|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 60сабақ .Сөйлемдегі сөздердің байланысы. Қыс мезгілі. 38 – 41-жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 сұрақ қою арқылы (не істеді? қандай? неліктен?) мәтін түрлерін (әңгімелеу/сипаттау/ пайымдау) және құрылымдық бөліктерін (басы, негізгі бөлім, соңы) анықтау; 2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.6 сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша мазмұнын болжай алады Сурет бойынша әңгіме құрастырып жазады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы:ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы 37-жаттығу Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жаз. Сөйлемдегі сөздердің байланысын тап
Қ
Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру
Мақал-мәтелдерді оқып,сөйлемдердегі сөздердің байланысын ата
Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Топтық жұмыс 38-жаттығу 1-топ Мәтінді түсініп оқы. Мәтіннің не туралы екенін айт.Мәтінге ат қой 2-топ Мәтінге ат қой, түрін анықтаңдар 3-топ Мәтіннің алғашқы екі сөйлемін көшіріп жаз.Сөйлемдегі сөздердің байланысын тап.
ЕБҚ Қыс мезгілін сипаттап көр.
ЕҚБ Сөйлемдегі сөздердің байланысын сызба арқылы көрсетіп, сұрақтарын үстіне жаз. Қалың киім суықты денеге өткізбейді
Жұптық жұмыс 39-жаттығу Жеке сөздерді бір бөлек,өзара байланысқан сөздерді бір бөлек топтастыр Өсімдіктер Су құй Табиғат ақ жаңбыр Нөсер суды ластама Көбелек шаңнан тазарады Бұта
Сергіту сәті
Шығармашылық тапсырма 41-жаттығу Ребустың шешуіндегі сөз мәтіннің тақырыбы олатындай әңгіме құрастыр
Ребус шешуі: Туған жер-алтын бесік
Үй тапсырмасы 40-жаттығу Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, сөйлемдерді көшіріп жаз Қарамен жазылған сөйлемдегі сөздердің байланысын тап. Біздің үй тауға жақын. Тау аласалау.Таудың етегіне ну қарағай болады. Ағаш арасында неше түрлі құстар болады. Олар зиянда жәндіктерді теріп жейді.Құстар табиғатқа пайдалы.
ҚЖ: Шығармашалық тапсырма «Алғашқы қар» тақырыбына мәтін құрап жаз. Өзің қалаған бір сөйлемдегі сөздердің байланысын тап.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Тапсырманы орындайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Жаттығу жасайды
Әңгіме құрайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды, мәтіннің не туралы екенін айтады-1б Мәтінге ат қояды, түрін анықтайды-1б Мәтіннің алғашқы екі сөйлемін көшіріп жазып,сөздердің байланысын табады-1б
Тамаша жауап!
Дескриптор: Жеке сөздерді бір бөлек,өзара байланысқан сөздерді бір бөлек топтастырып жазады-1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сурет және сызба бойынша әңгіме құрастырып жазады-1б
Дескриптор: Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, сөйлемдерді көшіріп жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
Дескриптор: «Алғашқы қар» тақырыбына мәтін құрап жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
«Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс дәптері
Таратпа парақтар
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Сызбалар
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып.60сабақ .Сөйлемдегі сөздердің байланысы.
2сынып.60сабақ .Сөйлемдегі сөздердің байланысы.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 60сабақ .Сөйлемдегі сөздердің байланысы. Қыс мезгілі. 38 – 41-жаттығулар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.1 сұрақ қою арқылы (не істеді? қандай? неліктен?) мәтін түрлерін (әңгімелеу/сипаттау/ пайымдау) және құрылымдық бөліктерін (басы, негізгі бөлім, соңы) анықтау; 2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.6 сөйлемдегі бір-бірімен байланысып тұрған сөздерді табу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін мазмұны бойынша мазмұнын болжай алады Сурет бойынша әңгіме құрастырып жазады |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы:ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма 2минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Үй тапсырмасы 37-жаттығу Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жаз. Сөйлемдегі сөздердің байланысын тап
Қ
Тақырыпты ашу Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру
Мақал-мәтелдерді оқып,сөйлемдердегі сөздердің байланысын ата
Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Топтық жұмыс 38-жаттығу 1-топ Мәтінді түсініп оқы. Мәтіннің не туралы екенін айт.Мәтінге ат қой 2-топ Мәтінге ат қой, түрін анықтаңдар 3-топ Мәтіннің алғашқы екі сөйлемін көшіріп жаз.Сөйлемдегі сөздердің байланысын тап.
ЕБҚ Қыс мезгілін сипаттап көр.
ЕҚБ Сөйлемдегі сөздердің байланысын сызба арқылы көрсетіп, сұрақтарын үстіне жаз. Қалың киім суықты денеге өткізбейді
Жұптық жұмыс 39-жаттығу Жеке сөздерді бір бөлек,өзара байланысқан сөздерді бір бөлек топтастыр Өсімдіктер Су құй Табиғат ақ жаңбыр Нөсер суды ластама Көбелек шаңнан тазарады Бұта
Сергіту сәті
Шығармашылық тапсырма 41-жаттығу Ребустың шешуіндегі сөз мәтіннің тақырыбы олатындай әңгіме құрастыр
Ребус шешуі: Туған жер-алтын бесік
Үй тапсырмасы 40-жаттығу Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, сөйлемдерді көшіріп жаз Қарамен жазылған сөйлемдегі сөздердің байланысын тап. Біздің үй тауға жақын. Тау аласалау.Таудың етегіне ну қарағай болады. Ағаш арасында неше түрлі құстар болады. Олар зиянда жәндіктерді теріп жейді.Құстар табиғатқа пайдалы.
ҚЖ: Шығармашалық тапсырма «Алғашқы қар» тақырыбына мәтін құрап жаз. Өзің қалаған бір сөйлемдегі сөздердің байланысын тап.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын пысықтайды
Тапсырманы орындайды
Мәтінмен жұмыс жасайды
Жеке жұмыс жасайды
Тапсырманы орындайды
Жаттығу жасайды
Әңгіме құрайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс жасайды
Кері байланыс жасайды
|
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды, мәтіннің не туралы екенін айтады-1б Мәтінге ат қояды, түрін анықтайды-1б Мәтіннің алғашқы екі сөйлемін көшіріп жазып,сөздердің байланысын табады-1б
Тамаша жауап!
Дескриптор: Жеке сөздерді бір бөлек,өзара байланысқан сөздерді бір бөлек топтастырып жазады-1б
Жарайсыңдар!
Дескриптор: Сурет және сызба бойынша әңгіме құрастырып жазады-1б
Дескриптор: Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, сөйлемдерді көшіріп жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
Дескриптор: «Алғашқы қар» тақырыбына мәтін құрап жазады-1б Сөйлемдегі сөздердің байланысын табады-1б
«Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер
оқулық
Жұмыс дәптері
Таратпа парақтар
Жұмыс дәптері
Оқулық
Суреттер
Сызбалар
оқулық
Жұмыс дәптері
Суреттер
Жұмыс дәптері
Кері байланыс тақтасы |
||


шағым қалдыра аласыз



















