|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 58сабақ. Сөйлемдегі сөздердің байланысы. Су -тіршілік көзі. 30 – 33-жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнынболжау; 2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгімеқұрау; 2.4.2.6 сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Сызба бойынша сөйлем құрап жазады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы:ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы 29-жаттығу Шығармашылық тапсырма Әр қатардағы қайталанып отырған әріптерді сызып тастасаң, су туралы мақалды оқисың. Мақалды оқы. Дәптеріңе жаз. Судың да сұрауы бар
Тақырыпты ашу Сөздерден сөйлем құрастыр Үлгі: Ұшақ биікке көтерілді
Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Құндылық мақсаты: Мемлекеттік тілді білу 30-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. Мәтін не туралы? Жаңбырдың пайдасы бар ма? Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қой.
ЕҚБ Ережеге сәйкес сөйлемдердегі сөздердің байланысын көрсет Айгүл балабақшаға барды Арман шанамен сырғанады
ЕБҚ Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрап жаз
31-жаттығу Өлеңдегі сурет атауларын сөзбен жаз Кейде мөлдір ауаны Бұлт келіп жабады. Жаңбыр бұлттан тамады, Қар да бұлттан жауады.
Сергіту сәті
Саралау тапсырмалары 32-жаттығу Сызбалар бойынша сөйлемдер құрап жаз 1-деңгей
2-деңгей
3деңгей
Үй тапсырмасы 33-жаттығу Шығармашылық тапсырма Өзен,көл туралы жұмбақ құрастырып көр. Ол үшін төмендегі жұмбақ құрастыру кестесін басшылыққа ал. Әдемі,сылдырап ағады, жылға емес. Өзен Мөлдір,балықтар жүзеді,аквариум емес Бұл не? Көл Үлгі: Жылтырап жатады,айна емес. Көл
ҚЖ: Сызбаға мұқият қара.Сызбаға тура келетін сөйлем құра.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Тапсырманы орындайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Өлеңді жазады
Жаттығу жасайды
Саралау апсырмасын орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Әр қатардағы қайталанып отырған әріптерді сызып тастап, су туралы мақалды оқиды-б
ҚБ: «Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Сұрақтар қойып, оларға жауап береді-1б
Тамаша жауап!
Дескриптор: Өлеңдегі сурет атауларын сөзбен жазады-1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сызбалар бойынша сөйлемдер құрап жазады-1б
Дескриптор: Жұмбақ құрастыру кестесін басшылыққа алып, жұмбақ құрастырады-1б
Дескриптор: Сызбаға тура келетін сөйлем құрайды-1б
«Телефон» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс дәптері
Таратпа парақтар
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Сызбалар
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||









жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып.58сабақ. Сөйлемдегі сөздердің байланысы.
2сынып.58сабақ. Сөйлемдегі сөздердің байланысы.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 58сабақ. Сөйлемдегі сөздердің байланысы. Су -тіршілік көзі. 30 – 33-жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
.1.2.1 мәтіннің тақырыбы мен тірек сөздердің негізінде мәтіннің мазмұнынболжау; 2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгімеқұрау; 2.4.2.6 сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Сызба бойынша сөйлем құрап жазады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы:ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы 29-жаттығу Шығармашылық тапсырма Әр қатардағы қайталанып отырған әріптерді сызып тастасаң, су туралы мақалды оқисың. Мақалды оқы. Дәптеріңе жаз. Судың да сұрауы бар
Тақырыпты ашу Сөздерден сөйлем құрастыр Үлгі: Ұшақ биікке көтерілді
Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Құндылық мақсаты: Мемлекеттік тілді білу 30-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. Мәтін не туралы? Жаңбырдың пайдасы бар ма? Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қой.
ЕҚБ Ережеге сәйкес сөйлемдердегі сөздердің байланысын көрсет Айгүл балабақшаға барды Арман шанамен сырғанады
ЕБҚ Сызбаға сәйкес сөйлемдер құрап жаз
31-жаттығу Өлеңдегі сурет атауларын сөзбен жаз Кейде мөлдір ауаны Бұлт келіп жабады. Жаңбыр бұлттан тамады, Қар да бұлттан жауады.
Сергіту сәті
Саралау тапсырмалары 32-жаттығу Сызбалар бойынша сөйлемдер құрап жаз 1-деңгей
2-деңгей
3деңгей
Үй тапсырмасы 33-жаттығу Шығармашылық тапсырма Өзен,көл туралы жұмбақ құрастырып көр. Ол үшін төмендегі жұмбақ құрастыру кестесін басшылыққа ал. Әдемі,сылдырап ағады, жылға емес. Өзен Мөлдір,балықтар жүзеді,аквариум емес Бұл не? Көл Үлгі: Жылтырап жатады,айна емес. Көл
ҚЖ: Сызбаға мұқият қара.Сызбаға тура келетін сөйлем құра.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Тапсырманы орындайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Өлеңді жазады
Жаттығу жасайды
Саралау апсырмасын орындайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Әр қатардағы қайталанып отырған әріптерді сызып тастап, су туралы мақалды оқиды-б
ҚБ: «Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Сұрақтар қойып, оларға жауап береді-1б
Тамаша жауап!
Дескриптор: Өлеңдегі сурет атауларын сөзбен жазады-1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сызбалар бойынша сөйлемдер құрап жазады-1б
Дескриптор: Жұмбақ құрастыру кестесін басшылыққа алып, жұмбақ құрастырады-1б
Дескриптор: Сызбаға тура келетін сөйлем құрайды-1б
«Телефон» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс дәптері
Таратпа парақтар
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Сызбалар
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||









шағым қалдыра аласыз




















