|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Сандарға амалдар орындау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№20 сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.5** біртаңбалы сандарды ондықтан аттап қосу және азайтуды орындау; 2.1.2.3** тиімді есептеу үшін қосудың ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін қолдану |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген тақырыптарды пысықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 7-тапсырма Мысалдарды шығар 39+4=43 74-49=35 34-9=25 35+47=82 56+7=63 25-17=8 83-6=77 72+19=91 Тақырыпты ашу 1-тапсырма
6+6=12 7+7=14 8+8=16 9+9-18 12-6=6 14-7=7 16-8=8 18-9=9 Жаңа тақырып 2-тапсырма.
14=9+5 14-9=5 15=9+6 15-9=6 16=9+7 16-9=7 17=9+8 17-9=8 3-тапсырма Санды және әріпті өрнектерді тап.Оларды жаз 45+50 23-а 67-9 в+5 4-тапсырма Қосындылардың мәнін тап Қосуды азайтумен тексер 7+14=21 23+8=31 74+9=83 28+36=64 9+40=49 92+5=9750+27=77 82+14=96 «Тыныштық сәті» әдісі Баяу музыка тыңдап демалады 5-тапсырма Айырманың мәнін тап Азайтуды қосумен тексер 44-8= 36 76-7=69 18-9=9 80-6=74 70-8=62 70-56=14 73-6=67 100-43=57 6-тапсырма Кестені толтыр
7-тапсырма Өрнектердің мәнін тап А) c+9,мұндағы с=31 31+9=40 d-42, мұндағыd=80 80-42=38 8- тапсырма Өрнектердің мәнін тап 78-18=36= 96 17+25-23=19 91-(35+18)=38 (69+13)-47=35 9-тапсырма Есепті шығар Шарты: Қарындаш-26 Дәптер-? 4 артық 26+4=30 Ж: Айнашта 30дәптер бар 10-тапсырма Есепті шығар Шарты: Болды-70т Алды-56т Қалды-? Ш: 70-56=14 Ж: 14тқалды
|
Тапсырманы орындайды
Жылы лебіздер айтады
Үй тапсырмасын тексертеді
Айырмалар жазады
Айырмалар жазады
Өрнектерді табады
Тапсырмалар ды орындайды
Тапсырманы орындайды
Демалады
Айырманың мәнін табады
Кестені толтырады
Тапсырманы орындайды
Өрнектер мәнін табады
Есепті шығарады
Есепті шығарады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
ҚБ: « Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мысалдарды шығарады-1б Өзіне тиімді жолды таңдай алады-1б
Керемет!
Дескриптор: Қосылғыштардың және қосындылардың мәнін пайдаланып айырма жазады-1б
Дескриптор: Санды және әріпті өрнектерді тауып, оларды жазады-1б
Дескриптор: Қосындылардың мәнін табады, қосуды азайтумен тексереді-1б
Жарайсыңдар
Дескриптор: Айырманың мәнін табады-1б
Дескриптор: Кестені толтырады-1б
Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б
Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б
Дескриптор: Есепті шығарады-1б
Жарайсыңдар
«Айна»әдісі
|
суреттер
Оқулық
Жұмыс дәптері
Жұмыс парағы
Жұмыс дәптері
оқулық
Музыка
оқулық
оқулық
Жұмыс парағы
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
+ |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№20 сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Сандарға амалдар орындау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№20 сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.5** біртаңбалы сандарды ондықтан аттап қосу және азайтуды орындау; 2.1.2.3** тиімді есептеу үшін қосудың ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін қолдану |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген тақырыптарды пысықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 7-тапсырма Мысалдарды шығар 39+4=43 74-49=35 34-9=25 35+47=82 56+7=63 25-17=8 83-6=77 72+19=91 Тақырыпты ашу 1-тапсырма
6+6=12 7+7=14 8+8=16 9+9-18 12-6=6 14-7=7 16-8=8 18-9=9 Жаңа тақырып 2-тапсырма.
14=9+5 14-9=5 15=9+6 15-9=6 16=9+7 16-9=7 17=9+8 17-9=8 3-тапсырма Санды және әріпті өрнектерді тап.Оларды жаз 45+50 23-а 67-9 в+5 4-тапсырма Қосындылардың мәнін тап Қосуды азайтумен тексер 7+14=21 23+8=31 74+9=83 28+36=64 9+40=49 92+5=9750+27=77 82+14=96 «Тыныштық сәті» әдісі Баяу музыка тыңдап демалады 5-тапсырма Айырманың мәнін тап Азайтуды қосумен тексер 44-8= 36 76-7=69 18-9=9 80-6=74 70-8=62 70-56=14 73-6=67 100-43=57 6-тапсырма Кестені толтыр
7-тапсырма Өрнектердің мәнін тап А) c+9,мұндағы с=31 31+9=40 d-42, мұндағыd=80 80-42=38 8- тапсырма Өрнектердің мәнін тап 78-18=36= 96 17+25-23=19 91-(35+18)=38 (69+13)-47=35 9-тапсырма Есепті шығар Шарты: Қарындаш-26 Дәптер-? 4 артық 26+4=30 Ж: Айнашта 30дәптер бар 10-тапсырма Есепті шығар Шарты: Болды-70т Алды-56т Қалды-? Ш: 70-56=14 Ж: 14тқалды
|
Тапсырманы орындайды
Жылы лебіздер айтады
Үй тапсырмасын тексертеді
Айырмалар жазады
Айырмалар жазады
Өрнектерді табады
Тапсырмалар ды орындайды
Тапсырманы орындайды
Демалады
Айырманың мәнін табады
Кестені толтырады
Тапсырманы орындайды
Өрнектер мәнін табады
Есепті шығарады
Есепті шығарады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
ҚБ: « Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мысалдарды шығарады-1б Өзіне тиімді жолды таңдай алады-1б
Керемет!
Дескриптор: Қосылғыштардың және қосындылардың мәнін пайдаланып айырма жазады-1б
Дескриптор: Санды және әріпті өрнектерді тауып, оларды жазады-1б
Дескриптор: Қосындылардың мәнін табады, қосуды азайтумен тексереді-1б
Жарайсыңдар
Дескриптор: Айырманың мәнін табады-1б
Дескриптор: Кестені толтырады-1б
Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б
Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б
Дескриптор: Есепті шығарады-1б
Жарайсыңдар
«Айна»әдісі
|
суреттер
Оқулық
Жұмыс дәптері
Жұмыс парағы
Жұмыс дәптері
оқулық
Музыка
оқулық
оқулық
Жұмыс парағы
Оқулық
Оқулық
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
+ |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






