|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||||
|
Бөлім |
4 БӨЛІМ Заттар интернеті |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Суретті бояу» қосымшасы. практикум |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.2 кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Практикум Мақсаты: Қолданушыға экран бетіндегі суретті бояуға мүмкіндік беретін қосымша құру. Компоненттер: Батырма Холст 1- тапсырма. «Суретті бояу» қосымшасының дизайнын құру.
2- тапсырма. Қосымша компоненттері үшін әрекеттерді жобалау. Қосымшаның пайдаланушы тұрғысынан қалай жұмыс істейтінін түсіндіріңдер. Пайдаланушы экранға жақындаса, не болады? Қосымшада қандай компоненттер бар? Көрінетін, көрінбейтін Түр: компоненттер мобильді құрылғыда қалай көрсетіледі? Мультимедиа. Программада қандай мультимедиалық файлдар қолданылады?
Сабақты бекіту: Сабақты сұрақ қою арқылы бекіту Үйге тапсырма: 152 бет ой бөлісейік |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Мұқият тыңдайды, талдайды, ортаға ойларын салады Cөздікпен танысады. Қосымшамен танысады Дискриптер: -жұппен орындау; -қосымшаға мәтін қосу; -қосымшаға графика қосу; -жұппен тексеріп бағалау; Дискриптер: -Мобильді құрылғыға Google Play дүкенінен MIT AI2 Companion App программасын жүктеп, орнатады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 5/балл 5/балл |
Слайд оқулық Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд Интернет желісі смартфон Слайд |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
11 сынып ЖМБ 43-44 сабақ «Суретті бояу» қосымшасы. практикум
11 сынып ЖМБ 43-44 сабақ «Суретті бояу» қосымшасы. практикум
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||||
|
Бөлім |
4 БӨЛІМ Заттар интернеті |
|||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Суретті бояу» қосымшасы. практикум |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.2 кодтың блоктарымен
және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз - Жасампаздық – бәрімізге өнеге - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Практикум Мақсаты: Қолданушыға экран бетіндегі суретті бояуға мүмкіндік беретін қосымша құру. Компоненттер: Батырма Холст 1- тапсырма. «Суретті бояу» қосымшасының дизайнын құру.
2- тапсырма. Қосымша компоненттері үшін әрекеттерді жобалау. Қосымшаның пайдаланушы тұрғысынан қалай жұмыс істейтінін түсіндіріңдер. Пайдаланушы экранға жақындаса, не болады? Қосымшада қандай компоненттер бар? Көрінетін, көрінбейтін Түр: компоненттер мобильді құрылғыда қалай көрсетіледі? Мультимедиа. Программада қандай мультимедиалық файлдар қолданылады?
Сабақты бекіту: Сабақты сұрақ қою арқылы бекіту Үйге тапсырма: 152 бет ой бөлісейік |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Мұқият тыңдайды, талдайды, ортаға ойларын салады Cөздікпен танысады. Қосымшамен танысады Дискриптер: -жұппен орындау; -қосымшаға мәтін қосу; -қосымшаға графика қосу; -жұппен тексеріп бағалау; Дискриптер: -Мобильді құрылғыға Google Play дүкенінен MIT AI2 Companion App программасын жүктеп, орнатады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 5/балл 5/балл |
Слайд оқулық Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд Интернет желісі смартфон Слайд |
||
шағым қалдыра аласыз

















