|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№55 сабақ. Денсаулықты сақтай біл. Қоян. |
|||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу 2.1.2.1* шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді рөлге бөліп оқиды Жоспар бойынша өз сөзіңмен мазмұндауды үйренеді |
|||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Ұйымдасты Ру кезеңі
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім
Қорытындылау
Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау Мына сезімдер мысал мазмұнының қай тұсында байқалды? Түсіндір.
Құндылық мақсаты: Өзіне-өзі қызмет көрсетуге дағдылану Жаңа тақырып 1-тапсырма Айтылым Кестеге аурудың белгілерін жаз. Қайсысын жұқпалы деп ойлайсың? Түсіндір.
Оқулықпен жұмыс Тыңдалым және оқылым Аудиожазбадан ертегіні тыңдайды. Рөлге бөліп оқиды. Сөздікпен жұмыс «Түртіп алу» әдісі
Сергіту сәті. «Нейрожаттығулар» әдісі
3-тапсырма «Әңгіме құра» әдісі Жоспардың үшінші бөлігі туралы әңгіме құр
ЕБҚ Ертегі мазмұнын айт. ЕҚБ Қоянға мінездеме бер
4-тапсырма Қоянның ауруының себебін үкінің ақыл-кеңесімен байланыстыра түсіндір.
Үй тапсырмасы Ертегіні рөлге бөліп оқу
|
Жақсы тілектер тілейді
Үй тапсырма сын айтады
Кестемен жұмыс жасайды.
Ертегіні тыңдайды, рөлге бөліп оқиды
Жаңа сөздермен танысады.
Жаттығу жасайды
Жоспар бойынша әңгіме құрайды
Жеке жұмыс жасайды
Өз ойын жеткізеді
Үй тапсырмасын алады
|
Мақтап,мадақ тап отыру
ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Айтылған сезімдер мысал мазмұнының қай тұсында байқалатынын табады-1б
Дескриптор Кестеге аурудың белгілерін жазады-1б Жұқпалы ауруларды айтады-1б
Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды-1б Сөздіктерді дәптерге жазады -1б
Керемет!
Дескриптор Жоспар бойынша әңгіме құрайды-1б Сөйлемдіредің мағыналық байланысы болады-1б
Сен мықтысың!
Дескриптор
Өз ойын жеткізеді-1б
Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды-1б
«Тик Ток» әдісі
|
Суреттер
Оқулық
Дәптер
Қимыл дар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||||

-
-
Аурудың атауы
Аурудың белгісі
1
Тіс жегі
2
Тұмау
3
Тамақ баспасы
-
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып.№55 сабақ. Денсаулықты сақтай біл. Қоян.
2сынып.№55 сабақ. Денсаулықты сақтай біл. Қоян.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№55 сабақ. Денсаулықты сақтай біл. Қоян. |
|||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 мәтінді дауыстап дұрыс әрі түсініп оқу, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу 2.1.2.1* шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді рөлге бөліп оқиды Жоспар бойынша өз сөзіңмен мазмұндауды үйренеді |
|||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Ұйымдасты Ру кезеңі
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім
Қорытындылау
Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау Мына сезімдер мысал мазмұнының қай тұсында байқалды? Түсіндір.
Құндылық мақсаты: Өзіне-өзі қызмет көрсетуге дағдылану Жаңа тақырып 1-тапсырма Айтылым Кестеге аурудың белгілерін жаз. Қайсысын жұқпалы деп ойлайсың? Түсіндір.
Оқулықпен жұмыс Тыңдалым және оқылым Аудиожазбадан ертегіні тыңдайды. Рөлге бөліп оқиды. Сөздікпен жұмыс «Түртіп алу» әдісі
Сергіту сәті. «Нейрожаттығулар» әдісі
3-тапсырма «Әңгіме құра» әдісі Жоспардың үшінші бөлігі туралы әңгіме құр
ЕБҚ Ертегі мазмұнын айт. ЕҚБ Қоянға мінездеме бер
4-тапсырма Қоянның ауруының себебін үкінің ақыл-кеңесімен байланыстыра түсіндір.
Үй тапсырмасы Ертегіні рөлге бөліп оқу
|
Жақсы тілектер тілейді
Үй тапсырма сын айтады
Кестемен жұмыс жасайды.
Ертегіні тыңдайды, рөлге бөліп оқиды
Жаңа сөздермен танысады.
Жаттығу жасайды
Жоспар бойынша әңгіме құрайды
Жеке жұмыс жасайды
Өз ойын жеткізеді
Үй тапсырмасын алады
|
Мақтап,мадақ тап отыру
ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Айтылған сезімдер мысал мазмұнының қай тұсында байқалатынын табады-1б
Дескриптор Кестеге аурудың белгілерін жазады-1б Жұқпалы ауруларды айтады-1б
Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды-1б Сөздіктерді дәптерге жазады -1б
Керемет!
Дескриптор Жоспар бойынша әңгіме құрайды-1б Сөйлемдіредің мағыналық байланысы болады-1б
Сен мықтысың!
Дескриптор
Өз ойын жеткізеді-1б
Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды-1б
«Тик Ток» әдісі
|
Суреттер
Оқулық
Дәптер
Қимыл дар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
||||||||||||||||

-
-
Аурудың атауы
Аурудың белгісі
1
Тіс жегі
2
Тұмау
3
Тамақ баспасы
-
шағым қалдыра аласыз
















