|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Тағам мен сусын.Дені саудың-жаны сау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
1 сынып. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№123 сабақ. Кесінді сызу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.3.3** ұзындық (см, дм) салыстыру және шамалар мәндерімен қосу мен азайту амалдарын орындау; 1.4.1.3 жұп құру арқылы нысандар жиындарын салыстыру, тең жиындарды, бос жиындарды анықтау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кесінді сызуды үйренеді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: жаңаны білуге,ізденуге құштар болу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Топтық жұмыс Түрі заттардың ішінен өздеріңе тиісті заттардың суреттерін жинақтап, жиын құраңдар 1-топ: « Ойыншықтар» 2-топ: «Тағамдар» 3-топ: «Оқу құралдары» Тақырыпты ашу Аллдарыңа берілген лентаның ұзындығын өлшеңдер. Сол өлшемді кесінді етіп дәптерлеріңе сызыңдар. Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс 1-тапсырма ФС тапсырмасы Жарысқа түсуші жолда қанша уақыт болды? Суреттегі кесінділердің ұзындығын өлше. Спортшы сағат 10:00-де жолға шықты. Мәреге сағат 14:00-де жетті Сонда ол жолда 4 сағат болды 1 кесінді-10м 2 кесінді-7м. 3 кесінді-3м Сен кесіндінің ұзындығын өлшеу үшін сызғышты пайдалануды білесің. Енді кесінді сызуды үйрен. Суретке мұқият қара. Кесінділер сыз. Есіңе сақта Кесіндіні қалай салу керек. 1) Нүкте қой. Бұл – кесіндінің басы. 2) Оған сызғыштың нөлдік бөлігін қойып, кесіндінің ұшы болатын нүктені белгіле. Бұл – кесіндінің соңы. 3) Сызғышты екі нүктеге қойып, осы нүктелердің арасына сызық жүргіз. ЕБҚ Кесінділерді өлшеп, өлшемін жаз.
ЕҚБ 5см, 10см, 16см, 20см кесінділер сыз. « Музыкалық қозғалыс» әдісі
Өзіндік жұмыс 2-тапсырма Кесіндіні өлше. Берілген кесіндіден 2 см қысқа және 2 см ұзын кесінділер сыз. Мысалы: 2см<4см>6см
Жұптық жұмыс 3-тапсырма Фигураларды қандай топтарға бөлуге болады?(Кесінділер, үшбұрыштар, дөңгелектер, төртбұрыштар, бесбұрыштар) Кесінділерді өлше. Ең ұзын және ең қысқа кесінділерді ата. Жұптық жұмыс 4-тапсырма Сурет бойынша есеп құрастыр және шығар. Сұлбасын салып, оны толтыр. Ү К Барлығы-? Велосипед 4+1=5 4+5=9 Ж: барлығы 9 велосипед Зерттеушілік тапсырма ТОптық жұмыс 5-тапсырма Фигураларды қалай топтастыруға болады? 1-топ: Дөңгелектер 2-топ: дөңгелектер емес 3-топ: қызыл түстілер 4-топ: қызыл түсті еместер ҚЖ: Кесінділер сыз. Оларды қосып көр. Қандай фигуралар шықты?
|
Өлеңді мәнерлеп оқиды Берілген тақырыпқа байланысты суреттерді іріктеп, жиын құрайды Кесінді сызады КЕсінділерді өлшейді Ережемен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Кесінділер сызады Жаттығу жасайды Кесінділер сызады Жұптық жұмыс жасайды Есеп шығарады Фигураларды топтайды Кесінділер ден фигуралар құрастырады
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Сартбекова АлуаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз №123 сабақ. Кесінді сызу 1 сынып математика
Тақырып бойынша 31 материал табылды
№123 сабақ. Кесінді сызу 1 сынып математикаМатериал туралы қысқаша түсінік
№123 сабақ. Кесінді сызу 1 сынып математика
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















