру <
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Сартбекова АлуаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз 11-ден 20-ға дейінгі сандар 1 сынып математика
Тақырып бойынша 27 материал табылды
11-ден 20-ға дейінгі сандар 1 сынып математикаМатериал туралы қысқаша түсінік
11-ден 20-ға дейінгі сандар 1 сынып математика
Материалдың қысқаша нұсқасы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















